National Team
21 March 1996, Amberg, Germany Czech Republic - Germany 9:1 (4:0, 2:1, 3:0) Kverka 2, M. Procházka, Vůjtek, Ujčík, Heš, Kukačka, Meluzín, Vejvoda - Keller Referee: Bertolotti (SUI), penalties: 6:6, powerplay goals: 4:0, spectators: 2,500 CZE: Turek - Kowalczyk, Heš, Kadlec, Štěpánek, Šmíd, Boháček - Vůjtek, R. Reichel, Ujčík - Vejvoda, Patera, M. Procházka - Petrovka, Kverka, Kukačka - Bruk, Zajíc, Meluzín 22 March 1996, Deggendorf, Germany Czech Republic - Germany 3:6 (1:2, 1:2, 1:2) R. Reichel 2, M. Procházka - Keller 3, Schertz, Goldmanm, Boos Referee: Bertolotti (SUI), penalties: 8:8, powerplay goals: 1:2, spectators: 2,900 CZE: Hnilička - Kowalczyk, Heš, Kadlec, Štěpánek, Šmíd, Boháček - Vůjtek, R. Reichel, Ujčík - Vejvoda, Patera, M. Procházka - Miroslav Okál (Petrovka), Kverka, Kukačka - Bruk, Zajíc, Meluzín 23 March 1996, Bayreuth, Germany Czech Republic - Germany 6:2 (2:0, 3:0, 1:2) Patera, R. Reichel, Kverka, Ujčík, Kadlec, Petrovka - Schertz, Hecht Referee: Bertolotti (SUI), penalties: 4:7, powerplay goals: 3:1, spectators: 4,500 CZE: Hnilička - Kowalczyk, Heš, Kadlec, Štěpánek, Šmíd, Boháček - Meluzín, R. Reichel, Ujčík - Vejvoda, Patera, M. Procházka - Vůjtek, Kverka, Kukačka - Bruk, Zajíc, Petrovka 4 April 1996, Pardubice, Czech Republic Czech Republic - Germany 5:2 (1:0, 2:1, 2:1) Patera 2, Ujčík, Heš, R. Reichel - Nowak, Hilger Referee: Korentschnig (AUT), penalties: 3:5 and Schertz (GER) 10 min, no PP goals, spectators: 3,882 CZE: Turek - Stavjaňa, Veber, Kaberle, Štěpánek, Vykoukal, Zábranský - Kysela, R. Reichel, Vlasák - Vejvoda, Patera, M. Procházka - Ujčík, Štěrba, Meluzín - Vůjtek, Bělohlav, Výborný 5 April 1996, Nymburk, Czech Republic Czech Republic - Germany 4:3 (1:1, 2:1, 1:1) R. Reichel 2, Veber, Vejvoda - Feser, Handrick, J. Rumrich Referee: Korentschnig (AUT), penalties: 8:9 and Benda (GER) 5 min and game misconduct, powerplay goals: 1:0, spectators: 2,300 CZE: Čechmánek - Vykoukal, Zábranský, Stavjaňa, Veber, Kaberle, Kowalczyk, Heš - Ujčík, R. Reichel, Meluzín - Vůjtek, Dopita, Výborný - Vejvoda, Patera, M. Procházka - Kysela, Bělohlav, Vlasák 10 April 1996, Stockholm, Sweden Sweden - Czech Republic 3:3 (1:2, 1:1, 1:0) Karlsson, M. Johansson, Gustafsson - Vejvoda, Kysela, M. Procházka Referee: Lichtnecker (GER), penalties: 2:3, spectators: 3400 CZE: Turek - Kadlec, Kaberle, Stavjaňa, Veber (Kowalczyk), Ščerban, Štěpánek, Vykoukal, Zábranský - Vejvoda, Patera, M. Procházka - Vůjtek, Dopita, Výborný - Kysela, R. Reichel, Chlubna (Bělohlav) - Ujčík, Kučera, Meluzín 11 April 1996, Lulea, Stockholm Sweden - Czech Republic 7:3 (4:0, 2:2, 1:1) H. Jonsson 2, Forslund, Dackell, A. Huusko, Modin, Bergqvist - Ujčík, Dopita, Patera Referee: Lichtnecker (GER), penalties: 3:3, powerplay goals: 0:1, spoectators: 4,200 CZE: Čechmánek (Turek) - Kadlec, Kaberle, Stavjaňa, Veber, Ščerban, Štěpánek, Vykoukal, Zábranský - Vejvoda, Patera, M. Procházka - Vůjtek, Dopita, Vlasák - Kysela, R. Reichel, Meluzín - Ujčík, Kučera, Bělohlav 18 April 1996, České Budějovice, Czech Republic Czech Republic - Canada 6:3 (2:0, 2:1, 2:2) Vejvoda, Ujčík, Reichel, Bělohlav, Kaberle, Sýkora - Dawe 2, Friesen Referee: Müller (GER), penalties: 1:4, powerplay goals: 2:0, spectators: 7,100 CZE: Turek - Stavjaňa, Veber, Sýkora, Neckář, Vykoukal, Zábranský, Kadlec, Kaberle - Bonk, Dopita, Výborný - Kysela, R. Reichel, Lang - Ujčík, Kučera, Meluzín - Vejvoda, Patera, M. Procházka
hokej.sfrp.cz
Extraleague
1. Sparta Praha 40 26 1 3 0 10 152:105 57 2. Petra Vsetín 40 24 0 7 0 9 149: 85 55 3. České Budějovice 40 20 0 9 0 11 120: 85 49 4. Chemopetrol Litvínov 40 21 0 7 0 12 155:117 49 5. AC ZPS Zlín 40 19 1 6 0 14 126:111 46 6. Slavia Praha 40 17 1 5 0 17 148:140 41 7. HC Olomouc 40 15 1 8 2 14 112:109 40 8. Poldi Kladno 40 16 1 5 0 18 127:131 39 9. Vítkovice 40 11 2 11 2 14 105:121 37 10. Dukla Jihlava 40 13 0 9 2 16 115:142 35 11. ZKZ Plzeň 40 12 0 7 1 20 103:134 31 12. Železárny Třinec 40 10 2 6 0 22 128:162 30 13. Pojišťovna IB Pardubice 40 12 0 4 3 21 103:128 28 14. Kometa BVV Brno 40 8 1 5 0 26 95:165 23 HOME ROAD 1. Vsetín 20 14 3 3 83:43 31 1. Sparta 20 13 1 6 77:57 27 2. Sparta 20 14 2 4 75:51 30 2. Č. Budějovice 20 9 7 4 51:52 25 3. Litvínov 20 12 3 5 85:54 27 3. Vsetín 20 10 4 6 66:42 24 4. Slavia 20 11 3 6 75:58 25 4. Zlín 20 11 1 8 56:57 23 5. Č. Budějovice 20 11 2 7 69:43 24 5. Litvínov 20 9 4 7 70:63 22 6. Zlín 20 9 5 6 70:54 23 6. Olomouc 20 8 4 8 56:60 20 7. Plzeň 20 10 3 7 63:67 23 7. Vítkovice 20 6 7 7 56:59 19 8. Jihlava 20 9 4 7 65:57 22 8. Pardubice 20 8 2 10 57:60 18 9. Kladno 20 10 2 8 71:70 22 9. Kladno 20 7 3 10 56:61 17 10.Olomouc 20 8 4 8 56:49 20 10. Slavia 20 7 2 11 73:82 16 11.Třinec 20 7 5 8 64:65 19 11. Jihlava 20 4 5 11 50:85 13 12.Vítkovice 20 7 4 9 49:62 18 12. Třinec 20 5 1 14 64:97 11 13.Brno 20 5 4 11 55:71 14 13. Brno 20 4 1 15 40:94 9 14.Pardubice 20 4 2 14 46:68 10 14. Plzeň 20 2 4 14 40:67 8 rounds 1 - 13 rounds 14 - 26 rounds 27 - 40 1 SPA 13 11 0 2 58:29 22 13 6 2 5 45:45 14 14 10 1 3 49:34 21 2 VSE 13 9 2 2 52:26 20 13 8 2 3 52:26 18 14 7 3 4 45:33 17 3 LIT 13 10 0 3 49:35 20 13 7 4 2 62:43 18 14 4 3 7 44:39 11 4 CEB 13 8 1 4 41:36 17 13 4 4 5 31:30 12 14 8 4 2 48:19 20 5 ZLN 13 8 1 4 44:35 17 13 8 1 4 44:40 17 14 4 4 6 38:36 12 6 SLA 13 5 2 6 37:39 12 13 6 1 6 56:54 13 14 7 2 5 55:47 16 7 OLO 13 5 2 6 31:35 12 13 3 4 6 31:40 10 14 8 2 4 50:34 18 8 KLA 13 6 0 7 40:48 12 13 6 2 5 38:40 14 14 5 3 6 49:43 13 9 VIT 13 4 2 7 29:37 10 13 3 7 3 37:36 13 14 6 2 6 39:48 14 10 JIH 13 4 1 8 30:42 9 13 4 5 4 44:47 13 14 5 3 6 41:53 13 11 PLZ 13 2 1 10 21:36 5 13 5 4 4 36:43 14 14 5 2 7 46:55 12 12 TRI 13 6 1 6 51:48 13 13 2 2 9 41:60 6 14 4 3 7 36:54 11 13 PCE 13 4 0 9 30:42 8 13 4 1 8 38:44 9 14 4 3 7 35:42 11 14 BNO 13 2 1 10 25:50 5 13 4 3 6 43:50 11 14 3 1 10 27:65 7 1st Periods 2nd Periods 1 VSE 40 19 12 9 51:27 50 1. ZLN 40 19 10 11 43:31 48 2 CEB 40 21 8 11 37:23 50 2. SPA 40 18 11 11 51:34 47 3 SPA 40 17 12 11 47:35 46 3. LIT 40 18 10 12 48:39 46 4 OLO 40 19 7 14 40:32 45 4. VSE 40 18 9 13 45:25 45 5 SLA 40 17 11 12 53:48 45 5. KLA 40 17 10 13 48:41 44 6 LIT 40 15 12 13 39:34 42 6. OLO 40 13 15 12 33:33 41 7 ZLN 40 14 13 13 39:36 41 7. JIH 40 14 13 13 49:54 41 8 PCE 40 15 10 15 37:36 40 8. CEB 40 16 8 16 39:36 40 9 VIT 40 15 10 15 34:38 40 9. SLA 40 14 11 15 43:41 39 10 TRl 40 11 13 16 44:48 35 10. PCE 40 11 16 13 36:40 38 11 KLA 40 14 6 20 37:45 34 11. PLZ 40 11 15 14 36:40 37 12 JIH 40 12 10 18 27:38 34 12. VIT 40 9 16 15 33:42 34 13 PLZ 40 9 13 18 27:45 31 13. TRI 40 10 11 19 40:60 31 14 BNO 40 11 5 24 26:53 27 14. BNO 40 11 7 22 36:64 29 3rd Periods Overtime 1. VSE 40 22 8 10 53:33 52 1. TRI 8 2 6 0 2:0 2. LIT 40 20 11 9 68:44 51 2. SPA 4 1 3 0 1:0 3. SPA 40 20 10 10 53:39 50 3. KLA 6 1 5 0 1:0 4. CEB 40 17 12 11 44:26 46 4. SLA 6 1 5 0 1:0 5. JIH 40 15 10 15 39:48 40 5. BNO 6 1 5 0 1:0 6. ZLN 40 13 13 14 43:44 39 6. ZLN 7 1 6 0 1:0 7. SLA 40 14 10 16 51:51 38 7. VIT 15 2 11 2 2:2 8. KLA 40 12 14 14 41:45 38 8. VSE 7 0 7 0 0:0 9. PLZ 40 11 16 13 40:48 38 9. LIT 7 0 1 0 0:0 10. VIT 40 10 16 14 36:39 36 10. CEB 9 0 9 0 0:0 11. OLO 40 12 12 16 38:42 36 11. OLO 11 1 8 2 1:2 12. TRI 40 11 13 16 42:54 35 12. PLZ B 0 7 1 0:1 13. PCE 40 12 9 19 30:49 33 13. JIH 11 0 9 2 0:2 14. BNO 40 9 10 21 32:48 28 14. PCE 7 0 4 3 0:3
95/96 | VSE | ZLN | CBE | KLA | OLO | PLZ | SLA | LIT | SPA | PCE | VIT | JIH | BNO | TRI |
Vsetín | - - | 5:1, 3:1 | 3:3 | 2:2, 3:0 | 8:3, 2:4 | 3:3 | 4:3 | 7:3, 6:4 | 2:1 | 5:0 | 2:5, 2:3 | 7:1 | 7:1, 3:1 | 5:4, 4:0 |
Zlín | 0:2, 1:1 | - - | 5:2, 2:2 | 3:4 | 3:3 | 7:1, 2:1 | 2:5, 3:5 | 5:3 | 4:1, 2:2 | 1:4, 8:4 | 2:2 | 5:1, 2:4 | 7:4 | 6:3 |
Budějovice | 1:1 | 3:5, 1:1 | - - | 4:2, 8:2 | 1:3, 1:3 | 3:5 | 6:1 | 3:5, 2:0 | 4:7 | 6:3 | 4:0, 3:0 | 2:4 | 0:4, 11:1 | 3:0, 5:1 |
