Staropramen Extraleague 1998/99
GP W T L GF:GA PTS
1. Slovnaft Vsetín 52 33 12 7 184: 92 78
2. AC Barum ZPS Zlín 52 26 17 9 180:138 69
3. TŽ Třinec 52 28 8 16 174:140 64
4. HC Sparta Praha 52 27 9 16 186:123 63
5. HC České Budějovice 52 23 14 15 173:129 60
6. HC Keramika Plzeň 52 23 14 15 148:136 60
7. Pojišťovna IPB Pardubice 52 20 13 19 128:126 53
8. HC Vítkovice 52 21 8 23 147:140 50
9. Chemopetrol Litvínov 52 19 10 23 130:144 48
10. HC Slavia Praha 52 17 11 24 152:166 45
11. Becherovka Karlovy Vary 52 14 10 28 130:181 38
12. HC BT Opava 52 15 8 29 97:158 38
13. HC Velvana Kladno 52 11 15 26 119:175 37
14. HC Dukla Jihlava 52 7 11 34 88:188 25
Home Road
1 Zlín 26 18 7 1 103: 57 43 1 Vsetín 26 14 8 4 81: 50 36
2 Vsetí 26 19 4 3 103: 42 42 2 Sparta Praha 26 10 7 9 72: 62 27
3 Třinec 26 18 2 6 106: 65 38 3 České Budějovice 26 10 6 10 88: 72 26
4 Plzeň 26 15 8 3 78: 51 38 4 Zlín 26 8 10 8 77: 81 26
5 Sparta Praha 26 17 2 7 114: 61 36 5 Třinec 26 10 6 10 68: 75 26
6 České Budějovice 26 13 8 5 85: 57 34 6 Plzeň 26 8 6 12 70: 85 22
7 Litvínov 26 15 4 7 73: 56 34 7 Vítkovice 26 8 5 13 68: 84 21
8 Pardubice 26 14 5 7 73: 56 33 8 Pardubice 26 6 8 12 55: 70 20
9 Vítkovice 26 13 3 10 79: 56 29 9 Opava 26 8 3 15 42: 84 19
10 Slavia Praha 26 11 7 8 95: 76 29 10 Slavia Praha 26 6 4 16 57: 90 16
11 Kladno 26 7 11 8 64: 77 25 11 Karlovy Vary 26 6 4 16 60:105 16
12 Karlovy Vary 26 8 6 12 70: 76 22 12 Litvínov 26 4 6 16 57: 88 14
13 Opava 26 7 5 14 55: 74 19 13 Kladno 26 4 4 18 55: 98 12
14 Dukla Jihlava 26 5 8 13 52: 82 18 14 Dukla Jihlava 26 2 3 21 36:106 7
round 1 - 13 GP W T L GF:GA PTS Round 14 - 26 GP W T L GF:GA PTS
1. Vsetín 13 10 1 2 52:21 21 1. Č. Budějovice 13 7 3 3 45:25 17
2. Třinec 13 9 1 3 46:42 19 2. Zlín 13 6 5 2 49:33 17
3. Zlín 13 6 6 1 38:24 18 3. Třinec 13 8 1 4 41:35 17
4. Plzeň 13 6 5 2 37:35 17 4. Karlovy Vary 13 6 3 4 42:31 15
5. Sparta 13 6 4 3 57:36 16 5. Opava 13 7 1 5 24:29 15
6. Slavia 13 5 4 4 42:27 14 6. Vsetín 13 5 4 4 42:30 14
7. Pardubice 13 5 4 4 27:31 14 7. Sparta 13 6 2 5 35:29 14
8. Č. Budějovice 13 5 3 5 41:32 13 8. Plzeň 13 5 3 5 32:30 13
9. K. Vary 13 4 4 5 28:38 12 9. Litvínov 13 4 4 5 26:35 12
10. Litvínov 13 5 1 7 30:36 11 10. Vítkovice 13 4 3 6 29:34 11
11. Vítkovice 13 4 2 7 32:38 10 11. Pardubice 13 4 2 7 27:33 10
12. Kladno 13 2 3 8 30:54 7 12. Slavia 13 3 4 6 33:43 10
13. Opava 13 2 1 10 16:36 5 13. Kladno 13 2 5 6 30:47 9
14. Jihlava 13 1 3 9 22:48 5 14. Jihlava 13 3 2 8 19:40 8
Round 27 - 39 GP W T L GF:GA PTS Round 40 - 52 GP W T L GF:GA PTS
1. Vsetín 13 9 3 1 39:18 21 1. Vsetín 13 9 4 0 51:23 22
2. Sparta 13 7 3 3 49:29 17 2. Č. Budějovice 13 8 4 1 51:29 20
3. Vítkovice 13 7 3 3 42:33 17 3. Zlín 13 7 3 3 45:36 17
4. Zlín 13 7 3 3 48:45 17 4. Sparta 13 8 0 5 45:29 16
5. Třinec 13 5 5 3 43:30 15 5. Plzeň 13 6 4 3 38:31 16
6. Pardubice 13 6 3 4 36:28 15 6. Pardubice 13 5 4 4 38:44 14
7. Plzeň 13 6 2 5 41:40 14 7. Třinec 13 6 1 6 44:33 13
8. Kladno 13 4 5 4 29:25 13 8. Litvínov 13 5 3 5 35:35 13
9. Litvínov 13 5 2 6 39:38 12 9. Vítkovice 13 6 0 7 44:35 12
10. Slavia 13 5 1 7 38:50 11 10. Slavia 13 4 2 7 39:46 10
11. Č. Budějovice 13 3 4 6 36:43 10 11. Kladno 13 3 2 8 30:49 8
12. Opava 13 3 3 6 25:37 9 12. Karlovy Vary 13 3 2 8 33:58 8
13. Jihlava 13 2 2 8 24:42 6 13. Opava 13 3 2 8 29:56 8
14. Karlovy Vary 13 1 1 11 27:58 3 14. Jihlava 13 1 3 9 20:58 5
1st periods 2nd Periods 3rd Periods
W T L GF:GA PT Rk W T L GF:GA PT Rk W T L GF:GA PT Rk
VSE 25 18 9 60:24 68 1 20 23 9 56:34 63 1 25 19 8 68:34 69 1
ZLN 21 21 10 66:49 63 3 16 18 18 56:48 50 9 23 16 13 58:41 62 4
TRI 17 21 14 56:45 55 4 24 12 16 62:48 60 4 20 14 18 56:47 54 6
SPA 24 15 13 61:41 63 2 23 15 14 62:41 61 2 29 9 14 63:41 67 2
CBE 18 19 15 46:41 55 5 16 20 16 65:51 52 7 26 13 13 62:37 65 3
PLZ 16 22 14 46:45 54 7 23 15 14 61:48 61 3 19 14 19 41:43 52 8
PAR 9 28 12 42:47 46 11 19 17 16 45:41 55 6 18 16 18 41:38 52 8
VIT 16 23 13 46:45 55 6 20 16 16 48:50 56 4 19 22 11 53:45 54 5
LIT 14 19 19 37:44 47 9 17 18 17 45:49 52 8 13 18 21 48:51 44 10
SLA 18 11 23 58:63 47 8 14 18 20 45:54 46 12 19 11 22 49:49 49 9
KVA 13 19 20 37:49 45 13 21 7 24 49:58 49 10 15 11 26 44:74 41 8
OPA 14 18 20 27:44 46 12 19 10 23 43:55 48 11 7 19 26 27:59 33 14
KLA 11 25 16 37:47 47 10 12 15 25 44:70 39 13 11 17 24 28:58 39 13
JIH 9 19 24 29:64 37 14 7 22 23 31:65 36 14 14 13 25 28:59 41 12
01 |
Vsetín |
Zlín |
Třinec |
Sparta |
Č. B. |
Plzeň |
Pardubice |
Vítkovice |
Litvínov |
Slavia |
K. Vary |
Opava |
Kladno |
Jihlava |
VS |
- - |
3:3, 1:3 |
6:1, 2:3 |
3:1, 5:2 |
5:1, 3:2 |
2:2, 2:2 |
0:2, 2:0 |
7:2, 6:3 |
5:1, 5:0 |
3:2, 5:1 |
8:2, 5:1 |
6:1, 4:1 |
3:4, 7:3 |
3:0, 4:2 |
ZL/td>
| 4:2, 2:7 |
- - |
7:2, 4:1 |
3:1, 2:2 |
1:1, 3:3 |
3:3, 5:3 |
3:0, 4:2 |
3:3, 5:4 |
4:1, 4:3 |
2:2, 6:5 |
2:2, 8:2 |
5:3, 5:1 |
2:1, 2:1 |
7:1, 7:1 |
TŘ |
3:2, 0:2 |
3:3, 7:0 |
- - |
5:2, 7:1 |
5:4, 8:5 |
3:2, 2:6 |
5:4, 3:2 |
1:3, 1:2 |
5:2, 2:2 |
3:2, 5:2 |
7:3, 4:1 |
0:2, 7:0 |
7:3, 7:3 |
4:3, 2:4 |
SP |
2:3, 1:5 |
1:1, 3:4 |
5:2, 4:2 |
- - |
2:6, 0:2 |
11:3, 3:5 |
7:3, 6:2 |
7:3, 3:3 |
7:4, 3:1 |
6:0, 5:2 |
5:2, 4:1 |
1:3, 10:1 |
3:1, 6:1 |
2:1, 7:0 |
ČB |
2:2, 2:2 |
5:1, 3:3 |
2:3, 4:3 |
2:2, 1:4 |
- - |
5:1, 6:4 |
3:1, 2:2 |
4:2, 5:3 |
1:1, 4:3 |
2:3, 1:2 |
4:2, 6:4 |
5:1, 1:1 |
8:1, 1:3 |
4:1, 2:2 |
PL |
2:1, 3:3 |
1:1, 2:4 |
4:1, 2:2 |
2:0, 3:2 |
3:2, 2:2 |
- - |
3:1, 5:2 |
5:1, 3:6 |
1:1, 5:2 |
3:3, 3:2 |
4:4, 4:1 |
3:0, 2:2 |
5:3, 3:1 |
1:2, 4:2 |
PC |
2:4, 2:2 |
3:2, 8:5 |
4:5, 1:1 |
2:2, 3:2 |
2:2, 4:1 |
5:3, 3:3 |
- - |
0:2, 2:1 |
1:4, 4:1 |
2:1, 2:3 |
2:0, 5:3 |
0:1, 1:2 |
3:1, 7:2 |
2:1, 3:2 |
VI |
2:3, 1:2 |
3:3, 4:2 |
3:4, 2:1 |
1:4, 1:3 |
4:3, 5:2 |
1:2, 2:3 |
1:2, 4:3 |
- - |
4:1, 3:1 |
1:4, 5:2 |
2:3, 8:0 |
3:0, 5:2 |
2:2, 3:1 |
4:1, 5:1 |
LI |
2:2, 1:1 |
2:1, 0:0 |
2:4, 4:3 |
1:5, 1:5 |
2:3, 4:4 |
3:2, 4:3 |
1:4, 2:5 |
1:0, 4:2 |
- - |
3:0, 10:1 |
0:2, 4:0 |
3:0, 4:3 |
6:4, 1:0 |
2:0, 6:2 |
SL |
4:3, 2:5 |
5:10, 3:3 |
1:4, 2:5 |
4:4, 1:4 |
3:3, 2:4 |
3:3, 3:4 |
2:2, 5:1 |
2:2, 5:1 |
4:0, 6:3 |
- - |
6:1, 4:4 |
4:0, 6:2, |
6:2, 2:4 |
7:0, 3:2 |
KV |
3:3, 2:4 |
3:5, 6:8 |
2:3, 0:3 |
0:0, 1:3 |
5:2, 2:5 |
0:3, 2:1 |
1:1, 1:4 |
6:3, 3:5 |
4:2, 4:2 |
3:3, 4:4 |
- - |
3:1, 0:3 |
2:2, 1:5 |
6:0, 6:1 |
OP |
0:3, 2:4 |
1:2, 2:2 |
1:3, 5:2 |
3:6, 0:4 |
3:2, 3:10 |
1:2, 1:2 |
1:1, 1:3 |
1:3, 1:1 |
3:3, 2:6 |
1:0, 1:3 |
0:2, 3:3 |
- - |
4:3, 4:1 |
3:1, 8:2 |
KL |
0:6, 1:1 |
3:3, 5:1 |
3:3, 3:6 |
3:2, 3:3 |
1:8, 0:4 |
6:4, 4:1 |
3:3, 0:0 |
2:3, 3:3 |
3:3, 1:1 |
3:1, 5:2 |
1:7, 5:3 |
0:2, 2:3 |
- - |
2:2, 2:2 |
JI |
3:6, 2:3 |
2:6, 2:1 |
2:1, 2:2 |
3:3, 2:5 |
0:2, 0:5 |
2:2, 3:1 |
2:2, 3:3 |
2:1, 2:6 |
2:5, 1:4 |
4:3, 2:4 |
2:3, 2:4 |
1:4, 3:3 |
3:3, 0:0 |
- - |
QuarterFinals
Slovnaft Vsetín - HC Vítkovice 3-1
Slovnaft Vsetín - HC Vítkovice 4:3pen-s (0:2, 2:1, 1:0, 0:0)
20:53 Pavel Patera (Martin Procházka, Zbyněk Mařák), 23:09 Radek Bělohlav (Ondřej Kratěna, Jiří Dopita), 44:31 Jan Tomajko (Michal Broš, Jan Srdínko),
GWG: Martin Procházka - 2:44 Alexander Cherbayev (Petr Jurečka), 18:03 Aleš Krátoška (Vadim Brezgunov), 39:11 Igor Varitski (Alexander Cherbayev)
Penalties: 6:3, Powerplay Goals 0:1, shots:44:24, referee: Brada, spectators: 3,910
Slovnaft Vsetín - HC Vítkovice 3:1 (0:0, 3:1, 0:0)
22:45 Martin Procházka (Zbyněk Mařák, Jiří Dopita), 33:58 Martin Procházka (Zbyněk Mařák, Jiří Veber), 37:05 Zbyněk Mařák (Martin Procházka, Pavel Patera) -
31:30 Petr Jurečka (Igor Varitski, Alexander Cherbayev)
Penalties: 7:9 and Jan Tomajko (VSE) 5 min and game misconduct, Powerplay Goals 1:0, shots: 28:20, referee: Vokurka, spectators: 4,965
HC Vítkovice - Slovnaft Vsetín 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
3:21 Igor Varitski (Aleš Krátoška), 21:00 Luděk Krayzel (David Moravec, Niloš Holaň), 37:30 Martin Kotásek (Miloš Holaň), 59:45 Alexander Cherbayev (Petr Jurečka) -
21:49 Ondřej Kratěna (Jiří Dopita, Radek Bělohlav), 59:30 Libor Zábranský (Jiří Dopita)
Penalties: 5:5 and Miloš Holaň (VIT), Michal Broš (VSE) 10 min, Martin Lamich, Lukáš Galvas (VIT), Jan Srdínko, Radek Bělohlav,
Tomáš Sršeň (VSE) 5 min and game misconduct. Powerplay Goals 1:0, shots: 31:48, referee: Brada, spectators: 6,500