Kladno | 1:7, 6:3 | 4:1 | 1:5, 1:1 | - - | 1:2 | 4:3, 4:2 | 6:5, 2:4 | 3:5 | 0:2, 2:3 | 2:1, 4:4 | 3:2o | 4:4, 9:3 | 6:3 | 7:10 |
Olomouc | 1:5, 5:3 | 1:3 | 2:3, 2:3 | 2:4 | - - | 3:0, 3:3 | 3:1, 4:2 | 2:6 | 2:4, 3:4o | 2:2, 1:0 | 3:3 | 1:1, 8:0 | 4:1 | 4:1 |
Plzeň | 1:0 | 2:3, 6:3 | 4:1 | 4:3, 3:10 | 4:2, 6:6 | - - | 4:9 | 0:1, 4:1 | 0:4 | 3:1 | 1:1, 0:4 | 4:4 | 3:2, 3:2 | 6:3, 5:7 |
Slavia | 2:1 | 2:3, 1:5 | 4:2 | 5:1, 4:2 | 6:4, 2:5 | 2:1o | - - | 3:5, 4:4 | 2:5 | 3:5 | 3:3, 4:2 | 5:5 | 4:1, 7:2 | 5:1, 7:1 |
Litvínov | 4:1, 4:4 | 3:2 | 2:2, 1:3 | 0:4 | 6:2 | 3:3, 9:2 | 9:3, 5:2 | - - | 6:5, 2:6 | 2:6, 2:3 | 6:2 | 6:2, 4:0 | 6:0 | 5:2 |
Sparta | 1:2 | 4:5, 3:1 | 2:2 | 3:1, 2:1 | 3:3, 4.1 | 6:2 | 4:3 | 5:3, 0:4 | - - | 6:5 | 5:2, 2:5 | 2:1 | 4:2, 8:1 | 7:5, 4:2 |
Pardubice | 2:3 | 2:3, 0:5 | 3:4 | 3:1, 2:2 | 1:2o, 2:4 | 3:1 | 8:4 | 2:4, 4:3 | 2:6 | - - | 1:4, 2:2 | 0:2 | 2:5, 1:2 | 2:6, 4:5o |
Vítkovice | 0:4, 1:7 | 2:3o | 0:2, 4:3 | 2:1 | 1:1 | 5:1, 0:5 | 2:3, 4:4 | 4:4 | 2:4, 5:3 | 6:2, 0:2 | - - | 4:3o, 1:4 | 3:3 | 2:4 |
Jihlava | 3:6 | 8:2, 3:2 | 1:2 | 4:4, 1:4 | 1:0, 2:1 | 2:1 | 2:4 | 0:5f, 2:2 | 6:1 | 4:2 | 2:2, 7:8o | - - | 1:4, 9:1 | 4:3, 3:3 |
Brno | 4:10, 1:1 | 2:4 | 1:1, 0:4 | 2:3 | 4:3o | 1:1, 4:2 | 4:6, 4:6 | 2:3 | 1:6, 2:4 | 1:2, 0:4 | 3:2 | 4:4, 6:2 | - - | 9:3 |
Třinec | 2:1, 2:4 | 2:3 | 3:5, 1:1 | 4:5 | 2:4 | 5:4, 0:4 | 1:1, 4:3 | 5:5 | 7:5, 3:4 | 0:4, 4:3o | 4:4 | 7:2, 3:3 | 5:0 | - - |
1st round
Slavia Praha - ZKZ Plzeň 3-0 Slavia Praha - ZKZ Plzeň 4:2 (1:1, 1:0, 2:0) 10:21 Ivo Prorok (Viktor Ujčík), 39. Jan Benda (Václav Eiselt, Michal Sup), 46:28 Viktor Ujčík (Jan Benda, Jiří Heš), 58:24 Tomáš Kucharčík (Viktor Ujčík, Miloslav Hořava) - 1:49 Kamil Kašťák, 53:21 Miroslav Mach (Radek Šíp, Dalibor Šanda) Referee: Brada - Pokorný, Stulák, penalties: 6:7 and Martin Kovářík (PLZ) 10 min, powerplay goals: 0:1, SHG: 1:1, spectators: 4,324 Slavia Praha - ZKZ Plzeň 7:2 (3:1, 2:1, 2:0) 11:35 Viktor Ujčík (Miloslav Hořava, Ivo Prorok), 12:02 Michal Sup (Jan Benda, Jiří Heš), 17:52 Viktor Ujčík (Miloslav Hořava, Ivo Prorok), 27:56 Viktor Ujčík (Jiří Hlinka, Tomáš Kupka), 33:13 Roman Blažek (Andrei Yakovenko, Jiří Hlinka), 43:54 Ivo Prorok (Miloslav Hořava), 57:36 Jiří Heš (Jan Benda, Michal Sup) - 8:25 Tomáš Jelínek (Karel Šmíd, Miroslav Mach), 21:11 Miroslav Mach (Jaroslav Špaček, Martin Kovářík) Referee: Klouček - Bláha, Český, penalties: 9:10 and Miloslav Hořava (SLA) 10 min, powerplay goals: 3:1, SHG: 1:0, spectators: 5,200 ZKZ Plzeň - Slavia Praha 3:5 (0:1, 2:3, 1:1) 25:15 Miroslav Mach (Tomáš Jelínek), 28:42 Milan Antoš (Karel Šmíd), 59:44 Karel Šmíd (Milan Antoš, Tomáš Jelínek) - 8:17 Viktor Ujčík (Miloslav Hořava, Ivo Prorok), 21:05 Tomáš Kucharčík (Jan Benda), 24:05 Roman Blažek (Andrei Yakovenko, Jiří Hlinka), 26:09 Vladimír Růžička (Martin Maškarinec, Viktor Ujčík), 42:06 Viktor Ujčík (Miloslav Hořava, Martin Maškarinec) Referee: Brada - Valta, Vilhelm, penalties: 6:6, powerplay goals: 1:1, spectators: 6,315
hokej.sfrp.cz
AC ZPS Zlín - Železárny Třinec 3-0 AC ZPS Zlín - Železárny Třinec 4:1 (1:1, 1:0, 2:0) 16:32 Miroslav Okál (Jan Krajíček, Petr Čajánek), 39:24 Pavel Janků (Roman Meluzín, Petr Čajánek), 43:57 Petr Čajánek (Pavel Kowalczyk), 57:55 Tomáš Němčický (Petr Čajánek)- 16:52 Roman Kontšek (Petr Mainer) Referee: Bolina - Dvořák, Křiský, penalties: 5:4, powerplay goals: 0:0, spectators: 5,842 AC ZPS Zlín - Železárny Třinec 6:3 (4:2, 2:1, 0:0) 2:41 Miroslav Okál (Petr Čajánek), 6:29 Pavel Janků (Josef Štraub, Stanislav Medřík), 9:40 Jiří Marušák (Zdeněk Sedlák, Jaroslav Hub), 14:26 Zdeněk Sedlák (David Bruk, Jaroslav Hub), 36:45 Stanislav Medřík (Tomáš Krásný), 39:49 Tomáš Krásný (Roman Meluzín, Josef Štraub) - 4:17 Petr Sikora, 18:48 Petr Zajonc (petr Mainer, Roman Kontšek), 31:03 Antonín Plánovský (Michal Piskoř) Referee: Šteier - Wehrli, Unzeitig, penalties: 3:1, powerplay goals: 0:1, spectators: 6,354 Železárny Třinec - AC ZPS Zlín 2:3 (1:0, 0:3, 1:0) 19:27 Petr Sikora (Marek Zadina), 57:10 Petr Mainer (Martin Palinek, Roman Kaděra) - 27:47 Roman Meluzín (Pavel Janků), 29:47 Pavel Janků (Miroslav Gureň), 35:02 Miroslav Okál (Tomáš Němčický, Petr Čajánek) Referee: Bolina - Mejzlík, Středák, penalties: 4:6, powerplay goals: 1:0, SHG: 0:1, spectators: 4,508
hokej.sfrp.cz
HC Olomouc - Dukla Jihlava 1-3 HC Olomouc - Dukla Jihlava 2:5 (0:0, 1:3, 1:2) 22:23 Jiří Látal, 47:24 Jan Tomajko (Jiří Látal) - 25:55 Petr Vlk (Oldřich Válek, Jaromír Kverka), 29:25 P. Kaňkovský (Lsdislav Prokůpek), 39:58 Jiří Poukar (Jaromír Kverka), 52:31 Petr Kaňkovský, 58:07 Petr Kaňkovský (Zdeněk Toužimský) Referee: Svoboda - Kostka, Fiala, penalties: 3:7, powerplay goals: 1:2, spectators: 4,285 HC Olomouc - Dukla Jihlava 5:3 (2:0, 2:1, 1:2) 1:18 Martin Bakula (Pavel Nohel, Milan Navrátil), 10:40 Ladislav Svoboda (Jaromír Látal, Michal Slavík), 23:50 Ladislav Svoboda (Zdeněk Eichenmann, Tomáš Martinec), 30:20 Michal Broš (Milan Navrátil), 49:35 Ondřej Kratěna (jan Tomajko, Michal Broš) - 30:59 Ondřej Válek (Roman Čech), 54:52 Patrik Fink (Jiří Cihlář, Jiří Poukar), 56:29 Ladislav Prokůpek (Jiří Poukar, Petr Kaňkovský) Referee: Malota - Charvát, Pešan, penalties: 4:7, powerplay goals: 0:1, spectators: 3,500 Dukla Jihlava - HC Olomouc 3:1 (2:0, 1:0, 0:1) 5:48 Oldřich Válek (Jiří Cihlář, Petr Kaňkovský), 11:43 Jan Boháček (Oldřich Válek, Jaromír Kverka), 30:25 Petr Vlk (Oldřich Válek) - 42:10 Michal Broš (Jan Tomajko, Ondřej Kratěna) Referee: Svoboda - Lederer, Štětina, penalties: 5:6, powerplay goals: 0:0, spectators: 3,100 Dukla Jihlava - HC Olomouc 5:3 (0:1, 3:2, 2:0) 29:58 Oldřich Válek (Jaromír Kverka, Petr Vlk), 37:25 Jiří Cihlář (Marek Melenovský, Patrik Fink), 38:23 Oldřich Válek (Jan Boháček, Petr Vlk), 40:14 Jaromír Kverka, 54:30 Petr Vlk - 19:44 Ladislav Svoboda (Jaromír Látal, Pavel Nohel), 28:49 Jiří Látal (Tomáš Martinec, Pavel Nohel), 36:18 Pavel Nohel (Jiří Látal) Referee: Malota - Fedoročko, Padevět, penalties: 3:5 and Jaromír Látal (OLO) 10 min and game misconduct, powerplay goals: 0:0, SHG: 1:0
hokej.sfrp.cz
Poldi Kladno - Vítkovice 3-1 Poldi Kladno - Vítkovice 4:2 (2:0, 0:1, 2:1) 4:06 Tomáš Mikolášek (Petr Ton, Jiří Beránek), 10:13 Marek Židlický (Josef Zajíc, Petr Ton), 49:18 Martin Procházka, 59:47 Martin Procházka (Josef Zajíc) - 21:30 Tomáš Chlubna (Martin Smeták, Tomáš Kramný), 55:55 Jan Peterek (Daniel Kysela) Referee: Vokurka - Bádal, Pouzar, penalties: 3:6, powerplay goals: 1:1, SHG: 1:0, spectators: 3,600 Poldi Kladno - Vítkovice 4:3pens (2:0, 0:1, 1:2, 0:0) 9:04 David Čermák (Josef Zajíc, Libor Procházka), 11:22 Otakar Vejvoda (Martin Procházka, Petr Kasík), 53:39 Jiří Burger (Milan Ruchař, David Čermák), pen-shot: Petr Ton- 32:59 Roman Šimíček (Aleš Tomášek, Roman Ryšánek), 48:14 Jan Peterek (Roman Ryšánek, Daniel Kysela), 55:20 Tomáš Chlubna (Vladimír Vůjtek jr.) Penalties: 9:9, powerplay goals: 2:0, SHG: 0:2, spectators: 3,256 Vítkovice - Poldi Kladno 4:0 (2:0, 0:0, 2:0) 7:34 Daniel Kysela (Jiří Jonák, Roman Ryšánek), 18:22 Martin Smeták (Tomáš Chlubna), 49:07 Tomáš Chlubna (Aleš Tomášek, Tomáš Kramný), 57:48 Jan Peterek (Roman Ryšánek, Daniel Kysela) Referee: Vokurka - Barvíř, Blümel, penalties: 5:8 and Otakar Vejvoda (KLA) 5 min and game misconduct, Pavel Patera (KLA) 10 min and game miconduct, powerplay goals: 4:0, spectators: 4,987 Vítkovice - Poldi Kladno 2:3 (1:1, 1:2, 0:0) 5:45 Roman Šimíček (Jan Peterk), 37:05 Vladimír Vůjtek jr. (martin Smeták) - 4:45 Pavel Patera (Petr Kasík, Martin Procházka), 21:09 Pavel Patera (Petr Kasík, Milan Hnilička), 28:40 Jan Kruliš (Petr Kasík, Martin Procházka), Penalties: 6:10, powerplay goals: 1:1, spectators: 6,167
Quarter Final
Chemopetrol Litvínov - AC ZPS Zlín 4-1 Chemopetrol Litvínov - AC ZPS Zlín 6:3 (1:0, 3:0, 2:3) 12:44 Normunds Sejejs (Tomáš Vlasák, Vladimír Machulda), 35:55 Sergei Butko (Vladimír Jeřábek, Robert Kysela), 37:55 Vladimír Jeřábek (Normunds Sejejs, Sergei Butko), 39:01 Robert Kysela (Kamil Prachař), 49:12 David Balázs, 52. Martin Rousek (Kamil Prachař, Vladimír Jeřábek) - 47:52 Miloslav Gureň (Pavel Janků), 52:17 Patrik Hučko (Petr Leška), 59:24 Stanislav Medřík (David Bruk) Referee: Svobada - Pokorný, Stulák, penalties: 4:8, powerplay goals: 1:1, spectators: 5,489 Chemopetrol Litvínov - AC ZPS Zlín 2:3ot (1:0, 1:1, 0:1, 0:1) 15:17 Vladimír Jeřábek (Martin Rousek, Sergei Butko), 34:36 Josef Straka (David Balász, Angel Nikolov) - 21:00 Tomáš Němčický (Tomáš Krásný), 48:29 Patrik Hučko, 68:18 Roman Meluzín (Jaroslav Hub, Pavel Janků) Referee: Vokurka - Bádal, pouzar, penalties: 4:4, powerplay goals: 0:0, spectators: 4,813 AC ZPS Zlín - Chemopetrol Litvínov 2:3ps (1:0, 1:1, 0:1, 0:0) 3:49 David Bruk (Tomáš Němčický), 21:18 David Bruk - 25:24 Jan Alinč (Tomáš Vlasák, Vladimír Machulda), 51:06 Tomáš Vlasák, pen-shot: Robert Kysela Referee: Svoboda - lederer, Grochol, penalties: 6:11, powerplay goals: 0:0, SHG: 0:1, spectators: 7,986 AC ZPS Zlín - Chemopetrol Litvínov 2:3 (1:1, 0:2, 1:0) 8:26 Miroslav Okál (Tomáš Němčický, Petr Čajánek), 43:57 Tomáš Krásný (Miloslav Gureň) - 2:07 Jindřich Kotrla (Sergei Butko), 35:47 Radek Mrázek (Normunds Sejejs, Vladimír Machulda), 38:45 Josef Straka (Martin Rousek, Robert Kysela) Referee: Vokurka - Fedoročko, Padevět, penalties: 5:4, powerplay goals: 0:1, spectators: 7,850 Chemopetrol Litvínov - AC ZPS Zlín 3:2 (0:1, 1:1, 2:0) 37:07 Martin Rousek (Vladimír Machulda, Jan Alinč), 47:22 Tomáš Vlasák (Vladimír Machulda, Jan Alinč), 50:09 Vladimír Jeřábek (Sergei Butko, Robert Kysela) - 13:50 Tomáš Němčický (Miroslav Okál), 29:39 Petr Čajánek (Roman Meluzín) Referee: Vokurka - Bláha, Český, penalties: 2:6, powerplay goals: 2:0, spectators: 6,021
hokej.sfrp.cz
Sparta Praha - Dukla Jihlava 4-0 Sparta Praha - Dukla Jihlava 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) 12:51 Alexei Tkachuk (Patrik Martinec, Jaroslav Nedvěd), 38:50 Patrik Martinec (Alexei Tkachuk, Andrei Potaichuk) - 27:16 Marek Melenovský (Ladislav Prokůpek) Referee: Vavruška - Bláha, Český, penalties: 5:8, powerplay goals: 0:0, spectators: 7,253 Sparta Praha - Dukla Jihlava 6:2 (2:0, 3:2, 1:0) 14:49 Alexei Tkachuk (Patrik Martinec, Jaroslav Nedvěd), 18:02 David Výborný (Roman Horák, Richard Žemlička), 27:46 Andrei Potaichuk (Patrik Martinec, Jaroslav Nedvěd), 29:12 Roman Horák (Richard Žemlička, Jiří Vykoukal), 32:03 Jiří Vykoukal (Richard Žemlička, Patrik Martinec), 43:26 Roman Horák (Richard Žemlička, Jiří Vykoukal) - 24:51 Ladislav Prokůpek (Petr Kaňkovský, Zdeněk Toužimský), 9:53 Jaromír Kverka Referee: Macháč - Barvíř, Blümel, penalties: 8:9 and Richard Žemlička (SPA) 5 min and game misconduct, Oldřich Válek (JIH) 10 min, powerplay goals: 2:0, spectators: 7,330 Dukla Jihlava - Sparta Praha 2:5 (1:1, 0:3, 1:1) 14:24 Roman Čech (Jaromír Kverka, Oldřich Válek), 40:20 Jaromír Kverka (Petr Vlk, Oldřich Válek)- 7:24 Václav Burda (Roman Horák, Jiří Vykoukal), 26:04 Roman Horák (David Výborný, Richard Žemlička), 26:43 Andrei Potaichuk (patrik Martinec), 38:06 Jiří Vykoukal (Roman Horák, Richard Žemlička), 50:32 Pavel Šrek (Jiří Zelenka, Jaroslav Hlinka) Referee: Vavruška - Fiala, Kostka, penalties: 5:4 and Roman Kaňkovský (JIH) 10 min, powerplay goals: 2:0, spectators: 7,800 Dukla Jihlava - Sparta Praha 4:5ot (2:3, 2:0, 0:1, 0:1) 10:16 Jiří Poukar (Petr Kaňkovský), 16:45 Petr Kaňkovský, 30:46 Oldřich Válek (Roman Čech), 38:38 Patrik Fink (Marek Melenovský) - 13:10 Patrik Martinec (Andrei Potaichuk, František Ptáček), 16:09 Jaroslav Hlinka (Jan Hlaváč, Jiří Zelenka), 18:21 Patrik Martinec (Jiří Vykoukal, David Výborný), 41:30 Václav Burda, 67:20 Roman Horák (Richard Žemlička, Jiří Vykoukal) Penalties: 6:7, powerplay goals: 1:3, SHG: 1:0, spectators: 4,550
hokej.sfrp.cz
Petra Vsetín - Poldi Kladno 4-0 Petra Vsetín - Poldi Kladno 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) 11:26 Andrei Galkin (Aleš Zima, Miroslav Barus), 52:45 Tomáš Sršeň (Jiří Veber, Jiří Dopita), 59:24 Tomáš Sršeň (Antonín Stavjaňa) Referee: Rejthar - Mejzlík, Středák, penalties: 4:3 and Jiří Veber (VSE) 10 min, powerplay goals: 0:0, spectators: 4,280 Petra Vsetín - Poldi Kladno 4:3ot (0:0, 2:1, 1:2, 1:0) 27:19 Zbyněk Mařák (Aleš Zima), 34:29 Jiří Dopita (Alexej Jaškin, Aleš Polcar), 48:58 Tomáš Sršeň (Stanislav Pavelec), 62:29 Michal Tomek (Jiří Veber) - 31:58 Libor Procházka (Marek Židlický), 41:22 Josef Zajíc, 55:14 Libor Procházka (Josef Zajíc) Referee: Šteier - Chytil, Mana, penalties: 2:5, powerplay goals: 1:1, spectators: 5,120 Poldi Kladno - Petra Vsetín 2:4 (1:1, 0:1, 1:2) 3:33 Jan Kruliš (Pavel Patera, Martin Procházka), 43:51 Pavel Patera - 5:07 Jiří Veber (Miroslav Barus, Roman Statntien), 36:01 Michal Tomek (Jiří Veber), 44:56 Aleš Zima (Zbyněk Mařák), 53:59 Zbyněk Mařák (Aleš Zima, Roman Stantien) Referee: Rejthar - Valta, Vilhelm, penalties: 4:5 and Roman Čechmánek (VSE) 10 min, powerplay goals: 1:0, spectators: 4,741 Poldi Kladno - Petra Vsetín 1:2 (0:1, 1:0, 0:1) 33:00 Otaka Vejvoda (Petr Kasík, Pavel Patera) - 11:15 Michal Tomek (Andrei Galkin, Jiří Veber), 44:38 Jiří Dopita (Stanislav Pavelec, Tomáš Sršeň) Referee: Šteier - Charvát, Pešan, penalties: 1:2, powerplay goals: 0:0, spectators: 3,597
hokej.sfrp.cz
České Budějovice - Slavia Praha 4-0 České Budějovice - Slavia Praha 5:3 (1:0, 2:0, 2:3) 3:13 Luboš Rob (Karel Soudek), 34. Karel Soudek (Luboš Rob, Radek Ťoupal), 37:05 Luboš Rob (Pavel Pýcha, Kamil Ťoupal), 47:26 Luboš Rob (Kamil Ťoupal, Radek Ťoupal), 59:11 Zdeněk Šperger (Michael Kubíček) - 52:21 Jiří Heš (Jan Benda, Tomáš Kucharčík), 54:25 Jiří Heš (Jan Benda, Tomáš Kucharčík), 57:31 Martin Maškarinec (Miloslav Hořava, Viktor Ujčík) Referee: Bolina - Frühauf, Průcha, penalties: 7:10 and Vladimír Růžička (SLA) 10 min, Jan Benda (SLA) 5 min and game misconduct, powerplay goals: 4:1, spectators: 5,537 České Budějovice - Slavia Praha 3:2 (3:1, 0:1, 0:0) 4:06 Radek Ťoupal, 4:35 Radek Ťoupal (Luboš Rob, Pavel Pýcha), 6:13 Roman Blažek (Filip Turek) - 1:40 Jiří Heš (Michal Sup), 26:39 Viktor Ujčík (Martin Maškarinec, Miloslav Hořava) Referee: Hranoš - Lederer, Štětina, penalties: 2:3, powerplay goals: 0:1, spectators: 5,900 Slavia Praha - České Budějovice 3:4 (1:0, 0:3, 2:1) 4:07 Viktor Ujčík (Martin Maškarinec, Vladimír Růžička), 43:07 Vladimír Růžička (Martin Maškarinec, Miloslav Hořava), 51:54 Robert Kostka (Jiří Hlinka) - 22:14 Pavel Pýcha (Radek Ťoupal), 27:37 Pavel Pýcha (Radek Ťoupal), 35:48 Michael Kubíček (Filip Turek, Milan Nedoma), 45:48 Luboš Rob (Pavel Pýcha, Radek Bělohlav) Referee: Bolina - Dvořák, Křivský, penalties: 6:6 and Tomáš Kupka (SLA) 10 min, powerplay goals: 1:1, spectators: 3,175 Slavia Praha - České Budějovice 1:5 (0:1, 0:2, 1:2) 58:32 Tomáš Kucharčík (Jiří Heš) - 15:26 Luboš Rob (Pavel Pýcha, Radek Ťoupal), 23:48 Radek Bělohlav (Milan Nedoma), 25:09 Kamil Ťoupal (Roman Božek, Radek Ťoupal), 59:10 Filip Turek (Roman Božek), 59:37 Filip Turek (Radek Bělohlav) Referee: Hranoš - Hauser, Charvát, penalties: 6:8 and Tomáš Kucharčík, Vladimír Růžička (SLA), Karel Soudek (CBE) 10 min, powerplay goals: 0:0, spectators: 3,850
Semifinal