HC Vítkovice - Slovnaft Vsetín 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
37:52 David Moravec (Aleš Kotásek) - 21:21 Martin Procházka (Alexej Jaškin), 49:28 Pavel Patera (Martin Paroulek), 54:04 Jan Tomajko (Ondřej Kratěna)
Penalties: 3:2, Powerplay Goals 1:0, shots: 22:35, referee: Vokurka, spectators: 8,917
hokej.sfrp.cz
AC ZPS Barum Zlín - Pojišťovna IPB Pardubice 3-0
AC ZPS Barum Zlín - Pojišťovna IPB Pardubice 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
21:12 Jiří Marušák (Josef Štraub, Tomáš Kapusta)
Penalties: 4:4, Powerplay Goals 1:0, shots: 28:24, referee: Rejthar, spectators: 7,343
AC ZPS Barum Zlín - Pojišťovna IPB Pardubice 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
34:48 Petr Čajánek (Martin Hamrlík, Roman Meluzín), 55:25 Roman Meluzín (Petr Čajánek)
Penalties: 4:3 and Jaroslav Kudrna (PCE) 10 min, shots: 20:30, referee: Bolina, spectators: 7,011
Pojišťovna IPB Pardubice - AC ZPS Barum Zlín 1:2ot (0:1, 1:0, 0:0, 0:1)
36:17 Stanislav Procházka (Tomáš Pácal, Aleš Píša) - 9:16 Tomáš Kapusta (Patrik Hučko), 67:39 Petr Čajánek (Martin Hamrlík, Jiří Marušák)
Penalties: 6:5, Powerplay Goals 1:0, shots: 37:27, referee: Rejthar, spectators: 9,000
hokej.sfrp.cz
TŽ Třinec - HC Keramika Plzeň 3-2
TŽ Třinec - HC Keramika Plzeň 2:4 (1:0, 1:2, 0:2)
13:45 Branislav Jánoš (Jan Peterek, Jiří Kuntoš), 30:31 Petr Folta (Richard Král, Ľubomír Sekeráš) - 22:58 Robert Jindřich (Milan Antoš, Michal Straka),
24:24 Martin Špaňhel (Milan Navrátil, Michal Straka), 55:55 Pavel Augusta (David Pospíšil, Milan Antoš), 58:43 Martin Špaňhel (Ivan Vlček, Michal Straka)
Penalties: 5:7 and Josef Řezníček, David Pospíšil (PLZ) 10 min, Powerplay Goals 1:1, shots: 46:27, referee: Havlík, spectators: 4,523
TŽ Třinec - HC Keramika Plzeň 4:2 (0:1, 3:1, 1:0)
23:24 Petr Gřegořek (Viktor Ujčík, Petr Folta), 29:02 Richard Král (Petr Gřegořek, Petr Folta), 37:20 Petr Folta (Richard Král), 59:35 Robert Kántor (Vlastimil Lakosil) -
0:49 Petr Kořínek (martin Čech, Ivan Vlček), 25:43 Pavel Geffert (Michal Straka, Pavel Vostřák)
Penalties: 10:13 and Robert Kántor (TRI), Josef Řezníček (PLZ) 5 min and game misconduct, Powerplay Goals 2:1, shots: 59:22, referee: Husička, spectators: 4,811
HC Keramika Plzeň - TŽ Třinec 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
2:51 Michal Straka (Milan Navrátil, Josef Řezníček), 22:36 Milan Antoš (David Pospíšil, Pavel Augusta), 52:43 David Pospíšil -
17:39 Richard Král (Ladislav Lubina, Viktor Ujčík), 23:47 Václav Pletka (Libor Procházka)
Penalties: 4:8 and Ivan Vlček (PLZ), Vlastimil Lakosil (TRI) 10 min, Powerplay Goals 1:0, shots: 36:40, referee: Havlík, spectators: 8,700
HC Keramika Plzeň - TŽ Třinec 3:6 (3:4, 0:1, 0:1)
1:34 Pavel Augusta (David Pospíšil), 13:52 David Pospíšil (Josef Řezníček, Milan Antoš), 15:32 Michal Straka (Martin Špaňhel, Milan Navrátil) -
4:42 Mario Cartelli (Václav Pletka), 11:01 Baranislav Jánoš (Jozef Daňo), 12:37 Viktor Ujčík, 15:10 Aleš Zima (Mario Cartelli),
33:59 Petr Folta (Richard Král, Ľubomír Sekeráš), 48:42 Jan Peterek (Branislav Jánoš)
Penalties: 7:9, Powerplay Goals 1:2, SHG: 0:1, referee: Husička, spectators: 8,700
TŽ Třinec - HC Keramika Plzeň 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
11:20 Jiří Kuntoš (Jozef Daňo), 30:30 Petr Folta (Richard Král, Viktor Ujčík), 42:54 Mario Cartelli (Petr Folta), 53:44 Ľubomír Sekeráš (Jozef Daňo, Branislav Jánoš) -
37:36 Petr Kořínek (Martin Čech)
Penalties: 7:8, Powerplay Goals 2:1, shots: 44:30, referee: Homola, Spectators: 5,206
hokej.sfrp.cz
Sparta Praha - HC České Budějovice 3-0
Sparta Praha - HC České Budějovice 4:3pen-s (1:1, 2:0, 0:2, 0:0)
11:26 Jan Hlaváč (David Výborný, Ladislav Benýšek), 29:53 František Ptáček (Miroslav Hlinka, Jaroslav Bednář), 38:36 Jaroslav Hlinka (Pavel Šrek),
GWG: Patrik Martinec - 7:42 Peter Bartoš (Radek Martínek), 43:02 Peter Bartoš (Filip Turek, Radek Martínek), 49:30 Radek Ťoupal (Miroslav Barus, Roman Čech)
Penalties: 3:4, Powerplay Goals 1:2, shots: 45:46, referee: Haber, spectators: 9,018
Sparta Praha - HC České Budějovice 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
22:19 Jaroslav Bednář (Pavel Šrek, Franišek Ptáček), 59:22 David Výborný (Richhard Žemlička)
Penalties: 7:8, shots: 28:37, referee: Šindler, spectators: 6,667
HC České Budějovice - Sparta Praha 1:3 (0:1, 0:2, 1:0)
44:33 Peter Bartoš (Rudolf Suchánek) - 11:14 Jaroslav Bednář (Richard Žemlička, František Kučera), 33:51 Václav Novák (Miroslav Hlinka, Jaroslav Bednář)
Penalties: 1:5:, Powerplay Goals 1:0, referee: Haber, spectators: 7,100
Semifinal
Slovnaft Vsetín - Sparta Praha 3-2
Slovnaft Vsetín - Sparta Praha 2:1ot (1:0, 0:1, 0:0, 1:0)
11:57 Pavel Patera (Radek Bělohlav, Martin Procházka), 66.12 Jiří Dopita (Martin Procházka, Pavel Patera) - 34:15 Michal Sýkora
Penalties: 1:4 and Franrišek Kučera 10 min and game misconduct, Powerplay Goals 1:0, shots: 44:31, referee: Rejthar, spectators: 4,495
Slovnaft Vsetín - Sparta Praha 2:3 (1:1, 0:0, 1:2)
9:06 Radek Bělohlav (Jiří Dopita), 47:32 Richard Kratěna (Michal Broš, Libor Zábranský) - 6:10 Richard Žemlička, 48:37 Michal Sýkora,
49:30 Jiří Zelenka (Václav Novák, Richard Žemlička)
Penalties: 5:2 and Roman Čechmánek (VSE) 10 min, SHG: 0:1, shots: 39:28, referee: Haber, spectators: 5,300
Sparta Praha - Slovnaft Vsetín 2:4 (1:2, 1:1, 0:1)
11:29 Patrik Martinec (David Výborný, František Kučera), 29:02 Patrik Martinec (Jan Hlaváč) - 3:41 Tomáš Sršeň (Pavel Patera, Martin Procházka),
10:00 Radek Bělohlav (Alexej Jaškin, Martin Procházka), 28:44 Martin Procházka (Pavel Patera, Jiří Veber), 59:55 Patera (Veber)
Penalties: 1:3 anf Jan Tomajko (VSE) 5 min and game misconduct, Powerplay Goals 0:1, shots: 28:31, referee: Rejthar, spectators: 12,069
Sparta Praha - Slovnaft Vsetín 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
15:37 Patrik Martinec (David Výborný, Jan Hlaváč), 21:50 Jaroslav Bednář (Jaroslav Hlinka, Miroslav Hlinka), 34:02 Jaroslav Bednář (Jaroslav Hlinka, Miroslav Hlinka),
58:42 Petr Havelka (Jan Hlaváč, Miroslav Hlinka) - 23:56 Tomáš Sršeň (Martin Procházka, Pavel Patera)
Penalties: 2:2 and Radek Bělohlav (VSE) 5 min and game misconduct, Powerplay Goals 1:0, shots: 31:30, referee: Haber, spectators: 10,719
Slovnaft Vsetín - Sparta Praha 1:0pen-s (0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
GWG: Michal Broš
Penalties: 4:4, no Powerplay Goals, shots: 33:14, referee: Rejthar, spectators: 5,300
hokej.sfrp.cz
AC ZPS Barum Zlín - TŽ Třinec 3-2
AC ZPS Barum Zlín - TŽ Třinec 5:1 (2:0, 2:1, 1:0)
1:32 Josef Štraub (Ondej Veselý, Tomáš Kapusta), 19:05 Patrik Hučko (Josef Štraub, Jiří Marušák), 27:19 Jiří Marušák (Josef Štraub, Tomáš Kapusta),
29:17 Petr Čajánek, 58:05 Ondřej Veselý (Petr Leška, Petr Vala) - 30:25 Petr Folta (Aleš Zima, Tomáš Chlubna)
Penalties: 1:6 and Jozef Daňo (TRI) 10 min, Jaroslav Balaštík (ZLN) 5 min and game misconduct, Powerplay Goals 1:0, shots: 43:19, referee: Rejthar, Spectators 8,123
AC ZPS Barum Zlín - TŽ Třinec 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
10:15 Roman Meluzín (Miroslav Okál, Petr Čajánek), 50:45 Roman Meluzín (Petr Čajánek, Miroslav Okál) - 14:12 Jozef Daňo (Libor Procházka, Ľubomír Sekeráš)
Penalties: 7:9 and Richard Král (TRI) 10 min, shots: 43:34, referee: Bolina, spectators: 8,056
TŽ Třinec - AC ZPS Barum Zlín 5:1 (1:1, 2:0, 2:0)
19:50 Branislav Jánoš (Viktor Ujčík, Libor Procházka), 21:13 Viktor Ujčík (Branislav Jánoš), 23:29 Viktor Ujčík (Jozef Daňo, Ľubomír Sekeráš),
45:42 Viktor Ujčík (Libor Procházka, Ľubomír Sekeráš), 48:58 Branislav Jánoš (Jozef Daňo, Ľubomír Sekeráš) - 0:50 Jiří Marušák (Tomáš Kapusta)
Penalties: 6:9, Powerplay Goals 2:0, shots: 41:30, referee: Rejthar, spectators: 5,155
TŽ Třinec - AC ZPS Barum Zlín 5:4 (1:2, 1:2, 3:0)
10:08 Jiří Kuntoš (Richard Král, Ladislav Lubina), 35:52 Tomáš Chlubna (Libor Procházka, Aleš Zima), 44:37 Aleš Zima (Tomáš Chlubna), 44:49 Richard Král (Jiří Kuntoš),
47:00 Branislav Jánoš - 0:50 Tomáš Kapusta (Petr Čajánek, Martin Hamrlík), 8:26 Petr Čajánek (Miroslav Okál), 24:34 Jaroslav Balaštík (Martin Hamrlík),
32:04 Miroslav Okál (Petr Čajánek, martin Hamrlík)