Sparta Praha - Chemopetrol Litvínov 2-4 Sparta Praha - Chemopetrol Litvínov 4:1 (1:1, 2:0, 1:0) 9:52 Richard Žemlička (Václav Burda, Roman Horák), 33:24 Roman Horák (Richard Žemlička, David Výborný), 34:19 Patrik Martinec, 59:36 Václav Burda (Jiří Vykoukal) - 0:52 Vladimír Jeřábek (Robert Kysela, Martin Rousek) Referee: Brada - Frühauf, Průcha, penalties: 6:9, powerplay goals: 3:0, SHG: 1:0, spectators: 10,165 Sparta Praha - Chemopetrol Litvínov 4:6 (1:1, 0:3, 3:2) 17:49 Roman Horák (Jiří Vykoukal, David Výborný), 41:54 Miroslav Hlinka (Jiří Zelenka, Petr Kuchyňa), 51:46 David Výborný (Richard Žemlička, Roman Horák), 56:37 Jaroslav Nedvěd (Patrik Martinec, Jan Hlaváč) - 15:08 Mikhail Fadeyev (Josef Straka), 31:27 Robert Kysela (Sergei Butko), 32:59 Tomáš Vlasák (Jan Alinč, Vladimír Machulda), 35:57 Robert Kysela, 42:33 Martin Rousek (Vladimír Jeřábek), 59:51 Sergei Butko Referee: Vokurka - Lederer, Štětina, penalties: 3:6, powerplay goals: 0:1, spectators: 11,428 Chemopetrol Litvínov - Sparta Praha 4:1 (2:1, 1:0, 1:0) 2:08 Martin Rousek (Vladimír Jeřábek, Robert Kysela), 6:33 Robert Kysela (Kamil Prachař), 37:32 Martin Rousek (Robert Kysela, Vladimír Jeřábek), 45:23 Josef Straka (Martin Rousek) - 5:45 David Výborný (Roman Horák, Jiří Vykoukal) Referee: Brada - Barvíř, Blümel, penalties: 5:4 and Václav Burda (SPA) 10 min, powerplay goals: 1:0, spectators: 7,000 Chemopetrol Litvínov - Sparta Praha 0:5 (0:2, 0:0, 0:3) 9:13 David Výborný (Roman Horák, Václav Burda), 15:37 Jiří Vykoukal (David Výborný, Václav Burda), 48:01 Jiří Vykoukal (Roman Horák, David Výborný), 55:37 David Výborný (Richard Žemlička, Roman Horák), 59:46 Miroslav Hlinka (Jaroslav Hlinka, Radek Hamr) Referee: Vokurka - Bláha, Český, penalties: 0:3, powerplay goals: 0:0, spectators: 6,837 Sparta Praha - Chemopetrol Litvínov 1:6 (0:2, 0:1, 1:3) 55:18 Václav Burda - 3:48 Martin Rousek (Vladimír Jeřábek, Robert Kysela), 7:00 Vladimír Machulda (Tomáš Vlasák), 23:07 Vladimír Machulda (Tomáš Vlasák, Jan Alinč), 47:05 Sergei Butko (Martin Rousek, Robert Kysela), 49:51 Robert Kysela (Jan Alinč), 57:45 Jaroslav Buchal (Jindřich Kotrla) Referee: Hranoš - Barvíř, Blümel, penalties: 4:5 and Jaroslav Nedvěd (SPA) 10 min, powerplay goals: 0:0, SHG: 0:1, spectators: 12,492 SPA: Čapek - Vykoukal, Burda, Nedvěd, Ptáček, Hamr, Šrek - Výborný, Horák, Žemlička - Potaychuk, Martinec, Hlaváč - Zelenka, J. Hlinka, M. Hlinka. LIT: Franěk - Mrázek, Sejejs, Butko, Prachař, Molnár, Nikolov (4. Zetek) - Machulda, Alinč, Vlasák - Kysela, Jeřábek, Rousek - Kotrla, Straka, Fadeyev. Chemopetrol Litvínov - Sparta Praha 5:4ps (1:1, 2:2, 1:1, 0:0) 5:28 Tomáš Vlasák (Jan Alinč), 21:41 Robert Kysela (Vladimír Jeřábek, Martin Rousek), 22:39 Radek Mrázek (Vladimír Machulda, Jan Alinč), 52:01 Martin Rousek (Vladimír Jeřábek, Robert Kysela), pen-shot: Vladimír Machulda - 8:30 Patrik Martinec (Jaroslav Nedvěd), 25:07 Roman Horák (Jiří Vykoukal), 27:06 David Výborný, 51:24 Roman Horák (Jaroslav Nedvěd, Richard Žemlička) Referee: Brada - Lederer, Štětina, penalties: 3:6, powerplay goals: 1:1, SHG: 0:1, spectators: 7,000
hokej.sfrp.cz
Petra Vsetín - České Budějovice 4-0 Petra Vsetín - České Budějovice 4:0 (1:0, 1:0, 2:0) 10:05 Aleš Zima (Michal Tomek, Andrei Galkin), 34:12 Aleš Polcar (Alexej Jaškin, Tomáš Sršeň), 48:21 Jiří Dopita (Tomáš Sršeň), 58:56 Rostislav Vlach (Zbyněk Mařák, Roman Statntien) Referee: Rejthar - Chatil, Mana, penalties: 2:2, powerplay goals: 0:0, spectators: 5,200 Petra Vsetín - České Budějovice 5:2 (2:1, 1:1, 2:0) 11:25 Jiří Veber (Andrei Galkin), 14:02 Zbyněk Mařák (Michal Tomek, Rostislav Vlach), 35:09 Jiří Dopita (Miroslav Barus, Tomáš Sršeň), 50:09 Jiří Dopita (Alexej Jaškin), 59:51 Zbyněk Mařák (Roman Stantien, Alexej Jaškin) - 8:31 Radek Ťoupal (Libor Zábranský), 37:59 Ondřej Vošta (Milan Nedoma) Referee: Hranoš - Mejzlík, Střeďák, penalties: 4:3, powerplay goals: 1:0, spectators: 4,390 České Budějovice - Petra Vsetín 2:3 (1:1, 1:1, 0:1) 4:17 Filip Turek, 33:29 Pavel Pýcha (Karel Soudek, Kamil Ťoupal) - 4:25 Andrei Galkin (Michal Tomek, Miroslav Barus), 39:27 Roman Stantien (Rostislav Vlach), 59:05 Antonín Stavjaňa Referee: Rejthar - Pouzar, Bádal, penalties: 7:8 and Rostislav Vlach, Roman Čechmánek (VSE) 10 min, powerplay goals: 1:1, spectators: 7,100 České Budějovice - Petra Vsetín 1:4 (0:1, 1:2, 0:1) 33:45 Pavel Pýcha (Luboš Rob, Radek Ťoupal) - 15:08 Jiří Dopita (Stanislav Pavelec), 25:11 Aleš Zima (Tomáš Sršeň, Jiří Dopita), 35:53 Aleš Polcar ((Tomáš Sršeň, Jiří Dopita), 57:42 Miroslav Barus Referee: Hranoš - Wehrli, Unzeitig, penalties: 1:2, powerplay goals: 0:0, spectators: 7,100
for 3rd place
České Budějovice - Sparta Praha 0-2 České Budějovice - Sparta Praha 2:5 (1:3, 0:1, 1:1) 13:49 Filip Turek (Zdeněk Šperger, Rudolf Suchánek), 59:33 Martin Štrba - 1:10 Andrei Potaichuk (Patrik Martinec, Jaroslav Nedvěd), 4:18 Patrik Martinec, 5:53 David Výborný (Jiří Vykoukal, Roman Horák), 36:48 Jan Hlaváč (Patrik Martinec, Jaroslav Nedvěd), 43:57 Andrei Potaichuk (Richard Žemlička, František Ptáček) Referee: Hranoš - Vilhelm, Valta, penalties: 1:3, powerplay goals: 0:1, spectators: 2,517 Sparta Praha - České Budějovice 3:2 (1:0, 1:2, 1:0) 11:01 Miroslav Hlinka (Petr Hrbek), 28:44 Pavel Šrek (Petr Hrbek, Jaroslav Hlinka), 53:11 Petr Hrbek (Jaroslav Hlinka, Miroslav Hlinka) - 30:30 Luboš Rob (Milan Nedoma, Kamil Ťoupal), 36:23 Arpád Györi (Filip Turek) Referee: Rejthar - Lederer, Štětina, penalties: , powerplay goals: , spectators: 2,192
Final
Petra Vsetín - Chemopetrol Litvínov 4-1 Petra Vsetín - Chemopetrol Litvínov 1:2 (0:0, 0:0, 1:2) 40:49 Antonín Stavjaňa (Rostislav Vlach) - 42:05 Vladimír Jeřábek (Martin Rousek, Robert Kysela, 59:39 Jan Alinč (Vladimír Machulda) Referee: Vokurka - Mejzlík, Střeďák, penalties: 2:3, powerplay goals: 0:0, spectators: 5,300 Petra Vsetín - Chemopetrol Litvínov 8:1 (4:0, 3:1, 1:0) 3:48 Michal Tomek (Zbyněk Mařák, Antonín Stavjaňa), 6:40 Michal Tomek (Roman Stantien, Rostislav Vlach), 13:32 Jiří Veber (Jiří Dopita), 17:25 Zbyněk Mařák (Andrei Galkin), 27:42 Alexej Jaškin (Andrei Galkin), 32:11 Jiří Veber (Aleš Zima), 37:02 Zbyněk Mařák (Jiří Dopita), 55:17 Tomáš Sršeň (Alexej Jaškin, Jiří Dopita)- 24:10 David Balázs (Mikhail Fadeyev) Referee: Hranoš - Bádal, Pouzar, penalties: 4:5 and Martin Rousek (LIT) 10 min, powerplay goals: 3:0, spectators: 5,300 Chemopetrol Litvínov - Petra Vsetín 1:6 (0:1, 0:4, 1:1) 51:20 Tomáš Vlasák (Vladimír Machulda, Normunds Sejejs) - 2:16 Jiří Dopita (Aleš Polcar), 27:37 Jiří Dopita (Aleš Polcar, Tomáš Sršeň), 29:17 Jiří Veber (Jiří Dopita, Tomáš Sršeň), 36:03 Andrei Galkin (Zbyněk Mařák, Aleš Zima), 37:05 Aleš Polcar (Michal Tomek, 43:08 Roman Stantien Jiří Dopita, Tomáš Sršeň) Referee: Vokurka - Bláha, Český, penalties: 2:3, powerplay goals: 0:1, spectators: 74,100 Chemopetrol Litvínov - Petra Vsetín 1:4 (1:2, 0:1, 0:1) 7:09 Vladimír Machulda (Tomáš Vlasák, Normunds Sejejs) - 19:11 Jiří Veber (Andrei Galkin, Zbyněk Mařák), 19:32 Jiří Dopita (Tomáš Sršeň, Stanislav Pavelec), 32:14 Aleš Zima (Zbyněk Mařák, Tomáš Jakeš), 40:40 Miroslav Barus (Aleš Polcar, Jiří Dopita) Referee: Hranoš - Fedoročko, Padevět, penalties: 0:2, powerplay goals: 0:0, spectators: 7,000 Petra Vsetín - Chemopetrol Litvínov 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) 1:43 Alexej Jaškin (Jiří Dopita), 37:10 Jiří Veber (Aleš Polcar, Alexej Jaškin) - 25:33 Martin Rousek (Robert Kysela, Vladimír Jeřábek) Referee: Vokurka - Lederer, Štětina, penalties: 3:4, powerplay goals: 1:0, spectators: 5,300
hokej.sfrp.cz
HC Petra Vsetín:
Čechmánek, Pešat - A. Stavjaňa, Jaškin, Veber,
Pavelec, Pavel Augusta, Srdínko, Jakeš, Vrla, Kuboš - Dopita, Mařák,
Zima, Tomek, Galkin,
Sršeň, Polcar, Rostislav Vlach, Barus, Stantien, Padělek, Zadražil, Ručinský, Hruška,
Forch, D. Tesařík. Coach: Valášek and Tabara
Chemopetrol Litvínov:
Franěk, Orct - Butko, Sejejs, Mrázek, Prachař, Nikolov, Zetek, Krátký, Molnár, Škoula -
Kysela, Vladimír Jeřábek, Alinč, Rousek, Vlasák, V. Machulda, Fadějev, Buchal, Balázs, Josef Straka, Kotrba, Rosa, Piroutek, Benda
Coach: Josef Beránek sr and V. Kýhos sr.
Sparta Praha:
Čapek, Cinibulk, Vasilev - Vykoukal, J. Nedvěd, Burda, Šrek, Kuchyňa, Ptáček, Hamr, Kročák, V. Benák -
Roman Horák, Patrik Martinec, David Výborný, Žemlička, Potajčuk, Zelenka, Hrbek, Hlaváč, Miroslav Hlinka, Tkačuk, Jaroslav Hlinka, D. Volek, Kukačka
Coach: F. Výborný and Berger
Statistics
SCORING LEADERS PTS G A 1. Růžička Vladimír, SLA 71 23 48 2. Kysela Robert, LIT 70 33 37 3. Ujčík Viktor, SLA 68 45 23 4. Horák Roman, SPA 68 31 37 5. Jeřábek Vladimír, LIT 68 25 43 6. Martinec Patrik, SPA 61 22 39 7. Dopita Jiří, VSE 59 28 31 8. Patera Pavel, KLA 59 27 32 9. Kaňkovský Petr, JIH 57 19 38 10. Výborný David, SPA 55 19 36 11. Žemlička Richard, SPA 54 21 33 12. Alinč Jan, LIT 54 17 37 13. Ťoupal Radek, CEB 53 16 37 14. Rousek Martin, LIT 52 23 29 15. Král Richard, TRI 50 21 29 16. Procházka Martin, KLA 50 17 33 GOAL SCORING LEADERS goals ASSIST LEADERS A 1. Ujčík Viktor, SLA 45 1. Růžička Vladimír, SLA 48 2. Kysela Robert, LIT 33 2. Jeřábek Vladimír, LIT 43 3. Horák Roman, SPA 31 3. Hořava Miloslav, SLA 42 4. Poukar Jiří, JIH 28 4. Martinec Patrik, SPA 39 5. Dopita Jiří, VSE 28 5. Kaňkovský Petr, JIH 38 6. Patera Pavel,KLA 27 6. Ťoupal Radek, CEB 37 7. Jeřábek Vladimír, LIT 25 7. Kysela Robert, LIT 37 8. Mařák Zbyněk, VSE 25 8. Horák Roman, SPA 37 9. Vejvoda Otakar, KLA 24 9. Alinč Jan, LIT 37 10. Růžička Vladimír, SLA 23 10. Výborný David, SPA 36 11. Rousek Martin, LIT 23 11. Žemlička Richard, SPA 33 12. Martinec Patrik, SPA 22 12. Procházka Martin, KLA 33 13. Pýcha Pavel, CEB 22 13. Patera Pavel, KLA 32 14. Král Richard, TRI 21 14. Vykoukal Jiří, SPA 32 15. Turek Filip, CEB 21 15. Dopita Jiří, VSE 31 16. Žemlička Richard, SPA 21 16. Sršeň Tomáš, VSE 30 17. Zajonc Petr, TRI 19 17. Rob Luboš, CEB 30 18. Kaňkovský Petr, JIH 19 18. Rousek Martin, LIT 29 19. Výborný David, SPA 19 19. Král Richard, TRI 29 20. Tomek Michal, VSE 19 20. Polcar Aleš, VSE 27 21. Prorok Ivo, SLA 18 21. Vlk Petr, JIH 27 22. Rob Luboš, CEB 18 22. Vlasák Tomáš, LIT 27 23. Polcar Aleš, VSE 17 23. Potajčuk Andrej, SPA 27 24. Procházka Martin, KLA 17 24. Prorok Ivo, SLA 26 25. Alinč Jan, LIT 17 25. Kaděra Roman, TRI 26 26. Vlasák Tomáš, LIT 16 26. Nedvěd Jaroslav, SPA 25 27. Lubina Ladislav, PCE 16 27. Vejvoda Otakar, KLA 24 28. Potajčuk Andrej, SPA 16 28. Kasík Petr, KLA 24 29. Kverka Jaromír, SPA 16 29. Ujčík Viktor, SLA 23 30. Zadina Marek, TRI 16 3O. Galkin Alexej, VSE 23 31. Bruk David, ZLN 16 31. Stavjaňa Antonín, VSE 21 32. Ťoupal Radek, CEB 16 32. Zadina Marek, TRI 20 33. Smeták Martin, VIT 16 33. Benda Jan, SLA 20 34. Chlubna Tomáš, VIT 16 34. Zelenka Jiří, SPA 20 35. Bruk David, ZLN 20 GOALIES GP min. G SG GAA koef. % 1. Gula L., CEB 1 2 0 2 0.0 0.0 100.0 2. Macháček M., TRI 1 15 0 7 0.0 0.0 100.0 3. Slávik R., CEB 5 238 5 124 1.2 4.6 96.1 4. Vasilev I., SPA 1 36 1 18 1.6 8.4 94.7 5. Pešat I.1., VSE 8 293 8 132 1.6 9.2 94.2 6. Čechmánek R., VSE 49 2925 94 1314 1.9 12.7 93.3 7. Svoboda O., CEB 47 2805 109 1435 2.3 16.3 92.9 8. Franěk P., LIT 52 3043 141 1792 2.7 19.7 92.7 9. Biegl R., PCE 37 2110 102 1138 2.9 24.0 91.7 10. Hnilička M., KLA 41 2443 116 1265 2.8 23.5 91.6 11. Falta P., JIH 3 52 3 32 3.4 29.2 91.4 12. Cagaš P., OLO 19 1135 46 495 2.4 20.6 91.4 13. Prusek M., VIT 44 2586 123 1266 2.8 24.9 91.1 14. Kameš J., ZLN 46 2715 119 1227 2.6 23.1 91.1 15. Blažek L,, OLO 22 1286 57 579 2.6 23.4 91.0 16. Hlinka M., TRl 20 946 61 603 3.8 34.9 90.8 17. Čapek I., SPA 52 3050 137 1356 2.6 23.9 90.8 18. Maláč P, ZLN 5 210 11 103 3.1 30.0 90.3 19. Sáblík L., JIH 8 343 17 159 2.9 28.1 90.3 20. Luck J. TRI 32 1656 110 996 3.9 39.0 90.0 21. Altrichter M., SLA 28 1594 85 741 3.1 31.9 89.7 22. Novotný M., JIH 46 2545 149 1292 3.5 36.4 89.6 23. Salfický D., PCE 8 315 22 183 4.1 44.2 89.2 24. Barta L., BNO 39 2250 148 1233 3.9 42.1 89.2 25. Pejchar R., PLZ 36 2008 108 892 3.2 34.5 89.2 26. Hudáček V., VIT 4 132 7 55 3.1 35.0 88.7 27. Kudrna L., SLA 21 1076 62 473 3.4 39.4 88.4 28. Knechtl S., SLA 2 33 2 15 3.6 42.4 88.2 29. Mařík M., PLZ 13 610 41 302 4.0 48.0 88.0 30. Cinibulk M., SPA 2 71 4 28 3.3 41.2 87.5 31. Chlad M., KLA 8 387 28 193 4.3 54.6 87.3 32. Orct Z., LIT 9 381 26 176 4.0 51.6 87.1 33. Michálek M., OLO 2 125 9 60 4.3 56.3 86.9 34. Vašíček T, OLO 4 133 10 59 4.5 65.2 85.5 35. Neš»ák P., BNO 6 174 15 88 5.1 74.4 85.4 36. Kučera J., KLA 2 93 8 42 5.1 81.6 84.0 37. Toth R., SLA 4 145 14 71 5.7 94.0 83.5 38. Dobeš Z., OLO 1 10 1 3 6.0 150.0 75.0 39. Hamrla R., ZLN 1 5 2 1 24.0 1600.8 33.3 DEFENDERS GP G A + - PTS 1. Vykoukal Jiří, SPA 52 12 32 55 56 99 2. Hořava Miloslav, SLA 44 7 42 48 71 82 3. Jaškin Alexej, VSE 52 11 19 50 39 82 4. Stavjaňa Antonín, VSE 47 10 21 32 30 74 5. Veber Jiří, VSE 51 12 12 44 32 72 6. Butko Sergej, LIT 56 12 19 66 70 70 7. Burda Václav, SPA 40 7 11 56 38 61 8. Soudek Karel, CEB 48 7 15 39 36 54 9. Pavelec Stanislav, VSE 43 1 11 41 25 41 10. Ťoupal Kamil, CEB 37 4 11 33 30 37 11. Prachař Kamil, LIT 56 1 9 73 59 35 12. Nedvěd Jaroslav, SPA 48 8 25 22 63 33 13. Kruliš Jan, KLA 46 9 18 44 74 33 14. Kasík Petr, KLA 46 3 24 46 71 32 15. Šrek Pavel, SPA 42 4 8 33 34 27 16. Látal Jiří, OLO 31 7 10 20 35 26 17. Maškarinec Martin, SLA 23 2 12 26 33 23 18. Kowalczyk Pavel, ZLN 43 5 7 31 38 22 19. Srdínko Jan, VSE 40 0 4 36 23 21 20. Sejejs Normund, LIT 54 7 10 47 68 20 21. Tesařík Radim, ZLN 38 3 14 31 48 20 22. Medřík Stanislav, ZLN 42 4 11 35 49 20 23. Mrázek Radek, LIT 40 5 5 31 36 20 24. Sekeráš šubomír, TRl 43 11 13 41 81 19 25. Škuta Vítězslav, VIT 22 4 3 18 18 18 26. Zábranský Libor, CEB 50 4 8 38 49 17 27. Bakula Martin, OLO 43 4 7 38 47 17 28. Suchánek Rudolf, CEB 49 1 18 26 50 15 29. Ptáček František, SPA 52 1 7 50 52 15 30. Jakeš Tomáš, VSE 29 0 1 22 9 15 31. Šmíd Karel, PLZ 41 9 10 26 59 14 32. Nedoma Milan, CEB 50 6 8 28 48 14 33. Kubíček Michael, CEB 46 4 5 20 28 14 34. Augusta Pavel, VSE 45 1 5 37 36 14 35. Krajíček Jan, ZLN 47 5 6 33 48 12 36. Gureň Miloslav, ZLN 34 2 4 22 24 12 37. Látal Jaromír, OLO 44 6 14 28 63 11 38. Kuntoš Jiří, OLO 43 3 8 32 46 11 39. Štěpánek Martin, KLA 31 3 11 17 38 10 40. Tomášek Aleš, VIT 41 4 7 30 46 10 41. Jančařík Petr, PCE 40 2 8 38 50 10 42. Javín Miroslav, ZLN 47 3 4 41 48 10 43. Tichý Marek, ZLN 11 0 4 9 7 10 44. Zetek Ondřej, LIT 39 2 5 22 29 9 45. Kuchyňa Petr, SPA 43 2 8 22 37 7 46. Mečiar Stanislav, TRI 26 2 7 33 46 7 47. Kramný TomáŠ, VIT 41 1 9 30 45 6 48. Kubina Pavel, VIT 37 3 4 18 29 6 49. Kostka Robert, SLA 37 2 8 27 44 5 50. Procházka Libor, KLA 46 8 12 25 69 4 FORWARDS GP G A + - PTS 1. Kysela Robert, LIT 56 33 37 25 62 136 2. Jeřábek Vladimír, LIT 54 25 43 17 51 