Penalties: 4:9 and Jozef Daňo (TRI), David Březík (ZLN) 10 min, Powerplay Goals 1:1, shots: 34:30, referee: Bolina, spectators: 5,064
AC ZPS Barum Zlín - TŽ Třinec 3:2 (2:1, 0:0, 1:1)
9:04 Tomáš Žiška (Martin Hamrlík, Petr Čajánek), 15:18 Ondřej Veselý (Michal Tomek, Petr Leška), 43:07 Miroslav Okál (Tomáš Kapusta, Jiří Marušák) -
6:53 Václav Pletka (Richard Král), 50:19 Ľubomír Sekeráš (Richard Král, Petr Folta),
Penalties: 7:8 and Richard Hrazdíra (ZLN), Richard Král, Libor Procházka (2x) (TRI) 10 min , Powerplay Goals 0:1, SHG: 0:1, shots: 43:26, referee: Rejthar,
spectators: 8,230
Final
HC Slovnaft Vsetín - AC ZPS Barum Zlín 3-0
Slovnaft Vsetín - AC ZPS Barum Zlín 3:1 (1:0, 2:0, 0:1)
10:26 Martin Procházka (Tomáš Sršeň, Alexej Jaškin), 28:17 Martin Procházka (Petr Suchý), 31:43 Martin Procházka (Pavel Patera) -
49:10 Rostislav Malena (Josef Štraub, Marek Zadina)
Penalties: 5:6, Powerplay Goals 1:1, shots: 36:23, referee: Rejthar, spectators: 5,300
Slovnaft Vsetín - AC ZPS Barum Zlín 4:3 (3:0, 0:1, 1:2)
4:58 Pavel Patera (Martin Procházka, Zbyněk Mařák), 18:13 Martin Procházka (pavel Patera, Alexej Jaškin), 19:13 Radek Bělohlav (Jiří Dopita, Tomáš Jakeš),
41:23 Martin Procházka (Pavel Patera, Tomáš Sršeň) - 29:52 Roman Meluzín (Martin Hamrlík, Tomáš Žiška), 42:43 Roman Meluzín (Miroslav Okál, Petr Čajánek),
59:03 Marek Zadina (Jiří Marušák, Tomáš Žiška)
Penalties: 4:5, Powerplay Goals 0:1, referee: Rejthar, spectators: 5,300
AC ZPS Barum Zlín - Slovnaft Vsetín 2:4 (1:0, 0:3, 1:1)
17:10 Patrik Hučko (Roman Meluzín, Miroslav Okál), 44:23 Petr Čajánek - 24:01 Tomáš Sršeň (Pavel Patera, Martin Procházka),
24:51 Michal Broš (Libor Zábranský, Ondřej Kratěna), 34:57 Martin Procházka (Pavdel Patera), 51:38 Jan Tomajko (Michal Broš)
Penalties: 2:3 and Tomáš Sršeň (VSE) 10 min. referee: Rejthar, spectators: 8,300
HC Slovnaft Vsetín:
Čechmánek, Pešat - Jakeš, Jaškin, Srdínko, Suchý,
Šafařík, Tesařík, Veber, Zábranský, Zubíček -
Bělohlav, Broš, Demel, Dopita, Kavulič,
Kratěna, Mařák, Paroulek, Patera, Procházka, Sršeň, Stantien, Tomajko
player statisticts after basic part
Scoring Leaders GP PTS G A
1 Výborný David SPA 52 70 (24+46) 52 Kacíř Marian LIT 43 31 (12+19)
2 Král Václav CBE 52 58 (30+28) 53 Jaškin Alexej VSE 52 30 (12+18)
3 Martinec Patrik SPA 52 57 (11+46) 54 Martinec Tomáš PCE 45 30 (11+19)
4 Růžička Vladimír SLA 50 56 (25+31) 55 Antoš Milan PLZ 50 30 (11+19)
5 Král Richard TRI 47 56 (15+41) 56 Nedoma Milan CBE 52 30 (10+20)
6 Ťoupal Radek CBE 52 56 (13+43) 57 Mařák Zbyněk VSE 42 29 (15+14)
7 Vůjtek Vladimír VIT 47 54 (20+34) 58 Volák Milan PLZ 52 29 (14+15)
8 Hlaváč Jan SPA 49 53 (33+20) 59 Geffert Pavel PLZ 49 29 (13+16)
9 Patera Pavel VSE 52 53 (16+37) 60 Dolěžal Jiří 44 29 (12+17)
10 Kucharčík Tomáš SLA 52 51 (15+36) 61 Vostřák Pavel PLZ 51 29 (11+18)
11 Meluzín Roman ZLN 47 50 (24+26) 62 Peterek Jan TRI 49 28 (13+15)
12 Zelenka Jiří SPA 52 50 (23+27) 63 Broš Michal VSE 41 28 (10+18)
13 Dopita Jiří VSE 50 50 (19+31) 64 Rezníček Josef PLZ 52 28 ( 9+19)
14 Bartoš Peter CBE 52 48 (22+26) 65 Filip Martin KVA 45 28 ( 7+21)
15 Procházka Martin VSE 47 48 (20+28) 66 Vlk Petr JIH 50 28 ( 7+21)
16 Kořínek Petr PLZ 49 48 (19+29) 67 Stantien Roman VSE 46 27 (14+13)
17 Čajánek Petr ZLN 49 48 (15+33) 68 Procházka Stanis.PCE 52 27 (14+13)
18 Machulda Vladimír SLA52 47 (18+29) 69 Hučko Patrik ZLN 45 27 (12+15)
19 Sup Michal SLA 50 46 (26+20) 70 Pletka Václav TRI 48 26 (15+11)
20 Bělohlav Radek VSE 51 46 (21+25) 71 Žemlička Richard SPA 30 26 (14+12)
21 Kudrna Jaroslav PCE 52 44 (24+20) 72 Barus Miroslav CBE 46 26 (13+13)
22 Ujčík Viktor TRI 44 44 (20+24) 73 Špaňhel Martin PLZ 49 26 (13+13)
23 Daňo Jozef TRI 48 44 (19+25) 74 Poukar Jiří OPA 45 26 (12+14)
24 Turek Filip CBE 41 44 (14+30) 75 Straka Michal PLZ 44 26 ( 9+17)
25 Štraub Josef ZLN 46 43 ( 7+36) 76 Blažek Tomáš PCE 44 25 (13+12)
26 Moravec David VIT 50 42 (21+21) 77 Navrátil Milan PLZ 52 25 ( 9+16)
27 Svoboda Ladislav KLA 52 40 (18+22) 78 Eichenmann Zdeněk KLA42 25 ( 6+19)
28 Hlinka Miroslav SPA 50 39 ( 7+32) 79 Tomajko Jan VSE 50 24 (14+10)
29 Varickij Igor VIT 52 38 (10+28) 80 Kopecký Jan SLA 50 24 ( 9+15)
30 Bednář Jaroslav SPA 52 37 (23+14) 81 Sailer Petr CBE 51 23 (14+ 9)
31 Rousek Matin KVA 49 37 (10+27) 82 Martínek Radek CBE 52 23 (12+11)
32 Procházka Libor TRI 51 37 ( 9+28) 83 Kapusta Tomáš ZLN 38 23 ( 7+16)
33 Zadina Marek ZLN 52 36 (18+18) 84 Sekeráš Ľubomír TRI 50 23 ( 8+15)
34 Kverka Jaromír SPA 52 36 (15+21) 85 Folta Petr TRI 52 23 ( 8+15)
35 Horák Roman SPA 32 36 (12+24) 86 Pavlas Petr KVA 49 23 ( 6+17)
36 Hamrlík Roman ZLN 47 36 (10+26) 87 Jančařík Petr PCE 50 23 ( 6+17)
37 Sršeň Tomáš VSE 48 36 ( 9+27) 88 Straka Josef LIT 50 23 ( 6+17)
38 Tenkrát Petr KLA 50 35 (21+14) 89 Kotásek Martin VIT 48 22 (12+10)
39 Steiner Ondřej KVA 49 35 (15+20) 90 Matějovský Radek JIH 52 22 (12+10)
40 Okál Miroslav ZLN 48 35 (14+21) 91 Židlický Marek KLA 50 22 (10+12)
41 Pospíšil David PLZ 52 35 (12+23) Zima Aleš TRI 50 22 (10+12)
42 Prorok Ivo LIT 46 34 (19+15) 93 Sejejs Normunds KVA 48 22 ( 3+19)
43 Hlinka Jaroslav SPA 41 34 (10+24) 94 Chlubna Tomáš TRI 31 21 (14+ 7)
44 Čerbajev Alex. VIT 44 33 (16+17) 95 Holaň Miloš VIT 30 21 ( 8+13)
45 Tomek Michal ZLN 49 33 (14+19) 96 Hrbek Petr SLA 37 21 ( 8+13)
46 Lubina Ladislav TRI 47 35 (13+22) 97 Kotalík Aleš CBE 41 21 ( 8+13)
47 Janků Pavel KVA 49 32 (19+13) Kratěna Ondřej VSE 41 21 ( 8+13)
48 Eiselt Václav KLA 52 32 (15+17) 98 Hanzlík Jiří PLZ 52 21 ( 8+13)
49 Leška Petr ZLN 52 32 (11+21) 99 Kaňka Michal KLA 52 21 ( 6+15)
50 Kysela RObert LIT 47 31 (16+15) 100 Galkin Andrej OPA 49 20 (12+ 8)
51 Krátoška Aleš VIT 48 31 (15+16) 101 Sochor Jan SLA 47 20 (10+10)
102 Jantovský Jiří PCE 43 20 ( 9+11)
Goal Scoring G Assist Leaders A
1 Hlaváč Jan SPA 33 1 Martinec Patrik SPA 46
2 Král Václav CBE 30 Výborný David SPA 46
3 Sup Michal SLA 26 3 Ťoupal Radek CBE 43
4 Růžička Vladimír SLA 25 4 Král Richard TRI 41
5 Kudrna Jaroslav PAR 24 5 Patera Pavel VSE 37
Výborný David SPA 24 6 Kucharčík Tomáš SLA 36
Meluzín Roman ZLN 24 Štraub Josef ZLN 36
8 Zelenka Jiří SPA 23 8 Vůjtek Vladimír VIT 34
Bednář Jaroslav SPA 23 9 Čajánek Petr ZLN 33
10 Bartoš Peter CBE 22 10 Hlinka Miroslav SPA 32
11 Tenkrát Petr KLA 21 11 Růžička Vladimír SLA 31
Moravec David VIT 21 Dopita Jiří VSE 31
Bělohlav Radek VSE 21 13 Turek Filip CBE 30
14 Ujčík Viktor TRI 20 14 Machulda Vladimír SLA 29
Vůjtek Vladimír VIT 20
Procházka Martin VSE 20
Goaltenders MIN GA SVS GAA SVS%
1 Čechmánek R. VSE 2696 77 1275 1,7 94,3
2 Salfický D. PLZ 2506 100 1358 2,3 93,1
3 Orct Zdeněk LIT 2866 129 1722 2,7 93,0
4 Biegl Rad. TRI 1702 67 882 2,3 92,9
5 Hnilička M. SPA 2877 109 1367 2,2 92,6
6 Barta Libor PAR 2193 88 1059 2,4 92,3
7 Svoboda O. CBE 2670 111 1312 2,4 92,1
8 Bílek Martin KLA 2040 94 1101 2,7 92,1
9 Kameš Jar. ZLN 2391 106 1228 2,6 92,0
10 Cagaš Pavel OPA 2094 90 1041 2,5 92,0
11 Blažek Lad. SLA 2290 113 1295 2,9 91,9
12 Prusek M. VIT 1905 85 953 2,6 91,8
13 Svoboda A. PAR 927 35 394 2,2 91,8
14 Lakosil Vl. TRI 1374 68 761 2,9 91,7
15 Hrazdíra R. ZLN 609 29 317 2,8 91,6
16 Sáblík Lukáš JIH 1627 86 895 3,1 91,2
17 Pejchar R. KVA 2848 154 1591 3,2 91,1
18 Trvaj Jiří VIT 1205 54 534 2,6 90,8
19 Málek Roman SLA 830 51 474 3,6 90,2
20 Horčička L. KLA 728 47 384 3,8 89,0
21 Novotný M. JIH 1482 97 784 3,9 88,9
Pešat Ivo VSE 424 13 204 1,8 94,0
Mařík Michal CBE 450 18 226 2,4 92,1
Hudáček Vl. PLZ 564 32 320 3,4 90,9
Altrichter M. OPA 540 32 322 3,5 90,9
Masný Radek OPA 486 35 242 4,3 87,3
POWERPLAYS & SHORT HAND & ATTENDANCE
G PP PPGF PPGA PP% G SH SHGF SHGA PK% home road total
1 ZLN 52 217 45 3 20,7 1 VSE 52 187 9 14 92,5 Vítkovice 186867 129035 315902
2 SPA 52 191 38 3 19,9 2 PCE 52 227 7 26 88,5 Zlín 188957 121334 310291
3 VIT 52 232 40 3 17,2 3 ZLN 52 216 7 26 88,0 Pardubice 191653 118451 310104
4 CEB 52 209 36 7 17,2 4 PLZ 52 241 5 32 86,7 Plzeň 176701 114322 291023
5 TRI 52 258 43 1 16,7 5 KLA 52 215 3 32 85,1 Sparta 148219 139822 288041
6 VSE 52 178 28 5 15,7 6 TRI 52 249 6 36 84,7 Vsetín 122507 158992 281499
7 PLZ 52 247 36 5 14,6 7 LIT 52 234 3 36 84,6 Třinec 123719 125933 249652