127 3. Horák Roman, SPA 47 31 37 10 52 125 4. Ujčík Viktor SLA 46 45 23 28 86 123 5. Dopita Jiří, VSE 51 28 31 15 42 119 6. Výborný David, SPA 52 19 36 30 45 114 7. Růžička Vladimír SLA 42 23 48 16 75 106 8. žemlička Richard, SPA 41 21 33 24 49 104 9. Rousek Martin, LIT 54 23 29 30 54 103 10. Patera Pavel, KLA 48 27 32 21 64 102 11. Martinec Patrik, SPA 52 22 39 10 54 100 12. Polcar Aleš, VSE 53 17 27 30 36 99 13. Ťoupal Radek, CEB 50 16 37 14 46 90 14. Mařák Zbyněk, VSE 51 25 19 15 38 90 15. Rob Luboš, CEB 50 18 30 21 47 88 16. Procházka Martin, KLA 45 17 33 25 56 86 17. Vejvoda Otakar, KLA 48 24 24 31 67 84 18. Galkin Alexei, VSE 51 13 23 25 26 84 19. Pýcha Pavel, CEB 50 22 15 30 43 83 20. Tomek Michal, VSE 45 19 14 18 21 82 21. Potaychuk Andrei, SPA 52 16 27 23 49 76 22. Sršeň Tomáš, VSE 44 11 30 17 34 76 23. Vlach Rostislav, VSE 42 14 19 15 23 72 24. Poukar Jiří, JIH 48 28 18 21 71 70 25. Prorok Ivo, SLA 45 18 26 37 75 68 26. Kaňkovský Petr, JIH 47 19 38 8 78 63 27. Turek Filip, CEB 48 21 19 14 54 61 28. Mach Miroslav, PLZ 26 18 16 12 38 60 29. Barus Miroslav, VSE 50 10 17 23 27 60 30. Alinč Jan, LIT 54 17 37 13 79 59 31. Němčický Tomáš, ZLN 45 13 15 25 35 59 32. Martinec Tomáš, OLO 42 15 12 18 34 53 33. Stantien Roman, VSE 53 9 14 33 35 53 34. Král Richard, TRI 42 21 29 9 78 52 35. Meluzín Roman, ZLN 42 13 19 15 40 52 36. Vošta Ondřej, CEB 43 14 15 9 29 52 37. Bruk David, ZLN 47 16 20 9 46 51 38. Zelenka Jiří, SPA 48 10 20 14 35 49 39. Vlasák Tomáš, LIT 51 16 27 24 79 47 40. Kverka Jaromír, JIH 48 16 19 25 64 47 41. Antoš Milan, PLZ 22 10 19 13 35 46 42. Janků Pavel, ZLN 43 14 13 17 41 44 43. Čajánek Petr ZLN 44 10 17 18 38 44 44. Kratěna Ondřej, OLO 40 12 12 9 25 44 45. Okál Miroslav, ZLN 39 15 8 13 30 44 46. Jelínek Tomáš, PLZ 26 14 23 10 55 43 47. Kaděra Roman, TRl 37 11 26 12 54 43 48. Ryšánek Roman, VIT 43 14 17 9 43 42 49. Sup Michal, SLA 45 12 14 11 33 42 50. Kudrna Jaroslav, PCE 38 14 15 12 44 40 MOST PENALIZED PLAYERS t2 t5 t10 to_end pts 1. Štraub Josef, ZLN 28 1 2 2 121 2. Nedvěd Jaroslav, SPA 25 1 2 2 115 3. Alinč Jan, LIT 24 0 2 2 108 4. Vlk Petr, JIH 24 0 4 1 108 5. Gudas Leo, BNO 25 2 0 2 100 6. Kaňkovský Roman, JIH 32 0 3 0 94 7. Kudrna Jaroslav, PCE 24 1 2 1 93 8. Kovářík Martin, PLZ 22 1 2 1 89 9. Sršeň Tomáš, VSE 21 1 2 1 87 10. Kaděra Roman, TRI 17 0 3 1 84 11. Píša Aleš, PCE 16 2 0 2 82 12. Židlický Marek, KLA 26 0 1 1 82 13. Procházka Libor, KLA 23 1 1 1 81 14. Veber Jiří, VSE 22 1 1 1 79 15. Smeták Martin, VlT 22 1 1 1 79 16. Žemlička Richard, SPA 27 1 0 1 79 17. Prorok Ivo, SLA 37 0 0 0 74 18. Pospíšil David, PCE 24 1 0 1 73 19. Patera Pavel, KLA 16 0 2 1 72 20. Růžička Vladimír, SLA 16 0 4 0 72 21. Penk Jan, SLA 17 1 1 1 69 22. Bakula Martin, OLO 19 0 1 1 68 23. Kaňkovský Petr, JIH 19 0 3 0 68 24. Boháček Jan, JIH 34 0 0 0 68 25. Ujčík Viktor, SLA 16 1 1 1 67 26. Nikolov Angel, LIT 21 1 0 1 67 27. Hlinka Miroslav, SPA 17 0 3 0 64 28. Zajíc Josef, KLA 27 0 1 0 64 29. Poukar Jiří, JIH 14 1 1 1 63 30. Pavlík Karel, TRl 14 1 1 1 63 31. Kruliš Jan, KLA 26 0 1 0 62 32. Kupka Tomáš, SLA 15 0 3 0 60 33. Heš Jíři, SLA 25 0 1 0 60 34. Vyhlídal Michael, JIH 25 0 1 0 60 35. Tesařík Radim, ZLN 17 1 0 1 59 36. Kysela Daniel, VIT 17 1 0 1 59 37. Benda Jan, SLA 16 1 0 1 57 38. Flašar Aleš, VIT 13 0 3 0 56 39. Kuntoš Jiří, OLO 28 0 0 0 56 40. Vlach Rostislav, VSE 10 1 1 1 55 41. Jelínek Tomáš, SLA 10 1 1 1 55 42. Kucharčik Tomáš, SLA 10 1 1 1 55 43. Sejejs Nomunds, LIT 26 0 0 0 52 44. Vejvoda Otakar, KLA 8 1 1 1 51 45. Hanzlík Jiří, PLZ 13 1 0 1 51 46. Soudek Karel, CEB 20 0 1 0 50 47. Balázs David, LIT 12 1 0 1 49 48. Látal Jaromír, OLO 9 0 1 1 48 49. Trešl Ladislav, BNO 9 0 1 1 48 50. Vykoukal Jiří, SPA 14 0 2 0 48
hokej.sfrp.cz
Czech Hockey Trophies
Golden Hockey Stick: Jaromír Jágr (Pittsburgh Penguins) Round Robin Scoring Leader: Viktor Ujčík (HC Slavia Praha) 37 goals Round Robin Assist Leader: Vladimír Růžička (HC Slavia Praha 48 assists Scoring Leader: Vladimír Růžička (HC Slavia Praha) Player of Season: Roman Turek (HC České Budějovice) Best Defender: Libor Zábranský (HC České Budějovice) Best Goalie: Roman Čechmánek (HC Petra Vsetín) Best Rookie: Ondřej Kratěna (HC Olomouc) Best Player of play-off: Jiří Dopita (HC Petra Vsetín) Most fair palyer: Ondřej Kratěna (HC Olomouc) Best Veteran: Vladimír Jeřábek (HC Chemopetrol Litvínov) Best Foreigner: Andrei Potaychuk (HC Sparta Praha) Best Coach: Josef Beránek (HC Chemopetrol Litvínov) Best Referee: František Rejthar
hokej.sfrp.cz
ALL STAR GAME, 21 January 1996, Frýdek-Místek
EAST - WEST 10:9 (2:1, 2:4, 6:4) Vlach 2 (28. a 42.), Dopita 2 (53. a 54.), Poukar (3.), Ryšánek (17.), Sršeň (37.), Bruk (43.), Jiří Látal (46.). Tesařík (50.), - Vejvoda 2 (22. a 45.), Pospíšil 2 (24. a 40.), M. Procházka (13.), Ujčík (37.), Vykoukal (44.), Zábranský (44.), Růžička (55.) Referee: Rejthar - Brázdil, Halas. Spectators: 6000 Východ (East): Roman Čechmánek (VSE), Jaroslav Kameš (ZLN) - Antonín Stavjaňa, Jiří Veber(VSE), Radim Tesařík (ZLN), Jiří Látal, Jaromír Látal (OLO), Leo Gudas (BRNO), Roman Kaňkovský (JIH), Aleš Tomášek (VIT) - Tomáš Sršeň, Jiří Dopita (VSE), Roman Meluzín (ZLN) - Vladimír Vůjtek (VIT), Rostislav Vlach (VSE), Roman Kaděra (TRI) - Roman Ryšánek (VIT), Petr Kaňkovský, Jiýí Poukar (JIH) - David Bruk (ZLN), Richard Král (TRI), Zbyněk Mařák (VSE). Coach: Horst Valášek and Vladimír Vůjtek sr. Západ(West): Oldřich Svoboda (CBE), Ivo Čapek (SPA) - Jiří Vykoukal, Václav Burda (SPA), Libor Procházka (KLA), Miloslav Hořava (SLA), Jaroslav Špaček (PLZ), Libor Zábranský (CBE), Nordmunds Sejejs, Angel Nikolov (LIT) - Otakar Vejvoda, Pavel Patera, Martin Procházka (KLA), Andrej Potajčuk (SPA), Vladimír Růžička, Radek Bělohlav (CBE) - David Pospíšil (PAR), Jan Alinč (LIT), Tomáš Jelínek (PLZ) - Viktor Ujčík (SLA), Radek Ťoupal (CBE), Ladislav Lubina (PAR). Coach: Jan Neliba and Vladimír Caldr Individual Competition Hardest Shoot: Libor Zábranský (CBE) 153,19 km/h Tomáš Jelínek (PLZ) 151,26 km/h Miloslav Hořava (SLA) 146,94 km/h Vladimír Vůjtek jr (VIT) 141,18 km/h Speed of skating: Andrei Potaychuk (SPA) 14,79 s Roman Meluzín 14,94 s Raids: East - West 4:2 Stavjaňa, Ryšánek, Petr Kaňkovský, Vůjtek - Ujčík, Růžička
hokej.sfrp.cz
Extraleague Qualifikation
OPA PCE BNO PRE GP W T L GF:GA PTS 1. Opava 6:4 1:1 3:2 12 8 1 3 47:38 17 1:8 5:3 7:1 2. Pardubice 1:2 12:3 10:2 12 8 0 4 66:35 16 7:4 3:1 4:5 3. Kometa Brno 1:6 7:3 3:3 12 5 2 5 38:46 12 7:2 0:5forfeit 4:1 4. Přerov 2:7 2:4 3:5 12 1 1 lO 26:58 3 1:3 2:5 2:3 home road 1. Opava 6 4 1 1 23:l9 9 1. Pardubice 6 4 O 2 29:18 8 2. Pardubice 6 4 O 2 37:17 8 2. Opava 6 4 O 2 24:l9 8 3. Kometa Brno 6 3 1 2 22:2O 7 3. Kometa Brno 6 2 1 3 16:26 5 4. Přerov 6 O O 6 12:27 0 4. Přerov 6 1 1 4 14:31 3
HC Slezan Opava promoted to Extraleague
HC Pojišťovna IB Pardubice stayed in Extraleague
Kometa BVV Brno relegated to 1st League
hokej.sfrp.cz
1st league
GP W T L GF:GA PTS 1. HC Slezan Opava 40 22 11 7 139: 82 55 2. HC Přerov 40 24 5 11 135: 94 53 3. Slavia Becherovka Karlovy Vary 40 21 11 8 149: 99 53 4. HC Havířov 40 23 3 14 143:124 49 5. Jitex Písek 40 17 8 15 143:108 42 6. H+S Beroun 40 18 5 17 109:112 41 7. Vajgar Jindřichův Hradec 40 15 10 15 129:118 40 8. Slovan Ústí nad Labem 40 14 10 16 115:125 38 9. HK Kaučuk Kralupy nad Vltavou 40 14 8 18 115:135 36 10. IHC Prostějov 40 14 7 19 114:118 35 11. Baník CHZ Sokolov 40 13 9 19 110:145 34 12. BK Havlíčkův Brod 40 12 11 17 112:129 33 13. HC Liberec 40 8 9 22 108:125 27 14. HC Lev Hradec Králové 40 8 6 26 94:165 22 1st round H. Brod - Písek 1-2 6:3, 0:4, 2:5 Sokolov - Beroun 1-2 4:2, 1:5, 3:6 Prostějov - J. Hradec 2-1 6:3, 1:0ot, 3:2ot Kralupy - Ústí 2-1 2:1, 3:5, 7:3 QuarterFinal Prostějov - Opava 0-2 0:3, 0:2 Kralupy - Přerov 0-2 3:4ot, 1:11 Beroun - K. Vary 0-2 1:3, 1:5 Písek - Havířov 2-1 2:1pen-s, 3:7, 9:3 semifinal Písek - Opava 0-2 3:4, 1:4 K. Vary - Přerov 1-2 4:1, 3:6, 0:4
Opava and Přerov promoted to Extraleague Qualifikation
Statistics
Goalies MIP G GAA 1. Skákalík P., Liberec 6 0 0,0 2. Nečas M., Prostějov 77 3 2,3 3. Vojtek M., Přerov 211 5 1,4 4. Hudáček Vl., Hav. 240 8 2,0 5. Haas Ros., Opava 2460 78 1,9 6. Kučera J., Prostějov 1362 52 2,2 7. Kučera M., K.Vary 933 30 1,9 8. Ptáček R, Ústí 166 17 6,1 9. Horažďovský P., Písek 1431 65 2,7 10. Slavík R, Písek 986 33 2,O 11. Blažek L., Prostějov 360 18 3,0 12. Cinibulk M,. Beroun 1171 56 2,8 13. Kondelík R,. Písek 310 20 3,8 14. Hrazdíra R,. Přerov 2476 98 2,3 15. Kuběna P., J.Hradec 351 22 3,7 16. Horyna R., Havířov 995 50 3,0 17. Bílek M,. Beroun 1443 63 2,6 18. Fürbacher V , K. Vary 1604 69 2,5 19. Pomahač Fr., Kralupy 525 38 4,3 20. Michalek M., J. Hradec 2186 99 2,7 21. Salfický D., H. Králové 992 60 3,6 22. Falta P., H. Brod 2251 121 3,2 23. Štěpánek M., H. Králové 923 75 4,8 24. Trvaj J., Havířov 1246 69 3,3 25. Tóth R., Kralupy 2122 118 3,3 26. Stehlík J., Ústí 2414 120 2,9 27. Kněžický P., Sokolov 2421 144 3,5 28. Lakosil Vl., Prostějov 7 3 25,7 29. Roleš P., Haviřov 60 9 9,0 30. Picka M., J, Hradec 49 7 8,5 Defenders GP G A PTS 1. Pavlas P., Přerov 32 7 18 57 2. Bláha P., K. Vary 41 8 16 56 3. Hučko P., Přerov 37 7 17 55 4. Šára L., H. Brod 38 8 12 48 5. Maleček P., Beroun 42 5 16 47 6. Nosek M., Ústí 36 10 8 46 7. Kolda L., J. Hradec 42 8 10 44 8. Hrubeš M., Opava 41 5 12 39 9. Jonák J., Havířov 37 6 10 38 10. Kuda P., Kralupy 40 8 7 38 11. Kolařík P., Beroun 45 7 7 35 12, Frýdl P., Opava 43 7 7 35 13. Duben M., H. Brod 39 7 6 33 14. Rehák M., Přerov 15 7 6 33 15. Tichý M,. Přerov 45 2 13 32 16. Plánovský A,. Přerov 26 7 5 31 17. Rimmel P., Prostějov 33 3 10 29 18. Keller P., Písek 43 5 7 29 19. Pavéza R., Sokolov 42 7 4 29 20. Blumentritt Fr., Sok. 42 2 11 28 21. Domin Vl., J. Hradec 42 4 B 28 22. Čmerda M., K. Vary 45 4 8 28 23. Pindiak L., Písek 45 5 6 27 24. Galvas D., Opava 42 4 7 26 25. Ančička M., Beroun 44 5 5 25 26. Ševčík J., H. Králové 36 5 5 25 27. Černošek M., Prostějov 43 2 9 24 28. Sikela D., Kralupy 45 4 6 24 29. Táborský M., Kralupy 41 4 6 24 30. Hranáč J., Ústí 42 2 8 22 31. Fink Fr., H. Králové 31 2 8 22 32. Wolf R., Havířov 28 1 9 21 33. Martínek R., H. Brod 37 3 6 21 34. Galko L., Prostějov 35 3 6 21 35. Weiss P., K. Vary 42 3 6 21 36. Vála A., Liberec 38 2 7 20 37. Rákosník R., J. Hradec 20 2 7 20 38. Hošek M., J. Hradec 42 2 7 20 39. Žák R., Písek 23 4 4 20 Forwards GP G A PTS 1. Krátoška A., Písek 45 32 11 118 2. Pavlík A., Havířov 43 32 10 116 3. Bláha J., Kralupy 45 21 24 111 4. Mazanec M., Písek 44 15 30 105 5. Cmunt J., J. Hradec 42 24 16 104 6. Cachnín R., H, Brod 43 21 18 99 7. Duchoslav J., Přerov 42 18 21 96 8. Stavjaňa M., Přerov 44 20 16 92 9. Alipov J., Havířov 43 16 21 90 10. Vostřák P., K. Vary 43 2O 14 88 11. Novotný Vl., J. Hradec 39 19 15 87 12. Hřeben V., J. Hradec 41 23 9 87 13. Richter R., K. Vary 42 20 12 84 14. Musil M., Beroun 45 19 13 83 15. Král V., Písek 45 15 18 81 16. Koreček P., H. Králové 40 17 15 81 17. Sikora P., Havířov 38 10 25 80 18. Holšán J., K. Vary 41 16 16 80 19. Chalánek M., Přerov 42 14 18 78 20. Rosa St., Liberec 31 16 15 78 21. Římský D., Opava 39 18 12 78 22. Hejl P., Písek 42 17 13 77 23. Kampf R., Kralupy 38 12 20 76 24. Kašík J., Přerov 42 14 17 76 25. Podk M., K. Vary 42 8 24 72 26. Brabenec K., J. Hradec 41 18 9 72 27. Koláček K., Prostějov 41 16 11 70 28. Nyč O., Liberec 40 18 8 70 29. Carvan J., Liberec 40 14 13 68 30. Míka D.,Písek 46 16 10 68 31. Tejral M., Kralupy 41 11 17 67 32. Pitel V., J. Hradec 38 8 21 66 33. Kupka V., Ústí 42 14 12 66 34. Matula P., Beroun 43 9 18 63 35. Šimek M., Beroun 41 15 9 63 36. Černý P., Ústí 42 15 9 63 37. Hermann S., Havířov 35 13 11 61 38. Svoboda R., Prostějov 29 14 9 60 39. Čejka M., Sokolov 42 11 13 59 40. Horný K., Opava 36 11 13 59 41. Polesný P., Sokolov 43 15 7 59 42. Hudec J., Ústí 41 10 14 58 43. Žák G., H.Brod 35 9 15 57 44. Jurík J., Opava 28 12 10 56 45. Hodek D., H. Brod 41 9 14 55 46. Rohlík P., Havířov 35 9 14 55 47. Turek J., K. Vary 36 12 9 54 48. Veverka L., Sokolov 41 9 13 53 49. Hradecký J., H. Brod 42 9 12 51 50. Bezpalec R., Písek 42 9 12 51 Goal Scoring Leaders Assist Leaders 1. Krátoška Aleš, Písek 32 1. Mazanec Milan, Písek 30 2. Pavlík Aleš, Havířov 32 2. Sikora Petr, Havířov 25 3. Cmunt Jiří, J.Hradec 24 3. Bláha Jan, Kralupy 24 4. Hřeben Vratislav, J, Hradec 23 4. Porák Michal, K. Vary 24 5. Bláha Jan, Kralupy 21 5. Duchoslav Josef, Přerov 21 6. Cachnín Richard, H. Brod 21 6. Alipov Jevgenij, Havířov 21 7. Stavjaňa Miroslav, Přerov 20 7. Pitel Václav, J. Hradec 21 8. Vostřák Pavel, K. Vary 20 8. Kampf Radek, Kralupy 20 9. Richter Richard, K. Vary 20 9. Cachnín Richard, H. Brod 18 10. Novotný Vladimír, J. Hradec 19 10. Král Václav, Písek 18 11. Musil Mojmír, Beroun 19 11. Chalánek Miroslav, Přerov 18 12. Duchoslav Josef, Přerov 18 12. Matula Petr, Beroun 18 13. Římský Dalibor, Opava 18 13. Pavlas Petr, Přerov 18 14. Brabenec Kamil, J. Hradec 18 14. Kašík Jan, Přerov 17 15. Nyč Oldřich, Liberec 18 15. Tejral Miroslav, Kralupy 17 16. Koreček Petr, H. Králové 17 16. Hučko Patrik, Přerov 17 17. Hejl Pavel, Písek 17 17. Cmunt Jiří, J. Hradec 16 18. Alipov Jevgenij, Havířov 16 18. Stavjaňa Miroslav, Přerov 16 