8 SLA 52 201 28 2 14,0 8 JIH 52 240 2 38 84,2 Č.Budějovice 120792 120304 241096
9 KVA 52 219 29 9 13,2 9 VIT 52 225 4 37 83,5 Litvínov 105883 125901 231784
10 PCE 52 291 38 6 13,0 10 SLA 52 222 4 37 83,3 Slavia 81089 135534 216623
11 KLA 52 225 28 9 12,4 11 SPA 52 191 4 32 83,2 Opava 90594 119576 210170
12 LIT 52 218 26 4 11,9 12 KVA 52 211 3 37 82,5 K.Vary 93118 116440 209558
13 OPA 52 172 20 3 11,6 13 CEB 52 185 5 33 82,2 Kladno 74396 123478 197874
14 JIH 52 183 21 4 11,5 14 OPA 52 198 2 38 80,8 Jihlava 59255 114628 173883
Play-off Statistics
Scoring Leaders GP G A TP
1. Procházka M. VSE 12 10 9 19
2. Patera P. VSE 12 5 10 15
3. Čajánek P. ZLN 11 5 7 12
4. Král R. TRI 10 3 7 10
5. Folta P TRI 10 5 4 9
6. Jánoš B TRI 10 5 3 8
7. Ujčík V. TRI 10 4 4 8
8. Sekeráš L. TRI 10 2 6 8
9. Bednář J. SPA 8 5 2 7
10. Sršeň T. VSE 10 5 2 7
11. Meluzín R. ZLN 11 5 2 7
12. Marušák J. ZLN 11 3 4 7
13. Okál M. ZLN 11 2 5 7
14. Kapusta T. ZLN 11 2 5 7
15. Dopita J. VSE 12 1 6 7
16. Hamrlík M. ZLN 11 0 7 7
Leading Goaltenders MIN GA SVS AVG SVS%
1. Hnilička M. SPA 507 13 284 1,5 95,6
2. Barta L. PCE 188 5 91 1,5 94,7
3. Čechmánek R. VSE 747 23 305 1,8 92,9
4. Salfický D. PLZ 253 14 185 3,3 92,9
5. Kameš J. ZLN 484 20 251 2,4 92,6
6. Prusek M. VIT 250 12 143 2,8 92,2
7. Biegl R. TRI 436 20 237 2,7 92,2
8. Svoboda O. CBE 166 8 86 2,8 91,4
Hrazdíra R. ZLN 144 5 79 2 94,0
Lakosil V. TRI 166 8 90 2,9 91,8
hokej.sfrp.cz
All Star Game
West (Západ) - East (Východ) 13:4 (1:3, 9:0, 3:1)
9. Řezníček (Kořínek, D. Pospíšil), 22. Eiselt (Kořínek), 25. Prorok, 27. D. Pospíšil (Kořínek, Vlček), 29. R. Ťoupal (Tenkrát, V. Král), 33. Eiselt
(Kořínek, Řezníček), 34. V. Král (Píša, Tenkrát), 34. Štěpánek, 35. Kucharčík (Prorok, Janků), 36. Hlaváč (Zelenka, Výborný), 45. Janků (Kucharčík, Prorok),
51. Hlaváč (Výborný, Kučera), 57. Benýšek (Hlaváč, Výborný) - 6. Patera (Dopita), 12. Meluzín (Moravec), 14. M. Procházka (Dopita, Patera),
52. Srdínko (M. Procházka, Patera)
referee: Haber - Cambal, Unzeitig. Penalties: 0:2. Powerplay Goals: 1:0. spectators: 7500
WEST: Hnilička (31. Salfický) - Benýšek, Kučera, M. Richter, Řezníček, Píša, Vlček, Jančařík, Štěpánek - Tenkrát, Výborný, V. Král - Zelenka, Kucharčík, Hlaváč -
Eiselt, Kořínek, D. Pospíšil - Janků, R. Ťoupal, Prorok. Coach: Pavel Richter and Marek Sýkora
EAST: Čechmánek - L. Procházka, Veber, Holaň, Javín, Kántor, Srdínko, Duben, A. Tomášek - Patera, Dopita, M. Procházka - Kratěna, Bělohlav, Zadina - Moravec,
Čajánek, Meluzín - Poukar, Galkin, I. Padělek. Coach: Zdislav Tabara and Jaroslav Jágr
Speed of Skating - Rychlost bruslení (sec/round)
1st round
West: Tenkrát, Výborný, Zelenka, Hlaváč, Kucharčík, Janků., Pospíšil, Eiselt
East: Padělek, Srdínko, M. Procházka, Čajánek, Kratěna, Duben, Bělohlav, Veber
Quarter Final
Zelenka - Výborný (14,2 sec),
Hlaváč (14,2 sec) - Srdínko,
Tenkrát - Čajánek (14,4),
Janků - Padělek (14,5)
Semi Final
Hlaváč (13,9) - Padělek,
Výborný (14,2) - Čajánek
Final
Hlaváč (13,62) - Výborný (13,76)
Hardest shot - Nejtvrdší střelec (km/h)
1. Kántor (East, TRI) - 148, Benýšek (West/SPA) - 147,
Richter (West/KVA) - 145, Jančařík - 144,
L. Procházka - 140
Precision of shooting - (target/try): - Přesnost střelby (terče/pokusy)
Řezníček (West/PLZ) - 4/4, Moravec (East/VIT) - 4/9,
Holaň (East/VIT) - 4/10
Breakaway Relay - Samostatné nájezdy (pokusy/proměnené)
1. Čechmánek (East/VSE) - 6/1,
2. Hnilička (West/SPA) - 6/1 (Čechmánek is winner with better time)
hokej.sfrp.cz
Golden Hockey Stick
1. Jaromír Jágr (Pittsburgh) 529 points
2. Dominik Hašek (Buffalo) 526
3. Martin Straka (Pittsburgh) 314
4. David Výborný (Sparta) 215
5. Martin Ručinský (Montreal) 198
6. Jiří Dopita (Vsetín) 181
7. František Kučera (Sparta) 164
8. Jan Hlaváč (Sparta) 153
9. Martin Procházka (Vsetín) 135
10.Petr Sýkora (New Jersey) 88
Best Players of Season
Scoring Leader: David Výborný
Goal scoring Leader: Jan Hlaváč
Best Defender: František Kučera
BestGoaltender: Roman Čechmánek
Best Coach: Zdeněk Venera
Best Veteran: Vladimír Růžička
Best Player in Play-off: Martin Procházka
Best Rookie: Václav Pletka
Most Respectable Player: Roman Meluzín
Best Referee: František Rejthar
Most Useful Player: Václav Král
Number One: Martin Procházka
Player of the Season: Jiří Dopita
hokej.sfrp.cz
Extraleague Qualifikation
Dukla Jihlava - Excalibur ZO Znojmo 3-4
Dukla Jihlava - Excalibur ZO Znojmo 1:6 (1:2, 0:2, 0:2)
18:30 Matějovský Radek - 12:08 Masák Martin (Fink Patrik, Kaděra Roman), 19:40 Kaňkovský Roman (Vošta Ondřej, Kaňkovský Petr), 28:44 Kaděra Roman (Pazourek David),
33:32 Fink Patrik (Kaděra Roman, Pazourek David), 41:57 Kaňkovský Petr (Bělohlávek Petr), 47:00 Kaděra Roman (Fink Patrik, Pazourek David)
Penalties: 8:8 and Adamec Václav (JIH) 5dku. Powerplay Goals: 0:2. SHG: 1:0. Spectators: 8,200
Dukla Jihlava - Excalibur ZO Znojmo 2:3ot (1:1, 1:1, 0:0)
11:20 Cihlář Jiří (Polcar Aleš, Mejzlík Roman), 23:56 Klobouček Jan (Vlk Petr, Matějovský Radek) - 19:17 Kaňkovský Roman (Kaděra Roman),
20:45 Vošta Ondřej (Petlák David, Kuběnak Petr), 63:30 Procházka Milan (Kaděra Roman, Pazourek David)
Penalties: 10:7, powerplay goals: 0:0, spectators: 8,200
Excalibur ZO Znojmo - Dukla Jihlava 4:1 (1:1, 3:0, 0:0)
19:18 Havíř David (Freibauer Radim, Kastner), 33:30 Fink Patrik (Pazourek David, Kaděra Roman), 35:06 Fink Patrik (Kaděra Roman), 38:43 Heš Jiří (Kaňkovský Petr) -
3:04 Mejzlík Roman (Cachnín Richard, Klobouček Jan)
Penalties: 12:13 and Cachnín Richard, Pípa Leoš) JIH game misconduct, powerplay goals: 2:0, spectators: 7,000
Excalibur ZO Znojmo - Dukla Jihlava 2:3ot (0:0, 2:0, 0:2)
25:48 Heš Jiří, 33:36 Pazourek David (Fink Patrik, Procházka Milan) - 50:49 Vlk Petr (matějovský Radek, Cachnín Richard), 52:08 Novotný Ivo (Mejzlík Roman),
65:43 Vlk Petr
Penalties: 5:11 and Morava Marian (JIH) 10 min, powerplay goals: 1:0, spectators: 7,000
Dukla Jihlava - Excalibur ZO Znojmo 8:2 (1:0, 3:0, 4:2)
7:16 Matějovský Radek (Vlk Petr, Klobouček Jan), 24:05 Klobouček Jan (Vlk Petr, Svoboda Petr), 24:43 Melenovský Marek (Zápotočný Daniel, Pípa Leoš),
30:08 Polcar Aleš (Svoboda Petr), 42:02 Melenovský Marek (Hodek Daniel), 46:41 Polcar Aleš, 47:40 Matějovský Radek (Vlk Petr, Adam Richard),
53:12 Pípa Leoš (Hodek Daniel, Melenovský Marek) - 44:37 Fink Patrik (Pazourek David Petlák David), 50:21 Kaděra Roman (Fink Patrik)
Penalties: 7:10 and Matějovský Radek (JIH) 5 min, Kaňkovský Roman, Kuběna Petr (ZNO) 10 min, powerplay goals: 3:0, SHG: 1:1, spectators: 6,824
Excalibur ZO Znojmo - Dukla Jihlava 1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
25:23 Vošta Ondřej (Kaňkovský Petr, Kaňkovský Roman) - 21:54 Melenovský Marek (Hodek Daniel, Morava Marian), 22:19 Mejzlík Roman (Adamec Václav),
59:08 Melenovský Marek (Hodek Daniel, Pípa Leoš)
Penalties: 4:8 and Mihola Martin (ZNO) 5 min and game misconduct, kastner Milan (ZNO) game misconduct, Pazourek David (ZNO) 10 min, powerplay goals: 1:0, spectators: 7,000
Dukla Jihlava - Excalibur ZO Znojmo 2:3 (0:0, 0:2, 2:1)
51:49 Morava Marian (Adamec Václav), 59:40 Polcar Aleš (Matějovský Radek) - 33:11 Havíř David (Kastner Milan, Kaděra Roman),
35:05 Kudělka David, 44:33 Fink Patrik (Procházka Milan, Pazourek David)
Penalties: 4:3, powerplay goals: 0:0, spectators: 5,962
Excalibur ZO Znojmo promoted to the Czech ExtraLeague 1999/2000
hokej.sfrp.cz
1st hockey league
GP W T L GF:GA PTS
1. Znojemští Orli Znojmo 52 37 6 9 245:117 80
2. Horácká Slavia Třebíč 52 27 17 8 152: 99 71
3. Senators Rosice 52 26 14 12 189:145 66
4. Berounští medvědi 52 26 11 15 203:137 63
5. Chomutov 52 27 8 17 195:161 62
6. Olomouc 52 21 9 22 149:159 51
7. Kaučuk Kralupy 52 18 14 20 137:152 50
8. Vajgar Jindřichův Hradec 52 17 14 21 165:176 48
9. Kadaň 52 17 11 24 134:164 45
10. Písek 52 15 14 23 146:163 44
11. Stadion Liberec 52 19 5 28 152:182 43
12. Havířov 52 18 7 27 145:178 43
13. Kometa Brno 52 13 11 28 136:208 37
14. Havlíčkův Brod 52 8 9 35 119:226 25
HOME ROAD
Rk Team G W T L GF:GA PTS Rk Team G W T L GF:GA PTS
1. Znojmo 26 21 3 2 143: 56 45 1. Znojmo 26 16 3 7 102: 61 35
2. Třebíč 26 18 7 1 97: 46 43 2. Třebíč 26 9 10 7 55: 53 28