19. Holšán Jiýí, K. Vary 16 19. Holšán Jiří, K. Vary 16 20. Rosa Stanislav, Liberec 16 20. Bláha Pavel, K. Vary 16 21. Koláček Kamil, Prostějov 16 21. Maleček Pavel, Beroun 16 22. Míka David, Písek 16 MOST PENALIZED PLAYERS: t2 t5 t10 tend pts 1. Hučko Patrik, Přerov 36 2 3 2 152 2. Babinský Martin, K. Vary 23 3 2 3 141 3. Rejthar Martin, K. Vary 31 1 2 1 lO7 4. Jonák Jiří, Havířov 27 1 2 1 99 5. Šára Libor, H. Brod 21 2 O 2 92 6. Korejs Jiři, K. Vary 23 1 2 1 91 7. Čejka Milan, Sokolov 22 1 2 1 89 8. Mazanec Milan, Písek 20 1 0 2 85 9. Hranáč Jan, Ústí n. L. 25 1 1 1 85 10. Domin Vladimír, J. Hradec 31 O 2 O 82 11. Hermann Svat., Havířov 11 1 3 1 77 12. Musil Mojmír, Beroun 26 1 0 1 77 13. Matoušek Jiří, Liberec 26 1 O 1 77 14. Petrus Jiří, Kralupy 13 0 1 2 76 15. Galko Libor, Prostějov 15 1 0 2 75 16. Luštinec Petr, Liberec 19 1 1 1 73 17. Lhotský Tomáš, Opava 11 2 O 2 72 18. Černý Otakar, Kralupy 16 O 2 1 71 19. Vavroch Robert, J. Hradec 13 1 2 1 71 20. Pavlík Aleš, Havířov 13 1 2 1 71 Fair Play t2 t5 t10 to_end pts Attendance home road total GP 1. H.Králové 211 1 8 1 527 1. Přerov 77800 46080 12388O 45 2. Prostějov 197 3 4 4 529 2. K. Vary 64125 58510 122635 45 3. Sokolov 198 1 12 2 561 3. J. Hradec 77300 44346 121646 43 4. J. Hradec 204 2 12 2 578 4. Havířov 73713 40109 113822 43 5. H. Brod 208 4 5 5 586 5. Prostějov 55000 50715 105715 45 6. Beroun 209 2 9 4 598 6. Opava 46120 54665 100785 44 7. Liberec 192 6 7 6 604 7. H. Brod 56528 38321 94849 43 8, Přerov 215 4 12 5 67O 8. Písek 37650 52290 89940 48 9. Opava 214 4 13 5 678 9. Ústí 51062 36009 87O71 43 10. Ústí 252 2 9 4 684 10. Sokolov 28970 43960 72930 43 11. Kralupy 246 1 14 4 717 11. Kralupy 19113 48152 67265 45 12. Písek 254 5 7 6 723 12. Beroun 21010 46065 67075 45 13. K. Vary 274 7 11 7 833 13. Liberec 23960 37239 61199 40 14. Havířov 272 6 16 8 894 14. H. Králové 7610 43500 51110 40 ALL STARS: Rostislav Haas (OPA) - Pavel Kolařík (BER), Pavel Bláha (KVA) - Aleš Pavlík (HAV), Dalibor Římský (OPA), Miroslav Chalánek (PRE) KŘIŠŤÁLOVÁ HOKEJKA - BEST PLAYERS 1. R. Haas OPA G 101 6. M. Tichý PRE D 53 2. A. Pavlík HAV F 87 7. D. Římský OPA F 49 3. D. Volek KVA F 61 8. J. Cmunt JHR F 45 4. A. Krátoška PIS F 60 9. Hrazdíra PRE G 43 5. P. Bláha KVA D 57 10. M. Chalánek PRE F 37
hokej.sfrp.cz
1st League Qualifikation
LIB KAR PRI TRE MIL HKA GP W T L GF:GA PTS 1. Liberec 3:3 5:1 3:1 8:1 6:4 10 6 1 3 44:24 13 2. Karviná 3:1 3:2 5:3 6:1 6:2 10 6 1 3 39:29 13 3. Příbram 3:6 3:1 5:3 6:0 5:4 10 5 2 3 35:31 12 4. Třebíč 4:2 5:3 3:3 7:0 5:0 10 5 1 4 57:26 11 5. Milevsko 1:8 3:1 3:3 3:1 4:3 10 3 1 6 18:49 7 6. Hradec Králové 3:2 6:8 3:4 2:5 6:2 10 2 0 8 33:47 4 home road 1. Karviná 5 5 O 0 23: 9 10 1. Liberec 5 2 O 3 19:14 4 2. Třebíč 5 4 1 0 24: 8 9 2. Příbram 5 1 2 2 13:17 4 3. Liberec 5 4 1 0 25:10 9 3. Karviná 5 1 1 3 16:20 3 4. Příbram 5 4 0 1 22:14 8 4. Třebíč 5 1 0 4 13:18 2 5. Milevsko 5 3 1 1 14:16 7 5. Hradec Králové 5 0 0 5 13:26 0 6. Hradec Králové 5 2 0 3 20:21 4 6. Milevsko 5 0 0 5 4:33 0
Liberec stayed in 1st League
HC Hradec Králové relegated to 2nd League
SK Karviná promoted to 1st League
hokej.sfrp.cz
2nd League
Group A 1. Příbram 30 21 2 4 132: 73 47 2. Milevsko 30 23 1 6 123: 64 47 3. Tábor 30 20 4 6 154: 94 44 4. Děčín 30 18 2 10 134: 87 38 5. Mariánské Lázně 30 14 5 11 110:105 33 6. Chomutov 30 13 5 12 102:112 31 7. Slaný 30 13 4 13 126:113 30 8. Most 30 13 2 15 122:135 28 9. Mladá Boleslav 30 14 0 16 120:134 28 10. Benátky nad Jizerou 30 12 3 15 100:114 27 11. Benešov 30 9 7 14 100:110 23 12. Neratovice 30 11 3 16 97:110 23 13. KOBRA Praha 30 8 6 16 91:106 22 14. Kadaň 30 9 4 17 120:128 22 15. Litvínov B 30 8 2 20 98:157 18 16. Bohemians 30 7 1 22 74:161 15 Teams Benešov and Neratovice lost 2 points Group B 1. Třebíč 30 27 2 1 147: 47 56 2. Karviná 30 25 1 4 148: 64 51 3. Rosice 30 23 2 5 170: 82 48 4. Znojmo 30 16 6 8 117: 69 38 5. Šumperk 30 18 1 11 120: 86 37 6. Kroměříž 30 14 6 10 99: 90 34 7. Kolín 30 13 5 12 127:125 29 8. Šternberk 30 11 4 15 108:116 26 9. Žďár nad Sázavou 30 9 8 13 114:112 26 10. SK Jihlava 30 9 6 15 84:127 24 11. Nový Jičín 30 9 6 15 86:121 24 12. Frýdek-Místek 30 10 2 18 112:127 22 13. Orlová 30 6 8 16 98:140 20 14. Krnov 30 7 6 17 68:110 18 15. Nymburk 30 7 2 21 71:135 16 16. Břeclav 30 2 3 25 67:185 5 Teams Kolín, Breclav and Krnov lost 2 points
TR | KO | ZN | KA | FM | RO | JI | KM | KR | NJ | ST | ZD | NY | BR | SU | OR | |
HS Třebíč | - - | 7:0 | 2:1 | 4:2 | 3:1 | 7:2 | 7:1 | 8:1 | 3:0 | 7:1 | 10:1 | 4:2 | 4:1 | 9:2 | 3:1 | 7:1 |
SC Kolín | 2:5 | - - | 4:4 | 2:5 | 6:1 | 0:5 | 2:1 | 2:2 | 9:4 | 7:1 | 5:4 | 3:3 | 5:0 | 10:6 | 5:3 | 3:4 |
ZO Znojmo | 4:4 | 7:2 | - - | 8:0 | 6:2 | 1:1 | 5:1 | 2:2 | 3:1 | 8:1 | 7:1 | 4:2 | 6:2 | 5:0 | 4:2 | 11:0 |
SK Karviná | 1:2 | 11:2 | 6:5 | - - | 4:3 | 3:1 | 8:2 | 4:1 | 9:1 | 3:1 | 2:1 | 7:1 | 13:1 | 9:2 | 4:1 | 5:3 |
F. Místek | 5:10 | 4:5 | 5:0 | 1:3 | - - | 3:7 | 6:4 | 5:7 | 0:4 | 2:2 | 1:8 | 3:4 | 6:3 | 9:3 | 7:4 | 4:4 |
S Rosice | 1:2 | 9:4 | 4:2 | 2:2 | 5:3 | - - | 6:1 | 3:6 | 6:1 | 10:2 | 4:3 | 9:2 | 7:3 | 13:0 | 4:2 | 6:4 |
SK Jihlava | 1:5 | 2:6 | 2:1 | 4:10 | 2:10 | 1:4 | - - | 0:8 | 3:2 | 4:1 | 6:3 | 4:4 | 6:4 | 9:3 | 1:2 | 3:3 |
VTJ Kroměříž | 1:4 | 4:0 | 4:2 | 3:4 | 2:1 | 3:7 | 2:4 | - - | 1:1 | 41 | 4:1 | 3:3 | 2:2 | 6:2 | 1:0 | 7:6 |
HC Krnov | 1:3 | 4:3 | 1:1 | 0:3 | 5:6 | 2:10 | 2:2 | 4:1 | - - | 3:5 | 4:0 | 3:3 | 1:1 | 2:4 | 1:3 | 3:3 |
Nový Jičín | 1:4 | 5:5 | 2:3 | 1:6 | 5:2 | 2:6 | 3:3 | 1:2 | 4:0 | - - | 9:4 | 3:1 | 3:6 | 2:2 | 4:3 | 4:3 |
Šternberk | 4:1 | 8:5 | 5:1 | 0:3 | 2:9 | 4:8 | 2:2 | 5:5 | 10:2 | 6:2 | - - | 3:2 | 4:1 | 7:0 | 3:3 | 6:2 |
HC Žďár | 2:5 | 4:4 | 1:5 | 1:3 | 5:1 | 5:6 | 10:4 | 5:3 | 2:4 | 2:2 | 4:4 | - - | 7:2 | 8:1 | 6:1 | 8:2 |
Nymburk | 3:6 | 4:2 | 0:1 | 1:3 | 0:3 | 2:6 | 2:4 | 4:3 | 2:3 | 1:2 | 3:2 | 4:2 | - - | 5:0 | 2:4 | 6:8 |
Břeclav | 3:3 | 1:6 | 4:8 | 2:6 | 4:5 | 3:8 | 1:4 | 1:4 | 2:5 | 3:9 | 5:2 | 4:7 | 1:2 | - - | 3:9 | 1:3 |
HC Šumperk | 1:3 | 6:5 | 1:5 | 6:3 | 4:2 | 8:2 | 2:0 | 5:1 | 3:2 | 6:3 | 4:2 | 7:4 | 14:1 | 7:1 | - - | 4:2 |
HK Orlová | 0:5 | 6:8 | 2:2 | 2:6 | 6:2 | 1:8 | 3:3 | 3:5 | 5:1 | 4:4 | 2:3 | 4:4 | 7:3 | 3:3 | 2:4 | - - |
HC Chemopetrol Litvínov „B“, TJ Nymburk, TJ Bohemians Praha and HC Břeclav relegated to District Championships
HC Praha, HK Poruba, HC Strakonice and HC Uherské Hradiště promoted to 2snd League
HC Strakonice sold licence to HC Ytong Brno
2nd League Qualifikation
HC Praha - TJ Klatovy 2:3, 5:2 HK Poruba - HC Slovan Louny 9:0, 5:2 HBH Havlíčkův Brod - HC Strakonice 2:7, 1:3 HC Uherské Hradiště - TJ Poděbrady 11:2, 8:3