3. Rosice 26 17 7 2 111: 61 41 3. Chomutov 26 11 6 9 85: 86 28
4. Beroun 26 17 4 5 122: 65 38 4. Beroun 26 9 7 10 81: 72 25
5. J. Hradec 26 14 7 5 102: 71 35 5. Rosice 26 9 7 10 78: 84 25
6. Chomutov 26 16 2 8 110: 75 34 6. Kralupy 26 8 5 13 52: 91 21
7. Písek 26 14 6 6 93: 60 34 7. Olomouc 26 7 4 15 69:106 18
8. Olomouc 26 14 5 7 80: 53 33 8. Kadaň 26 7 4 15 60: 99 18
9. Kralupy 26 10 9 7 85: 61 29 9. Liberec 26 6 2 18 67:103 14
10. Havířov 26 13 3 10 85: 69 29 10. Havířov 26 5 4 17 60:109 14
11. Liberec 26 13 3 10 85: 79 29 11. J. Hradec 26 3 7 16 63:105 13
12. Kadaň 26 10 7 9 74: 65 27 12. Havl. Brod 26 4 4 18 59:122 12
13. Kometa Brno 26 9 7 10 75: 80 25 13. Kometa Brno 26 4 4 18 61:128 12
14. Havl. Brod 26 4 5 17 60:104 13 14. Písek 26 1 8 17 53:103 10
01 |
Znojmo |
Třebíč |
Rosice |
Beroun |
Chomutov |
Olomouc |
Kralupy |
J. Hradec |
Kadaň |
Písek |
Liberec |
Havířov |
Brno |
H. Brod |
ZN |
- - |
3:1, 4:2 |
2:5, 5:2 |
5:3, 3:3 |
4:2, 4:3 |
8:0, 3:5 |
6:2, 4:2 |
6:1, 4:3 |
6:1, 8:3 |
5:2, 10:2 |
4:1, 7:1 |
3:3, 6:2 |
6:1, 14:0 |
4:4, 9:2 |
TŘ |
1:0, 3:1 |
- - |
1:4, 3:3 |
4:2, 4:1 |
4:3, 7:2 |
3:2, 1:1 |
6:2, 4:1 |
3:3, 6:2 |
5:2, 2:2 |
3:1, 2:2 |
4:4, 3:0 |
3:1, 2:0 |
9:1, 6:2 |
2:2, 6:2 |
RO |
2:2, 5:9 |
1:1, 4:0 |
- - |
5:3, 4:4 |
6:1, 3:3 |
2:1, 9:1 |
10:0, 4:2 |
6:4, 2:2 |
5:1, 5:3 |
5:1, 5:0 |
1:6, 4:2 |
3:3, 3:3 |
2:1, 5:4 |
4:0, 6:4 |
BE |
3:1, 0:5 |
2:4, 2:2 |
2:2, 5:1 |
- - |
0:2, 1:4 |
7:2, 10:5 |
8:2, 6:0 |
4:4, 9:5 |
4:0, 8:0 |
5:5, 5:2 |
8:6, 2:3 |
2:0, 9:4 |
5:2, 4:2 |
8:0, 3:2 |
CH |
1:6, 2:4 |
5:2, 3:5 |
4:1, 2:1 |
1:6, 2:2 |
- - |
4:2, 5:7 |
1:2, 3:3 |
5:1, 3:1 |
3:4, 2:4 |
3:0, 5:4 |
6:3, 5:2 |
10:3, 7:2 |
11:3, 5:3 |
6:2, 6:2 |
OL |
4:3, 2:3 |
1:1, 2:2 |
2:1, 3:6 |
4:0, 3:3 |
3:0, 4:4 |
- - |
1:3, 4:2 |
2:3, 4:0 |
6:1, 1:2 |
4:0, 3:1 |
4:2, 1:5 |
5:3, 2:0 |
2:1, 1:5 |
7:2, 8:1 |
KR |
3:3, 2:2 |
1:2, 0:1 |
2:0, 0:3 |
1:4, 0:1 |
3:3, 5:3 |
0:0, 8:2 |
- - |
2:0, 3:3 |
2:2, 3:5 |
5:3, 2:2 |
2:0, 4:4 |
1:3, 10:2 |
4:4, 7:3 |
2:4, 7:0 |
JH |
3:2, 2:4 |
1:1, 1:1 |
3:3, 6:6 |
8:7, 4:3 |
5:6, 3:5 |
2:1, 8:3 |
3:1, 3:3 |
- - |
3:2, 5:1 |
7:2, 2:2 |
3:1, 3:2 |
7:2, 3:5 |
8:1, 5:0 |
1:4, 3:3 |
KA |
1:4, 5:4 |
2:3, 2:2 |
2:3, 4:4 |
0:0, 0:1 |
3:5, 1:4 |
3:3, 1:1 |
0:1, 1:2 |
5:2, 3:0 |
- - |
4:2, 3:6 |
3:2, 6:2 |
5:4, 5:0 |
2:2, 2:2 |
5:1, 6:5 |
PI |
3:4, 2:3 |
3:1, 2:1 |
4:2, 10:4 |
4:2, 2:2 |
3:3, 1:3 |
3:4, 1:3 |
3:1, 2:2 |
3:5, 2:2 |
1:1, 8:4 |
- - |
5:2, 6:2 |
6:2, 5:1 |
3:3, 4:0 |
3:2, 4:1 |
LI |
1:3, 4:10 |
2:2, 3:3 |
6:2, 2:4 |
1:2, 3:0 |
5:2, 4:4 |
1:5, 4:2 |
5:0, 3:5 |
5:3, 5:2 |
1:3, 4:3 |
4:1, 3:2 |
- - |
3:1, 4:3 |
3:5, 5:6 |
2:5, 2:1 |
HA |
2:3, 4:2 |
1:4, 2:4 |
3:4, 0:3 |
0:5, 3:3 |
3:6, 2:3 |
2:2, 6:1 |
5:1, 4:4 |
5:0, 7:4 |
2:1, 4:2 |
4:1, 2:2 |
5:1, 2:0 |
- - |
4:3, 4:1 |
6:2, 2:4 |
BR |
2:6, 2:3 |
3:3, 2:5 |
2:2, 2:2 |
0:4, 1:2 |
1:5, 6:3 |
4:2, 4:2 |
0:1, 1:5 |
5:4, 3:3 |
3:3, 3:2 |
3:1, 2:2 |
3:6, 7:3 |
5:2, 1:5 |
- - |
2:2, 8:2 |
HB |
1:5, 1:10 |
1:0, 0:2 |
5:3, 4:7 |
3:6, 1:10 |
2:3, 3:3 |
5:1, 1:8 |
2:3, 2.2 |
1:4, 2:2 |
2:3, 3:5 |
3:3, 4:4 |
2:3, 3:4 |
1:5, 1:2 |
6:3, 1:3 |
- - |
Scoring Leaders G A PTS Goalies MIN G/U
1 KAŇKOVSKÝ Petr ZNO 23 38 61 1 NERUDA Stanislav TRE 1957 1,7
2 KOLÁČEK Kamil CHO 17 38 55 2 KUBĚNA Petr ZNO 1692 2,1
3 FREIBAUER Radim ZNO 29 24 53 3 KUDRNA Ladislav ZNO 1308 2,1
4 FINK Patrik ZNO 37 15 52 4 KUČÍREK Zdeněk TRE 1163 2,2
5 SLÍŽEK Ladislav BER 18 34 52 5 HUDÁČEK Vladimír BER 1271 2,4
6 CMUNT Jiří BER 21 30 51 6 VOJTEK Martin OLO 1659 2,6
7 HUML Dušan BER 30 20 50 7 JARINA Kamil CHO 1209 2,6
8 HAVEL Michal JHR 17 33 50 8 ALTRICHTER Martin ROS 2177 2,7
9 MIFEK Jiří ROS 23 26 49 9 VASILEV Ivan BER 1246 2,8
10 VOŠTA Ondřej ZNO 19 29 48 10 KUČERA Marcel KAD 2787 2,9
11 MIKŠOVIC Stan. CHO 25 23 48 11 CHLAD Martin KRA 2257 3,0
12 MATĚJNÝ Jan JHR 20 26 46 12 ŠPILER Roman JHR 1088 3,0
13 KONEČNÝ Michal ROS 8 38 46 13 SLÁVIK Robert PIS 2501 3,0
14 KAŠPAŘÍK Pavel PIS 20 23 43 14 MALÁČ Pavel LIB 2106 3,3
15 ŠÍP Radec OLO 18 25 43 15 MAŘÍK Michal JHR 1117 3,4
16 BLÁHA Milan LIB 28 14 42 16 KRATOCHVÍL Jiří HAV 1320 3,5
17 VAVROCH Robert JHR 20 22 42 17 PLŠEK David OLO 1331 3,6
18 JANKOVÝCH Vít. LIB 19 22 41 18 FALTA Pavel CHO 1128 3,7
19 ŠLAPANSKÝ Miloš ROS 10 31 41 19 LUCÁK Josef BNO 1119 3,8
20 MIKOLÁŠEK Tomáš BNO 28 12 40 20 STRÁNÍK David HBR 1088 4,2
21 GOMBÁR Jiří CHO 21 19 40 HRACHOVINA P. ROS 886 2,6
22 BAKUS Oldřich TRE 25 14 39 MÁLEK R. KRA 833 2,6
23 NOVOTNÝ Jiří BER 16 22 38 HRUBEŠ R. BER 603 2,6
24 ŠEBESTA Pavel HAV 16 22 38 HEIDINGER P. CHO 783 2,7
25 ŤUPA Martin CHO 13 23 36 TRVAJ J. HAV 685 3,0
26 LIPINA Petr OLO 18 17 35 HRAZDÍRA R. BNO 840 3,2
27 PROCHÁZKA Milan ZNO 18 17 35 KOŤÁTKO J. LIB 782 3,3
28 KASTNER Milan ZNO 15 20 35 PINKAS M. PIS 619 3,5
ŠINDELÁŘ F. JHR 915 3,7
CINIBULK M. HBR 957 4,5
Most Penalized Player 2 5 10 total
1 FLAŠAR Aleš ROS 21 1 5 4 177
2 HRANÁČ Jan KAD 24 3 2 4 163
3 STAVENSKÝ Stan. CHO 31 3 2 3 157
4 RIMMEL Patrik OLO 21 4 0 4 142
5 MELOUN Martin HBR 46 1 0 2 137
6 BOMBIC František JHR 16 4 0 4 142
7 KRAMNÝ Tomáš ROS 31 1 4 1 129
8 MARTÍNEK Petr CHO 34 0 2 2 128
9 ČERMÁK Leoš TRE 28 2 1 2 116
10 ZMRHAL Pavel HBR 26 0 2 2 112
11 KUBIŠ Milan ROS 20 2 2 2 110
12 ELSNER Alexandr BNO 23 2 1 2 106
13 JELEN Jiří BER 34 1 1 1 103
14 HAVEL Michal JHR 31 0 2 1 102
15 LUŠTINEC Petr LIB 30 0 2 1 100
16 SMOLÍK Jaroslav ROS 31 1 1 1 97
17 LOUŽEK Martin HAV 28 1 1 1 91
18 PENK Jan KNV 30 0 1 1 90
19 ŽIŠKA Jakub BNO 30 0 3 0 90
20 POKORNÝ J. HBR 22 1 2 1 89
21 RÉVAY J. CHO 27 1 1 1 89
22 VLČEK T. OLO 32 1 0 1 89
23 ŠAFAŘÍK M. BNO 13 2 1 2 86
24 JANKOVÝCH V. LIB 23 0 4 0 86
25 HUML Dušan BER 22 2 1 1 84
Spectators Home Road Total Fair Play T2 T5 T10 GAME TOT.
1. Znojmo 117949 ( 1.) 51924 ( 1.) 169874 1. Písek 252 4 4 4 644
2. Třebíč 88486 ( 2.) 42425 (13.) 130911 2. Kadaň 222 5 11 8 739
3. Chomutov 74289 ( 3.) 45639 ( 6.) 119928 3. Liberec 260 3 16 5 795
4. J. Hradec 59710 ( 4.) 42494 (12.) 102204 4. Kralupy 286 7 3 8 797
5. Havířov 43398 ( 5.) 43250 (11.) 86648 5. Beroun 270 7 11 7 825
6. Kadaň 37800 ( 7.) 47700 ( 3.) 85500 6. Olomouc 284 9 6 9 853
7. H. Brod 43150 ( 6.) 38962 (14.) 82112 7. J. Hradec 254 7 11 10 853
8. Rosice 29653 ( 8.) 50854 ( 2.) 80507 8. H. Brod 306 3 14 6 887
9. Písek 28430 (10.) 47116 ( 4.) 75546 9. Znojmo 327 5 9 6 889
10. Beroun 29186 ( 9.) 44306 ( 9.) 73492 10. Třebíč 313 7 9 9 931
11. Liberec 25780 (11.) 46485 ( 5.) 72265 11. Havířov 270 11 14 11 955
12. Brno 23668 (12.) 44460 ( 8.) 68128 12. Chomutov 301 8 15 10 992
13. Kralupy 18570 (13.) 45500 ( 7.) 64070 13. Rosice 292 6 20 9 994
14. Olomouc 14900 (14.) 43853 (10.) 58753 14. Brno 302 11 13 11 1009
hokej.sfrp.cz
1st League Qualifikation
Kometa Brno - Ústí nad Labem 6:0 (1:0, 2:0, 3:0)
27. a 51. Sedlák, 19. Haman, 24. Sochorec, 52. Elsner, 53. Tomášek.
HC Rebel Havlíčkův Brod - Šumperk 4:4 (1:1, 2:3, 1:0)
17. Meloun, 24. Mudroch, 32. Tecl, 47. Vak - 14. Kučera, 27. Kormunda, 37. Jenáček, 39. Ministr.
Kometa Brno - Rebel Havlíčkův Brod 3:2 (0:1, 2:1, 1:0)
31. Sochorec, 36. Hartinger, 49. Vorel - 8. Mička, 23. Hrabovský.
Ústí nad Labem - Šumperk 1:3 (0:1, 0:0, 1:2)
53. Piskač - 14. Ministr, 56. Tureček, 60. Zdráhal.
Papíroví draci Šumperk - Kometa Brno 4:1 (0:0, 3:0, 1:1)
22., 35. 40. Ministr, 46. Zdráhal - 47. Vorel.
Slovan Ústí nad Labem - Havlíčkův Brod 3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
5. Sochor, 28. Tvrzník, 51. Oliverius - 46. a 55. Tvrdík.
Papíroví draci Šumperk -Havlíčkův Brod 6:1 (2:0, 3:0, 1:1)
33. a 45. Zdráhal, 7. Jenáček, 18. Ministr, 28. Kučera, 39. Boháč - 51. Pokorný.
Slovan Ústí nad Labem - Kometa Brno 4:2 (1:0, 1:2, 2:0)
31. a 45. Zavřel, 13. Morvay, 56. Sochor - 28. Hubáček, 40. Točík
Rebel Havlíčkův Brod - Kometa Brno 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
57. Janiga - 9. a 58. Sochorec, 12. Točík, 30. Sedlák.
Šumperk - Slovan Ústí nad Labem 5:3 (0:0, 1:1, 4:2)
22. a 59. Kučera, 45. a 56. Jenáček, 54. Tureček - 24. Stehlík, 47. Tvrzník, 59. Piskač
Kometa Brno - Papíroví draci Šumperk 10:6 (2:1, 3:4, 5:1)
35. a 49. Vorel, 3. Havel, 12. Tomášek, 35. Hubáček, 40. Vrba, 51. Světlík, 52. Točík, 59. Sochorec, 60. Mikolášek - 33. a 40. Jenáček, 6. Šesták, 29. Kučera,
39. Zdráhal, 54. Šakarov.
Havlíčkův Brod - Slovan Ústí nad Labem 3:3 (1:0, 0:3, 2:0)
3. a 45. Mokrejš, 53. Mička - 29. Tvrzník, 31. Píša, 33. Kuda
1. HC Šumperk 6 4 1 1 28:20 9
2. HC Kometa Brno 6 4 0 2 26:17 8
3. HC Slovan Ústí n.Labem 6 2 1 3 14:21 5
4. HC Rebel Havl.Brod 6 0 2 4 13:23 2
HC Draci Šumperk promoted and Kometa Brno stayed in 1st League 1999/2000
hokej.sfrp.cz
2nd hockey league
Group A
GP W T L GF:GA PTS
1. Ústí nad Labem 34 25 6 3 173: 71 56
2. Tábor 34 21 4 9 139: 92 46
3. Kolín 34 20 5 9 146:114 45
4. Milevsko 34 20 4 10 130: 91 44
5. Mladá Boleslav 34 19 5 10 138: 86 43
6. Kobra Praha 34 18 4 12 113: 95 40
7. Klášterec nad Ohří 34 17 6 11 132:123 40
8. Nymburk 34 15 5 14 117:100 35
9. Děčín 34 15 4 15 116: 91 34
10. Hradec Králové 34 14 5 15 104: 99 33
11. Slaný 34 13 4 17 124:147 30
12. Benešov 34 14 1 19 116:151 29
13. Rokycany 34 12 5 17 123:146 29
14. Most 34 13 2 19 116:151 28
15. Neratovice 34 11 6 16 98:133 28
16. Benátky nad Jizerou 34 10 3 21 87:147 23
17. Sokolov 34 5 4 25 100:174 14
18. Strakonice 34 5 3 26 65:160 13
|
BEN |
SLA |
KOB |
DEC |
MOST |
BENJ |
TAB |
KOL |
NER |
MBL |
MIL |
ROK |
KLAO |
SOK |
UNL |
HKR |
NYM |
STR |
Benešov |
- - |
5:2 |
2:3 |
3:2 |
1:4 |
5:0 |
3:6 |
4:3 |
3:3 |
3:4 |
5:7 |
6:1 |
2:3 |
7:5 |
3:4 |
4:1 |
2:3 |
5:1 |
Slaný |
4:3 |
- - |
3:2 |
1:11 |
10:2 |
3:2 |
3:6 |
4:3 |
6:2 |
4:3 |
0:1 |
9:2 |
5:3 |
7:0 |
3:3 |
6:5 |
5:7 |
6:4 |
KOBRA Praha |
3:4 |
6:3 |
- - |
3:1 |
2:2 |
4:0 |
5:4 |
1:1 |
5:0 |
2:1 |
2:1 |
5:1 |
9:1 |
5:2 |
4:8 |
3:2 |
3:4 |
4:0 |
Děčín |
6:2 |
11:0 |
1:3 |
- - |
2:3 |
4:0 |
4:3 |
2:2 |
8:4 |
4:4 |
3:0 |
3:3 |
6:3 |
5:0 |
1:5 |
7:4 |
0:4 |
1:1 |
Most |
5:3 |
8:4 |
9:2 |
1:3 |
- - |
4:2 |
0:4 |
0:6 |
5:2 |
2:1 |
1:6 |
8:3 |
2:9 |
7:4 |
2:7 |
2:4 |
5:4 |
2:5 |
Benátky n. J. |
6:3 |
4:3 |
2:2 |
3:2 |
4:2 |
- - |
3:2 |
4:7 |
1:3 |
1:5 |
3:6 |
6:6 |
3:5 |
5:2 |
1:3 |
1:1 |
0:7 |
5:1 |
Tábor |
3:1 |
8:4 |
4:2 |
2:1 |
7:2 |
8:0 |
- - |
3:1 |
9:2 |
2:2 |
0:4 |
5:2 |
3:3 |
10:4 |
3:2 |
8:2 |
3:1 |
3:2 |
Kolín |
3:0 |
3:2 |
4:3 |
3:1 |
8:2 |
4:1 |
4:2 |
- - |
4:4 |
2:1 |
5:3 |
7:5 |
6:3 |
8:3 |
3:10 |
6:4 |
6:4 |
6:1 |
Neratovice |
1:4 |
3:3 |
4:4 |
6:1 |
4:3 |
7:2 |
2:8 |
9:4 |
- - |
3:3 |
3:4 |
3:5 |
2:4 |
4:2 |
1:2 |
0:7 |
5:2 |
3:2 |
Mladá Boleslav |
4:1 |
5:0 |
6:5 |
1:4 |
4:4 |
5:2 |
8:4 |
6:1 |
2:4 |
- - |
3:2 |
12:0 |
7:1 |
5:3 |
1:7 |
2:2 |
6:2 |
6:0 |
Milevsko |
6:2 |
5:0 |
1:2 |
7:0 |
9:3 |
5:3 |
3:5 |
3:6 |
0:3 |
4:3 |
- - |
5:4 |
5:1 |
4:4 |
0:3 |
3:1 |
3:1 |
7:2 |
Rokycany |
6:2 |
6:4 |
3:6 |
4:3 |
3:2 |
9:2 |
3:5 |
3:2 |
4:2 |
1:3 |
6:3 |
- - |
2:3 |
5:5 |
2:4 |
3:2 |
3:3 |
12:1 |
Klášterec n. O. |
1:3 |
3:3 |
3:3 |
7:1 |
6:4 |
7:5 |
5:2 |
9:2 |
3:1 |
5:7 |
4:4 |
8:6 |
- - |
5:4 |
0:6 |
3:5 |
2:1 |
4:2 |
Sokolov |
1:4 |
4:3 |
4:5 |
3:5 |
6:4 |
4:4 |
2:3 |
2:5 |
4:5 |
1:5 |
3:4 |
4:1 |
4:5 |
- - |
1:10 |
3:5 |
5:5 |
5:6 |
Ústí n. Labem |
5:4 |
3:5 |
6:2 |
7:3 |
7:4 |
12:1 |
4:0 |
4:4 |
4:4 |
4:1 |
4:4 |
6:2 |
3:3 |
8:1 |
- - |
7:1 |
1:1 |
6:1 |
Hradec Králové |
4:3 |
3:1 |
2:3 |
3:2 |
3:5 |
1:3 |
2:2 |
7:5 |
7:1 |
1:3 |
0:2 |
4:1 |
1:1 |
2:3 |
4:2 |
- - |
1:1 |
4:1 |
Nymburk |
1:3 |
7:3 |
3:1 |
1:4 |
4:1 |
4:1 |
4:0 |
4:4 |
6:1 |
4:3 |
2:5 |
1:4 |
4:2 |
8:1 |
1:3 |
0:5 |
- - |
7:2 |
Strakonice |
1:6 |
4:0 |
3:1 |
1:5 |
2:6 |
3:7 |
2:2 |
0:9 |
3:4 |
1:6 |
1:4 |
2:2 |
1:7 |
0:3 |
0:2 |
2:4 |
7:6 |
- - |
hokej.sfrp.cz
Group B
GP W T L GF:GA PTS
1. HC Papíroví draci Šumperk 40 29 3 8 194: 77 61
2. Ytong Brno 40 25 7 8 163: 87 57
3. Nový Jičín 40 24 6 10 137:108 54
4. Rondo Brno 40 19 9 12 166:140 47
5. Šternberk 40 19 4 17 140:120 42
6. Poruba 40 16 9 15 128:124 41
7. Karviná 40 17 6 17 143:145 40
8. Uherské Hradiště 40 13 8 19 106:149 34
--------------------------------------------------------
9. Frýdek-Místek 36 15 9 12 118:115 39
10. Přerov 36 14 6 16 130:132 34
11. Žďár nad Sázavou 36 13 6 17 130:120 32
12. Orlová 36 10 5 21 117:141 25
13. Uničov 36 6 6 24 89:177 18
14. Kopřivnice 36 3 6 27 70:196 12
Table after Basic Part
1. HC Ytong Brno 26 17 5 4 110: 54 39
2. TJ Nový Jičín 26 18 3 5 92: 59 39
3. HC Šumperk 26 18 2 6 120: 47 38
4. HC Rondo Brno 26 14 6 6 118: 80 34
5. HK Poruba 26 14 6 6 95: 72 34
6. HC TJ Šternberk 26 12 3 11 85: 77 27
7. HK Uherské Hradiště 26 10 7 9 77: 80 27
8. HC Karviná 26 10 6 10 89: 89 26
9. HC Přerov 26 10 5 11 87: 92 25
10. HC Frýdek-Místek 26 8 7 11 70: 93 25
11. HC Zďár nad Sázavou 26 7 6 13 78: 84 20
12. HC Orlová 26 6 3 17 81:100 15
13. HC Uničov 26 3 5 18 58:124 11
14. AC Kopřivnice 26 1 4 21 40:149 6
|
Přerov |
Šumperk |
N. Jičín |
F. Místek |
Orlová |
Rondo |
Žďár |
Šternberk |
Kopřivnice |
Poruba |
U. Hradiště |
Karviná |
Uničov |
Ytong |
PŘ |
- - |
3:2 |
2:4 |
0:3, 2:9 |
7:3, 4:6 |
4:4 |
2:1, 1:3 |
9:5 |
5:2, 8:3 |
5:2 |
0:1 |
6:5 |
7:2 |
5:1 |
ŠU |
5:0 |
- - |
0:3, 9:2 |
6:0 |
3:1 |
8:1, 9:1 |
3:0 |
5:3, 3:1 |
12:0 |
3:1, 4:2 |
9:1, 11:1 |
5:5, 5:3 |
7:2 |
8:2, 3:1 |
NJ |
6:2 |
4:3, 1:5 |
- - |
4:2 |
6:1 |
4:4, 5:1 |
4:2 |
4:1, 3:7 |
4:0 |
2:8, 4:4 |
3:3, 2:3 |
6:2, 5:2 |
5:0 |
1:0, 3:2 |
FM |
3:3, 2:2 |
5:3 |
0:5 |
- - |
4:2 |
4:2 |
4:4, 6:0 |
2:10 |
4:3, 4:1 |
3:7 |
4:2 |
6:3 |
1:1, 7:2 |
1:7 |
OR |
5:3, 4:5 |
1:5 |
3:4 |
3:3, 4:4 |
- - |
2:6 |
5:1, 6:4 |
1:4 |
7:2, 3:2 |
1:3 |
6:1 |
3:4 |
7:1, 4:6 |
2:4 |
RB |
2:2 |
1:2, 6:3 |
1:4, 4:7 |
2:1 |
6:4 |
- - |
4:3 |
7:6, 3:2 |
10:1 |
4:1, 3:3 |
5:1, 5:2 |
10:1, 5:1 |
12:4 |
1:4, 3:4 |
ZD |
5:3, 7:2 |
2:5 |
3:4 |
5:3, 5:3 |
6:3, 9:1 |
3:4 |
- - |
1:3 |
5:0 |
3:4 |
4:4 |
7:3 |
6:1, 14:4 |
1:1 |
ŠT |
6:2 |
0:2, 1:3 |
2:4, 2:2 |
3:0 |
5:3 |
2:2, 3:6 |
2:1 |
- - |
10:2 |
2:3, 4:5 |
3:2, 4:2 |
1:5, 7:3 |
4:2 |
1:4, 4:2 |
KO |
2:2, 1:5 |
1:12 |
1:1 |
2:8, 1:5 |
2:7, 3:3 |
2:5 |
1:1 |
2:6 |
- - |
2:4 |
2:3 |
4:4 |
1:7, 2:7 |
2:6 |
PO |
4:4 |
2:1, 2:6 |
6:2, 3:5 |
3:3 |
4:1 |
2:3, 2:2 |
3:3 |
6:0, 1:5 |
6:3 |
- - |
6:2, 4:2 |
4:3, 2:4 |
6:6 |
2:2, 0:2 |
UH |
6:3 |
4:4, 1:9 |
2:1, 2:3 |
1:1 |
4:4 |
5:2, 3:3 |
10:3 |
1:1, 5:4 |
8:0 |
3:3, 3:2 |
- - |
2:4, 1:3 |
4:1 |
3:2, 0:5 |
KA |
0:2 |
0:3, 5:1 |
6:1, 4:3 |
3:3 |
5:1 |
5:5, 9:6 |
2:6 |
1:2, 2:5 |
6:2 |
2:1, 4:1 |
4:0, 9:3 |
- - |
6:2 |
4:4, 4:9 |
UN |
6:4, 3:2 |
1:3 |
2:4 |
4:2, 3:4 |
2:2, 0:3 |
1:10 |
2:2, 0:1 |
1:1 |
1:2, 4:4 |
2:4 |
2:4 |
0:3 |
- - |
2:4 |
YT |
7:2 |
4:1, 3:3 |
3:2, 1:1 |
5:0 |
5:3 |
5:5, 7:0 |
4:0 |
5:2, 3:6 |
5:0 |
7:0, 6:4 |
3:0, 5:1 |
3:3, 3:1 |
13:3 |
- - |
hokej.sfrp.cz
2nd League Play off
Rondo Brno - Ústí nad Labem 1:2 5:1 (1:0, 1:0, 3:1), 1:3 (1:1, 0:1, 0:1), 1:5 (0:1, 1:3, 0:1)
Kolín - Ytong Brno 0:2 3:5 (0:1, 1:2, 2:2), 2:8 (0:2, 1:3, 1:3)
Milevsko - Šumperk 0:2 2:4 (1:0, 0:2, 1:2), 1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
Nový Jičín - Tábor 0:2 1:2pen-s (0:0, 1:0, 0:1 - pen-s: 1:3), 3:4 (0:0, 0:3, 3:1)
2nd round
Ústí nad Labem - Ytong Brno 2:1 4:3pp, 2:3pp, 5:2
Tábor - Šumperk 1:2 3:2, 3:6, 1:5
Šumperk and Ústí nad Labem promoted to the 1st League Qualifikaton
hokej.sfrp.cz
2nd league qualifikation
Benátky nad Jizerou - Klatovy 9:0, 3:3
Baník Sokolov - Hvězda Praha 6:6, 4:1
Strakonice - Jaroměř 4:2
Kopřivnice - Kroměříž 5:2, 4:1
To the 2nd league was nobody promoted
hokej.sfrp.cz
Regional Championships Play off
Veselí nad Lužnicí - HC Klatovy 3:0, 2:8
Slovan Louny - HC Hvězda Praha 1:6, 1:3
Slavoj Velké Popovice - HC Jaroměř 3:5, 0:6
Haná VTJ Kroměříž - Strojosvit Krnov 4:1, 5:0
hokej.sfrp.cz
Regional Championships
Prague
Final Group
1. Hvězda Praha 18 12 4 2 103:48 28
2. Prospekta 18 11 1 6 67:73 23
3. Moresta 18 4 8 6 59:65 16
4. Bohemians 18 1 3 14 54:97 5
Group for 5th Place
5. Černošice 12 9 1 2 61:28 19
6. Neratovice B 12 7 1 4 53:35 15
7. Apex 12 5 1 6 34:60 11
8. Žižkov 12 4 2 6 66:49 10
9. Comet 12 2 1 9 37:79 5
hokej.sfrp.cz
Middle Bohemia
Final Group
1. Velké Popovice 20 18 1 1 99:39 37
2. Příbram 20 15 1 4 116:45 31
3. Řisuty 20 8 2 10 102:96 18
4. Kladno 1988 20 6 3 11 78:85 15
Relegation Group
1. Rakovník 20 7 2 11 84:106 16
2. SKLH Benešov 20 5 5 10 68: 94 15
3. Roudnice nad Labem 20 6 2 12 64:102 14
4. Vlašim 20 6 2 12 57:101 14
Class II
1. Hvězda Kladno 16 12 2 2 116: 61 26
2. Obecnice 16 9 3 4 95: 55 21
3. Dobříš 16 9 2 5 98: 66 20
4. Beroun 16 10 0 6 108: 80 20
5. Jesenice 16 6 3 7 65: 65 15
6. Říčany 16 6 1 9 75: 91 13
7. Žabonosy 16 6 1 9 72:112 13
8. Velké Popovice 16 4 3 9 62: 86 11
9. Sedlčany 16 2 1 13 47:122 5
hokej.sfrp.cz
East Bohemia
Class I - Final Group
1. Jaroměř 32 20 5 7 128: 84 45
2. Nové Město 32 18 4 10 148: 90 40
3. Chrudim 32 18 3 11 136:101 39
4. Chotěboř 32 18 2 12 129:102 40
5. Vrchlabí 32 15 6 11 124: 98 36
6. Art. Pardubice 32 14 1 17 110:145 29
Relegation Group
1. Hlinsko 32 17 3 12 109:101 37
2. Třebechovice 32 12 6 14 91: 98 30
3. Trutnov 32 11 5 16 123:130 27
4. Choceň 32 12 1 19 128:140 25
5. Hradec Králové B 32 8 4 20 106:163 20
6. Náchod 32 6 6 20 91:153 17
Class II
1. HC Mladá Boleslav 28 20 3 5 160: 76 43
2. Stadion Kutná Hora 28 15 5 8 102: 81 35
3. HC Slovan Moravská Třebová 28 14 3 11 136:102 31
4. BK Pivovar Nová Paka 28 14 2 12 110:113 30
5. HC Litomyšl 28 11 6 11 91:103 28
6. HC Dvůr Králové 28 12 3 13 86: 96 27
7. HC S.B. Světlá 28 12 4 14 120:124 26
8. SK HC Opočno 28 1 2 25 63:173 4
Class III north
1. HC Jičín 24 22 0 2 214: 92 44
2. HC Hronov 24 14 5 5 123: 80 33
3. HC Lomnice 24 12 3 9 116:121 27
4. TJ Velké Poříčí 24 10 2 12 99:134 22
5. Sokol Semechnice 24 7 5 12 86:107 19
6. TJ Nahořany 24 5 3 16 71:127 13
7. HC Čestice 24 3 4 17 69:117 10
Class III south
1. Spartak Polička 18 12 3 3 86: 44 27
2. St. Jesenčany 18 12 1 5 110: 67 25
3. HC Skuteč 18 4 2 12 56:110 10
4. TJ Svitavy 18 4 2 12 48: 79 10
hokej.sfrp.cz
South Bohemia
Class I
1. Lokomotiva Veselí n. L. 18 11 4 3 75: 52 26
2. Spartak Pelhřimov 18 12 1 5 89: 60 25
3. HC Donau Č. Budějovice 18 10 3 5 85: 57 23
4. HC Slavoj Č. Budějovice 18 10 2 6 89: 86 22
5. HC Velká Radouň 18 9 1 8 70: 62 19
6. Spartak Soběslav 18 6 6 6 81: 79 18
7. HC FeKS Tábor 18 8 2 8 76: 84 18
8. TJ Božetice 18 6 5 7 61: 63 17
9. HC Vimperk 18 4 2 12 53: 77 10
10. HC Boston Kluky 18 0 2 16 53:109 2
Class II
1. HC SHARKS Č. Kruumlov 16 14 1 1 177: 73 29
2. Sokol Petřikov 16 11 3 2 142: 77 25
3. CT. INFO Horní Cerekev 16 10 2 4 116: 81 22
4. SK Viktoria Č. Budějovice 16 6 3 7 101: 98 15
5. HC Slavoj Č. Krumlov 16 5 1 10 65:102 11
6. HC Spartak Pelhřimov 16 4 3 9 61:115 11
7. Jiskra Třeboň 16 4 2 10 78:119 10
8. HC Cadrmrk Lišov 16 0 1 15 69:165 1
hokej.sfrp.cz
West Bohemia
Class I
1. HC Klatovy 20 18 2 0 183: 55 38
2. N. Hrádek 20 11 4 5 130: 81 26
3. SPO Plzeň 20 7 3 10 105:107 17
4. Grato M. Lázně 20 6 1 13 65:108 13
5. SKP Klatovy 20 5 3 12 70:104 13
6. HC Sušice 20 5 3 12 77:175 13
Class II - Group Plzen-South
1. HC TOP Plzeň 14 12 1 1 98: 50 25
2. HC Kaznějov 14 11 1 2 91: 33 23
3. Sokol Lipnice 14 8 0 6 76: 78 16
4. HC AMA Plzeň 14 6 1 7 68: 70 13
5. HC Dobřany 14 5 1 8 57: 74 11
6. Sokol H. Lukavice 14 4 1 9 45: 72 9
7. TJ Renče 14 4 1 9 56: 61 9
8. Tif. Domažlice 14 2 0 12 40:103 4
Class II - Group Tachov
1. HC Františkovy Lázně 10 9 1 0 146: 25 19
2. ZD Trstěnice 10 8 0 2 90: 38 16
3. Tatran Přimda 10 7 1 2 61: 26 15
4. SPLH Hamrníky 10 6 0 4 56: 49 12
5. Sokol Stráž 10 5 0 5 43: 39 10
6. Jiskra Aš 10 5 0 5 55: 65 10
7. Mot. Záchlumí 10 5 0 5 53: 61 10
8. J. Bezdružice A 10 4 0 6 53: 58 8
9. Grato Mar. Lázně B 10 2 1 7 59: 69 5
10. J. Bezdružice B 10 1 0 9 22:136 2
11. Sokol Planá 10 0 1 9 17: 69 1
Class II - Group Cheb, Karlovy Vary
1. Mattoni B 20 17 1 2 185: 75 34
2. Mattoni A 20 16 0 4 232: 67 32
3. Far. Trstěnice 20 10 1 9 113:119 21
4. Frant. Lázně 20 9 2 9 114:138 20
5. HC Nejdek 20 3 2 15 88:141 8
6. Jiskra Aš 20 1 0 19 58:260 2
hokej.sfrp.cz
North Bohemia
1. HC Slovan Louny 20 14 5 1 127: 55 33
2. Stadion Teplice 20 14 4 2 114: 55 32
3. HC Slovan Ústí n. Labem 20 8 3 9 99:112 19
4. Kovohutě Povrly 20 7 3 10 82:104 17
5. Stadion Litoměřice 20 5 4 11 86:123 14
6. HC Draci Bílina 20 1 3 16 66:125 5
hokej.sfrp.cz
North Moravia
Class I
1. Strojosvit Krnov 24 17 1 6 134: 81 35
2. Český Těšín 24 15 2 7 109: 79 32
3. Valašské Meziříčí 24 14 3 7 137: 84 31
4. HC Kozlovice 24 12 1 11 96:113 25
5. HC Rožnov 24 11 2 11 92: 94 24
6. J.V. Svinov 24 6 3 15 87:112 15
7. Vagónka Studénka 24 2 2 20 69:161 6
Class II
1. Stará Bělá 16 14 1 1 106: 48 29
2. Bohumín 16 7 2 7 50: 66 16
3. Frenštát 16 6 2 8 53: 56 14
4. Horní Benešov 16 6 1 9 66: 63 13
5. ČSAD Ostrava 16 3 2 11 35: 77 8
hokej.sfrp.cz
South Moravia
Class I
|
Basic Part |
KM |
VB |
TT |
NE2 |
HB |
Bosk |
UhB |
BL |
BŘ |
BuB |
GP |
W |
T |
L |
GF:GA |
PTS |
1. |
Kroměříž |
- - |
3:3 |
5:3 |
2:4 |
7:3 |
4:3 |
3:4 |
6:1 |
5:3 |
5:2 |
18 |
14 |
2 |
2 |
99:52 |
30 |
2. |
Velká Bíteš |
5:7 |
- - |
2:3 |
4:2 |
6:4 |
5:3 |
3:3 |
5:0 |
8:0 |
4:4 |
18 |
10 |
6 |
2 |
89:54 |
26 |
3. |
Tetčice |
2:5 |
3:5 |
- - |
8:5 |
6:4 |
7:2 |
3:1 |
6:0 |
2:1 |
5:2 |
18 |
12 |
2 |
4 |
83:54 |
26 |
4. |
Nedvědice |
1:5 |
4:4 |
3:3 |
- - |
5:6 |
5:4 |
5:3 |
7:2 |
5:0 |
5:2 |
18 |
9 |
3 |
6 |
80:69 |
21 |
5. |
Hokej Brno |
4:8 |
4:4 |
2:5 |
5:3 |
- - |
5:1 |
4:4 |
6:1 |
3:0 |
5:3 |
18 |
9 |
2 |
7 |
83:74 |
20 |
6. |
Boskovice |
6:8 |
4:4 |
6:4 |
6:6 |
3:5 |
- - |
8:5 |
10:0 |
8:4 |
5:2 |
18 |
7 |
3 |
8 |
88:77 |
17 |
7. |
Uherský Brod |
1:3 |
3:5 |
1:5 |
7:4 |
2:9 |
3:3 |
- - |
1:2 |
3:5 |
7:4 |
18 |
5 |
3 |
10 |
67:84 |
13 |
8. |
ASK Blansko |
1:10 |
1:3 |
4:4 |
2:3 |
6:4 |
5:3 |
6:3 |
- - |
3:3 |
4:2 |
18 |
5 |
2 |
11 |
46:90 |
12 |
9. |
Břeclav |
5:5 |
2:7 |
2:5 |
3:4 |
5:7 |
5:7 |
5:3 |
5:2 |
- - |
2:3 |
18 |
4 |
2 |
12 |
54:82 |
10 |
10. |
Bulldogs Brno |
2:9 |
1:7 |
2:7 |
3:9 |
5:3 |
0:6 |
7:8 |
4:6 |
2:4 |
- - |
18 |
2 |
1 |
15 |
81:102 |
5 |
|
Final Group |
KM |
VeB |
TeT |
Ne2 |
GP |
W |
T |
L |
GF:GA |
PTS |
1. |
Kroměříž |
- - |
5:0, 3:5 |
5:2, 5:5 |
4:2, 5:0 |
18 |
10 |
3 |
5 |
75:54 |
23 |
2. |
Velká Bíteš |
5:4, 3:3 |
- - |
0:3, 2:2 |
7:3, 3:2 |
18 |
7 |
5 |
6 |
61:67 |
19 |
3. |
Tetčice |
4:6, 5:3 |
4:4, 7:3 |
- - |
6:3, 5:2 |
18 |
7 |
4 |
7 |
69:66 |
18 |
4. |
Nedvědice |
1:3, 4:2 |
7:3, 2:4 |
2:1, 6:3 |
- - |
18 |
5 |
2 |
10 |
53:72 |
12 |
Class II - Group A
1. TPS Třebíč 14 14 0 0 115:22 28
2. Čechočovice 14 10 0 4 69:35 20
3. Náměšť nad Oslavou 14 9 2 3 57:42 20
4. Moravské Budějovice 14 5 2 7 56:60 12
5. Nová Říše 14 5 2 7 42:57 12
6. Telč 14 2 4 8 49:62 8
7. Veverská Bytíška 14 3 1 10 40:94 7
8. V. Bíteš B 14 2 1 11 28:86 5
Class II - Group B
1. Uherský Ostroh 16 14 0 2 120: 48 28
2. Hokej Brno B 16 12 0 4 138: 61 24
3. Ivanovice na Hané 16 11 0 5 113: 57 22
4. Lysice 16 10 1 5 66: 59 21
5. SKP Kroměříž 16 10 0 6 96: 69 20
6. Technika Brno 16 5 1 10 69: 76 11
7. Rájec - Jestřebí 16 4 0 12 64:106 8
8. Medlov 16 4 0 12 71:171 8
hokej.sfrp.cz
District Championships
BENEŠOV
1. Popovice 12 9 1 2 65:37 19
2. dorost Benešov 12 9 1 2 76:40 19
3. SKLH Benešov B 12 6 1 5 63:55 13
4. Vlašim B 12 6 1 5 69:54 13
5. Mezro 12 5 2 5 73:54 12
6. D. Kralovice 12 2 0 10 38:99 4
7. Votice 12 2 0 10 36:81 4
hokej.sfrp.cz
BEROUN & PŘÍBRAM
Final Group
1. Rožmitál 5 3 1 1 30:16 7
2. Hořovice 5 3 1 1 18:15 7
3. Cerhovice 5 3 1 1 22:19 7
4. Dobříš B 5 1 2 2 21:26 4
5. Tochovice 5 2 0 3 18:19 4
6. Zbiroh 5 0 1 4 11:25 1
For 7th Place
1. Obořiště 11 5 1 5 38:44 11
2. Sedlčany B 11 3 4 4 29:40 10
3. Felbabka 11 3 2 6 35:48 8
4. Záluží 11 3 1 7 39:51 7
5. Beroun 11 2 1 8 31:63 5
6. Žebrák 11 0 1 10 28:76 1
hokej.sfrp.cz
BLANSKO
1. Boskovice B 10 9 0 1 52:13 18
2. Blansko B 10 7 0 3 55:37 14
3. Bžezina 10 3 3 4 28:37 9
4. Kunštát 10 2 4 4 31:44 8
5. Sloup 10 2 3 5 33:48 7
6. Černá Hora 10 0 4 6 32:52 4
7. Adamov 6 6 0 0 45:11 12
8. Bořitov 6 3 0 3 13:26 6
9. Vysočany 6 1 1 4 17:31 3
10. Horní Poříčí 6 1 1 4 16:36 3
hokej.sfrp.cz
BRNO
1. Šerkovice 5 5 0 0 35: 8 10
2. Modřice 5 3 0 2 20:13 6
3. Lelekovice 5 3 0 2 22:19 6
4. Zastávka 5 2 0 3 18:29 4
5. Domašov - Říčky 5 2 0 3 22:26 4
6. Malhostovice 5 0 0 5 7:29 0
7. Troubsko 5 5 0 0 31:16 10
8. Technika Brno B 5 4 0 1 45:25 8
9. Starý Lískovec 5 3 0 2 31:18 6
10. Lachtani Brno 5 1 0 4 23:30 2
11. Juliánov 5 1 0 4 16:31 2
12. Překlášteří 5 1 0 4 19:45 2
hokej.sfrp.cz
BRUNTÁL
Group Bruntál
1. Jiskra Rýmařov 16 14 0 2 137: 20 28
2. Horní Benešov B 16 13 1 2 130: 43 27
3. Huzová 16 12 0 4 130: 43 24
4. Novela Rýmařov 16 10 1 5 81: 38 21
5. Medvědi Rýmařov 16 5 3 8 40:103 13
6. Jeseník 16 5 2 9 55: 55 12
7. Bruntál 16 1 3 12 37: 90 5
8. Malá Morávka 16 1 3 12 37: 90 5
9. Zlaté Hory 16 2 0 14 20:158 4
Group Krnov
1. Pega 12 11 0 1 92: 21 22
2. Nestle 12 9 0 3 77: 32 18
3. Loděnice 12 7 0 5 49: 35 14
4. dorost Krnov 12 6 0 6 48: 54 12
5. Olejáři 12 5 0 7 54: 53 10
6. Brumovice 12 4 0 8 46: 63 8
7. Tučnáci 12 0 0 12 16:124 0
Final
Pega - Horní Benešov B 4:7
Jiskra Rýmařov - Nestlé 8:1
Pega - Nestlé 4:3
Jiskra Rýmařov - Horní Benešov B 9:2
hokej.sfrp.cz
ČESKÉ BUDĚJOVICE + ČESKÝ KRUMLOV + PRACHATICE
Final Group
1. Hluboká nad Vltavou 10 8 0 2 67:36 16
2. Velešín 10 6 1 3 64:48 13
3. Horní Planá 10 5 0 5 44:51 10
4. Římov 10 4 0 6 49:65 8
5. Kaplice 10 3 1 6 39:53 7
6. Černá v Pošumaví 10 3 0 7 51:70 6
For 7th Place
1. Petříkov B 8 8 0 0 66:17 16
2. Netolice 8 4 0 4 38:35 8
3. Český Krumlov B 8 4 0 4 48:42 8
4. Český Krumlov C 8 3 0 5 23:35 6
5. Přísečná 8 1 0 7 29:72 2
hokej.sfrp.cz
DOMAŽLICE + KLATOVY
1. Luby 14 11 0 3 106: 37 22
2. Sušice 14 10 1 3 123: 40 21
3. Černíkov 14 10 0 4 99: 44 20
4. Trhanov 14 8 1 5 74: 59 17
5. Kdyně 14 8 0 6 73: 67 16
6. M. Víska 14 5 1 8 76: 80 11
7. Bolešiny 14 2 1 11 40:121 5
8. Nýrsko 14 0 0 14 29:182 0
hokej.sfrp.cz
CHEB
1. Františkovy Lázně 10 9 1 0 146: 25 19
2. Trstěnice 10 8 0 2 90: 38 16
3. Hamrníky 10 6 0 4 56: 49 12
4. Aš 10 5 0 5 55: 65 10
5. Mariánské Lázně B 10 2 1 7 26: 69 5
6. Bezdružice B 10 1 0 9 22:136 2
hokej.sfrp.cz
JIČÍN
1. ZOD Lomnice 18 14 1 3 96: 38 29
2. Tenis Lomnice 18 12 4 2 87: 27 28
3. Dyrena 18 12 4 2 123: 58 28
4. Střeleč 18 12 2 4 135: 52 26
5. Semily 18 11 4 3 96: 49 26
6. Bystřice 18 5 2 11 56: 89 12
7. Železnice 18 5 0 13 40:103 10
8. Syřenov 18 4 1 13 44: 98 9
9. Mírová p. K. 18 4 0 14 42:118 8
10. Rovensko pod Troskami 18 1 2 15 43:130 4
hokej.sfrp.cz
JINDŘICHUV HRADEC
1. FS J. Hradec 10 10 0 0 104:42 20
2. Sokol J. Hradec 10 7 0 3 78:56 14
3. Kardašova Řečice 10 5 0 4 62:46 12
4. Březina 10 3 0 7 43:72 6
5. Velká Radouň B 10 2 0 8 39:71 4
6. Žirovnice 10 2 0 8 44:63 4
hokej.sfrp.cz
KROMĚŘÍŽ + PŘEROV
1. Milenov 12 11 1 0 145: 63 23
2. Citov 12 9 1 2 126: 64 19
3. Chomýž 12 7 0 5 76: 57 14
4. Troubky 12 6 0 6 104: 82 12
5. Kokory 12 6 0 6 93: 92 12
6. Kojetín 12 2 0 10 49:110 4
7. Olomouc 12 0 0 12 29:164 0
hokej.sfrp.cz
KUTNÁ HORA
1. Vinaře 10 8 0 2 54:35 16
2. Uhlířské Janovice 10 6 0 4 55:41 12
3. Čáslav 10 5 1 4 55:42 11
4. Úmonín 10 5 1 4 40:44 11
5. Zruč nad Sázavou 10 3 2 5 33:37 8
6. Řendějov 10 1 0 9 27:65 2
hokej.sfrp.cz
OLOMOUC
1. Tršice 14 12 1 1 126: 31 25
2. Droždín 14 12 0 2 108: 33 24
3. Věrovany 14 9 0 4 95: 57 18
4. Milo Olomouc 14 7 0 6 68: 66 14
5. Lutín 14 5 0 9 64: 69 10
6. Hynkov 14 4 2 8 73: 89 10
7. Peryfery Olomouc 14 4 1 9 73: 82 9
8. Povel Olomouc 14 0 0 14 25:202 0
hokej.sfrp.cz
OPAVA
1. Slezan Old Boys 12 11 0 1 117: 45 22
2. M. Pol. Opava 12 10 0 2 73: 37 20
3. M. Hoštice 12 7 1 4 98: 62 15
4. Kravaře 12 5 1 6 61: 56 11
5. Ocean Opava 12 5 0 7 57: 73 10
6. 001 Opava 12 6 0 5 70: 51 12
7. Tygři Opava 12 3 0 8 46: 84 6
8. Policie Opava 12 3 0 8 47: 75 6
9. Těškovice 12 1 0 10 32:118 2
hokej.sfrp.cz
OSTRAVA
City league
1. Sareza Ostrava 18 17 1 0 172: 50 35
2. Rangers 18 14 3 1 177: 55 31
3. Válcovny NH 18 10 3 5 89: 84 23
4. Amatér 18 10 3 5 74: 81 23
5. GCO Ostrava 18 10 0 8 108:100 20
6. Jestřábí 18 7 0 11 79: 90 14
7. Star Ostrava 18 6 1 11 69:125 13
8. Kr. Pole 18 5 0 13 63:115 10
9. Koksovna NH 18 3 1 14 57:122 7
10. Hranečník 18 1 2 15 68:134 4
Playoff Final:
Saréza - Rangers 5:2, 8:3
City Competition
1. VV Ostrava 18 12 0 6 93:57 24
2. Venezia 18 12 0 6 93:70 24
3. Vřesina 18 10 4 4 65:46 24
4. Bítov 18 11 1 6 122:77 23
5. Dolní Lhota 18 8 3 5 68:56 19
6. Sport club 18 5 4 4 54:48 14
7. Hasil 18 6 2 9 72:87 14
8. Čavisov 18 5 2 10 51:91 12
9. Heřmanice 18 5 1 12 50:78 11
10. Kimex 18 2 1 14 46:94 5
Playoff Final:
VV Ostrava - Venezia 9:1, 6:1
hokej.sfrp.cz
PARDUBICE
1. PJ Steel Pardubice
2. Strojon Pardubice
3. DSD plus Pardubice
4. Jezbořice
5. Veselí
6. Labská Stamo Pardubice
7. Rokytno
8. Condo Pardubice
9. Chvojenec
10. Přelouč
11. Dolany
12. Racek Pardubice
13. Chvaletice
14. Lašice
hokej.sfrp.cz
PELHŘIMOV
1. Humpolec 12 10 1 1 77: 43 21
2. Pelhřimov C 12 10 1 1 104: 42 21
3. Čejov 12 7 1 4 63: 55 15
4. Želiv 12 4 1 7 57: 69 9
5. Buřenice 12 3 1 8 55: 67 7
6. Pelhřimov 12 2 2 8 55: 68 6
7. Horní Cerekev B 12 2 1 9 35:102 5
hokej.sfrp.cz
PÍSEK
1. Ducks Milevsko 8 7 1 0 66:28 15
2. Gogo Milevsko 8 4 2 2 56:42 10
3. Písek 8 4 1 3 47:54 9
4. Bernartice 8 2 0 6 35:56 4
5. Božetice B 8 1 0 7 28:52 2
hokej.sfrp.cz
PLZEŇ
1. Blovice 12 9 2 1 65:24 20
2. Holýšov 12 9 0 3 54:35 18
3. Coyotes 12 8 1 3 57:40 17
4. Vesprnice 12 5 1 6 55:51 11
5. Radobyčice 12 3 1 8 35:66 7
6. Losiná 12 0 2 10 18:64 2
1. Kralovice 12 10 1 1 58:27 21
2. Sedlec 12 6 2 4 41:34 14
3. Šárka 12 6 1 5 40:33 13
4. Hradiště 12 6 0 6 42:44 12
5. ČD Plzeň 12 3 3 6 22:29 9
6. Horní Bříza 12 4 0 8 36:49 8
7. Gladiators 12 2 3 7 27:50 7
hokej.sfrp.cz
PRAGUE WEST
1. Davle 20 16 2 2 153: 75 34
2. Solopisky 20 14 0 6 162:104 28
3. Černošice B 20 11 3 6 142: 94 25
4. Radotín 20 12 0 8 127:101 24
5. Hvozdnice 20 10 1 9 159:143 21
6. Olympik 20 10 0 10 128:111 20
7. Ballantines 20 8 2 10 98:101 18
8. Dereza 20 6 3 11 95:104 15
9. Alta 20 6 0 14 95:155 12
10. Řevnice 20 6 0 14 88:160 12
11. Mníšek 20 4 1 15 84:183 9
hokej.sfrp.cz
PROSTĚJOV + VYŠKOV
1. Hrušky A 14 13 1 0 106: 31 27
2. Vyškov 14 10 1 3 80: 44 21
3. Vítovice 14 9 0 5 64: 54 18
4. Brodek 14 6 2 6 48: 48 14
5. Velatice (Brno venkov) 14 7 0 7 55: 51 14
6. Kovalovice (Brno venkov) 14 3 2 9 44: 70 8
7. Jiříkovice (Brno venkov) 14 3 2 9 33: 58 8
8. Hrušky B 14 1 1 12 28:102 3
hokej.sfrp.cz
RAKOVNÍK
1. Kněževes 8 7 0 1 65:23 14
2. Kralovice 8 5 0 3 45:45 10
3. Hořesedly 8 4 0 4 48:38 8
4. Nové Strašecí 8 4 0 4 48:52 8
5. Stochov 8 0 0 8 28:76 0
hokej.sfrp.cz
ROKYCANY
1. Břasy 10 8 1 1 84:20 17
2. SKP Rokycany 10 7 0 3 60:25 14
3. Mirošov 10 6 1 3 47:19 13
4. Hrádek 10 3 0 7 37:63 6
5. Příkosice 10 3 0 7 18:53 6
6. Strašice 10 2 0 8 17:83 4
hokej.sfrp.cz
RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
1. Solnice 6 6 0 0 61:20 12
2. Skalka 6 5 0 1 49:21 10
3. Nahořany 6 2 1 3 31:41 5
4. Rohenice 6 2 0 4 23:50 4
5. Potštejn 6 1 1 4 22:28 3
6. Bohuslavice 6 1 0 5 13:39 2
hokej.sfrp.cz
SEMILY
1. Police nad Metují 20 13 4 3 88: 56 30
2. Lázně Bělohrad 20 11 1 8 95: 80 23
3. Železný Brod 20 10 2 8 84: 77 22
4. Petříkovice 20 9 2 9 94: 93 20
5. Rovensko pod Troskami 20 7 1 12 87: 94 15
6. Doubravice 20 5 0 15 76:122 10
hokej.sfrp.cz
STRAKONICE
1. Bulls Strakonice 16 16 0 0 153: 24 32
2. Kum. Strakonice 16 12 1 3 114: 52 25
3. Radomyšl 16 10 1 5 87: 45 21
4. Záboř 16 9 2 5 86: 80 20
5. Cehnice 16 9 1 6 79: 65 19
6. Přešťovice 16 3 4 9 55: 91 10
7. Katovice 16 3 1 12 34: 97 7
8. Drahonice 16 3 0 13 38:128 6
9. Horažďovice 16 2 0 14 23: 97 4
hokej.sfrp.cz
ŠUMPERK
1. K+Ž Šumperk 12 8 1 3 90:62 17
2. Kahox Šumperk 12 7 1 4 87:82 15
3. Jeseník 12 7 1 4 85:67 15
4. Mohelnice 12 7 1 4 72:59 15
5. Sumtex Šumperk 12 5 1 6 79:89 11
6. Zábřeh 12 2 2 8 58:83 6
7. Pan. Šumperk 12 2 1 9 65:94 5
hokej.sfrp.cz
TÁBOR
1. Dražice 12 8 1 3 104:87 17
2. CSKA Tábor 12 8 0 4 105:87 16
3. Žraloci Tábor 12 6 1 5 84:97 13
4. Planá nad Lužnicí 12 1 0 11 58:90 2
FeKS Tábor B resigned from Championship
hokej.sfrp.cz
TACHOV
1. Přimda 5 4 0 1 37:12 8
2. Stráž 5 4 0 1 28:12 8
3. Záchlumí 5 3 0 2 28:18 6
4. Bezdružice A 5 2 0 3 32:20 4
5. Bezdružice B 5 1 0 4 9:63 2
6. Planá 5 0 0 5 9:28 0
hokej.sfrp.cz
TŘEBÍČ
1. Brtnice (Jihlava) 14 11 1 2 119: 56 23
2. Okříšky 14 9 3 2 71: 48 21
3. Pokojovice 14 8 4 2 74: 38 20
4. Stařeč 14 7 1 6 58: 51 15
5. Náměšť nad Oslavou juniors 14 6 2 6 62: 50 14
6. Moravské Budějovice B 14 6 2 6 72: 68 14
7. Mohelno 14 2 0 12 29: 98 4
8. Vladislav 14 0 1 13 34:100 1
hokej.sfrp.cz
UHERSKÉ HRADIŠTĚ + ZLÍN
1. Želechovice 4 3 0 1 42:24 6
2. Bojkovice 4 1 0 3 24:42 2
hokej.sfrp.cz
ÚSTÍ NAD ORLICÍ
Basic Part
1. Choceň B 12 12 0 0 125: 24 24
2. Tisová 12 10 0 2 103: 27 20
3. Semanín 12 10 0 2 96: 27 20
4. Žamberk 12 10 0 2 102: 33 20
5. Nekoř 12 7 0 5 61: 58 14
6. Řetová 12 6 1 5 72: 57 13
7. Lanškroun 12 5 2 5 53: 58 12
8. Králíky 12 5 1 6 52: 70 11
9. Voděrady 12 4 1 7 33: 56 9
10. Verměřovice 12 3 1 8 25: 80 7
11. Dlouhoňovice 12 2 0 10 32: 75 4
12. Svitavy B 12 1 0 11 29:111 2
13. Česká Třebová 12 0 0 12 15:122 0
Final Groups
1. Choceň B 8 7 0 1 75:36 14
2. Tisová 8 5 1 2 71:45 11
3. Žamberk 8 2 2 4 38:53 6
4. Semanín 8 2 1 5 30:46 5
5. Nekoř 8 2 0 6 42:76 4
6. Řetová 6 4 1 1 39:25 9
7. Králíky 6 3 1 2 36:37 7
8. Voděrady 6 2 2 2 28:30 6
9. Lanškroun 6 0 2 4 24:35 2
10. Dlouhoňovice 6 5 0 1 39:22 10
11. Verměřovice 6 3 1 2 20:22 7
12. Česká Třebová 6 2 0 4 14:24 4
13. Svitavy B 6 1 1 4 23:28 3
hokej.sfrp.cz
ŽDÁR NAD SÁZAVOU
Group A
1. Granit Žďár nad Sázavou 10 9 0 1 97:32 18
2. Jámy 10 8 0 2 82:28 16
3. Vír 10 4 2 4 38:53 10
4. Hogr Žďár nad Sázavou 10 3 1 6 61:43 7
5. Vysočina 10 2 2 6 37:82 6
6. Řečice 10 1 1 8 29:96 3
Group B
1. Mostiště 12 12 0 0 103:39 24
2. Florida Velké Meziříčí 12 6 3 3 74:53 15
3. HHK Velké Meziříčí 12 5 3 4 54:47 13
4. Polná 12 6 1 5 55:49 13
5. Netín 12 2 4 6 35:46 8
6. Křížanov 12 3 1 8 41:87 7
7. Měřín 12 0 4 8 34:75 4
Final
For 1st Place Granit Žďár nad Sázavou - Jámy 8:4, 6:4
For 3rd Place Mostiště - Florida Velké Meziříčí 6:5, 5:4
For 5th Place Hogr Žďár nad Sázavou - Vír 6:1
For 7th Place Polná - HHK Velké Meziříčí 6:1, 3:3